Polska

Polska – Estonia: Kiedy mecz? Jakie przewidywane składy? Gdzie obstawiać?

Już w czwartek reprezentacja Polski zagra bardzo ważny mecz w półfinale barażów do Euro 2024. Oczywiście Polacy mają zdecydowanie większe szanse na wygraną w tym meczu, a kiedy odbędzie się to spotkanie? Informacje na temat tego, kiedy będzie mecz Polska – Estonia, przewidywanych składów, a także gdzie warto obstawiać to spotkanie znajdziesz w naszym artykule.

Dodatkowe 400 PLN za wygraną Polski
+ 3755 PLN premii na start z hasłem BETSIDE!
Premia

400zł

W Superbet możesz odebrać 400 zł za wygraną Polski z Estonią. Wystarczy otworzyć konto TUTAJ, wpłacić minimum 50 zł, zagrać z regularnej oferty za min. 2 zł na zwycięstwo Polaków, a jeżeli wybór będzie poprawny otrzymasz 400 zł.

Polska – Estonia: kiedy mecz?

Czwartek to bardzo ważny dzień dla polskich kibiców. Dlaczego? Mecz Polska – Estonia zostanie rozegrany właśnie czwartek 21 marca. Godzina meczu Polska – Estonia to 20:45. Spotkanie zostanie rozegrane na stadionie Narodowym w Warszawie.

Polska – Estonia: jakie przewidywane składy?

Po powołaniach Probierza możemy powoli domyślać się jakim składem na boisko w czwartek wyjdą reprezentanci Polski. Poniżej przedstawiamy prawdopodobne składy Polaków oraz Estończyków na półfinałowy mecz barażów Euro 2024.

Polska: Szczęsny – Cash, Kiwior, Bednarek, Bereszyński – Frankowski, Moder, Sebastian Szymański, Zieliński – Świderski, Lewandowski.

Estonia: Hein, Peetson, Tamm, Mets, Paskotsi, Kait, Poom, Pikk, Vastsuk, Tunjov, Jurgensen

Polska – Estonia: gdzie obstawiać?

Z pewnością na pierwszy rzut do obstawiania spotkania reprezentacji Polski z Estonią wyróżnia się kilku bukmacherów. My wybraliśmy naszym zdaniem dwóch najlepszych – Superbet oraz Fortuna, u których za wygraną Biało-Czerwonych można odebrać darmową kasę.

STS

Operator STS przygotował aż 400 zł za wygraną Polski z Estonią. Dzięki temu przy symbolicznych 2 zł możesz odebrać aż tak dużą kasę!

Dodatkowe 400 PLN za wygraną Polski
+ 760 PLN premii na start z kodem BETSIDE!
Premia

400zł

Jak obstawić i zgarnąć 400 zł w STS za wygraną Polski z Estonią:

  • załóż nowe konto typera w STS poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na wygraną Polski z Estonią ze standardowej oferty bukmachera STS

Polacy wygrywają? Na Twoje konto ląduje 400 zł! Jeżeli chcesz szczegółową instrukcję zapraszamy TUTAJ.

Superbet

Bukmachera Superbet zaproponował 400 zł w formie darmowej kasy za wygraną Polski z Estonią. Wystarczy stawka zaledwie 2 zł.

Jak obstawić Polska – Estonia i zgarnąć 400 zł w Superbet:

Biało-Czerwoni wygrywają? Na Twoje konto wpada 400 zł w ciągu 72h od zakończenia meczu.

Fortuna

W Fortuna również masz szansę na 400 zł! Wystarczy otworzyć konto i zagrać za symboliczne 2 zł na wygraną Polaków z Estonią!

Jak obstawić Polska – Estonia i wziąć 400 zł w Fortuna:

Zwycięstwo reprezentacji Polski to 400 zł dla Ciebie w ciągu 72h od zakończenia spotkania!

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę