Polska – Estonia: 400 zł w STS za wygraną Polaków (21.03)

W czwartek reprezentacja Polski zmierzy się na Stadionie Narodowym z Estonią w ramach barażów Euro 2024. Z tej okazji legalny bukmacher STS przygotował specjalną ofertę, w której za wygraną Polaków możesz odebrać 400 zł. Wystarczy stawka zaledwie 2 zł i zwycięstwo Biało-Czerwonych w meczu, a masz szansę na 400 zł!

Dodatkowe 400 PLN za wygraną Polski
+ 760 PLN premii na start z kodem BETSIDE!
Premia

400zł

Polska – Estonia 400 zł do odbioru w STS (21.03)

Aby aktywować możliwość odbioru 400 zł za wygraną Polaków z Estonią w specjalnej akcji bukmacherskiej STS należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Oferta została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich STS jest w pełni darmowe.

Zobacz krok po kroku jak odebrać 400 zł za wygraną Polaków z Estonią w STS:

  • załóż nowe konto typera w STS poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na wygraną Polaków z Estonią ze standardowej oferty bukmachera STS
  • w przypadku, gdy Polacy ograją Estonię to STS dopisze 400 zł do Twojego konta

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny pakiet nagród STS, w którego skład wchodzi 100 zł bez ryzyka, 60 zł za darmo za wykonanie 3 zadań, czy premię od wpłaty do kwoty 600 zł.

Nagrodę ze specjalnej akcji bukmachera STS za mecz barażów Euro 2024 pomiędzy Polską, a Estonią należy obrócić 2-krotnie z kursem minimum 1.91 na wygranych kuponach.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę