Polska - Estonia gdzie oglądać

Polska – Estonia: Transmisja – gdzie oglądać na żywo?

Polska – Estonia gdzie oglądać na żywo czwartkowe spotkanie barażów Euro 2024? Dla Polaków będzie to pierwszy etap potencjalnego awansu na Euro 2024. Stąd też przed telewizory to spotkanie przyciągnie wielu kibiców. My mamy dla Was informacje, gdzie transmisja meczu Polska – Estonia, a także gdzie obejrzeć to spotkanie online i w internecie.

Dodatkowe 400 PLN za wygraną Polski
+ 760 PLN premii na start z kodem BETSIDE!
Premia

400zł

W STS możesz odebrać 400 zł za wygraną Polski z Estonią. Wystarczy otworzyć konto TUTAJ, wpłacić minimum 50 zł, zagrać z regularnej oferty za min. 2 zł na zwycięstwo Polaków, a jeżeli wybór będzie poprawny otrzymasz 400 zł. O szczegółach tej oferty możesz przeczytać także TUTAJ.

Polska – Estonia: gdzie oglądać mecz na żywo?

Czwartkowe spotkanie barażów Euro 2024 pomiędzy reprezentacją Polski, a Estonii można oglądać na żywo w Telewizji Publicznej. Transmisję z meczu pomiędzy Polakami, a Estończykami przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport.

Dodatkowe 400 PLN za wygraną Polski
+ 3755 PLN premii na start z hasłem BETSIDE!
Premia

400zł

Dodatkowo spotkanie można oglądać na żywo także na Betclic – jeżeli nie posiadasz konta ta zachęcamy do założenia i obejrzenia meczu TUTAJ.

Polska – Estonia: gdzie obejrzeć transmisję online?

Jeżeli nie masz dostępu do naziemnej TV i będziesz chciał obejrzeć streama z meczu pomiędzy reprezentacją Polski, a Estonii to polecamy skorzystać z aplikacji TVP Sport. Dodatkowo na internecie polecamy skorzystanie ze strony tvp.sport.pl. Tam również będzie emitowane spotkanie Polaków z Estończykami.

Drugim rozwiązaniem na oglądanie meczu Polska – Estonia online jest pobranie apki WP Pilot. Dzięki temu możemy uruchomić darmowy strumień z TVP 1, który wyemituje to barażowe spotkanie.

Polska – Estonia: informacje o transmisji meczu

  • czwartek, 21 marca, godzina 20:45
  • baraże Euro 2024
  • Stadion PGE Narodowy
  • transmisja: TVP 1, TVP Sport
  • stream w internecie: TVP Sport
  • online: WP Pilot

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie oglądać Polska – Estonia na żywo?

Transmisję ze spotkania pomiędzy Polską, a Estonią na żywo możesz oglądać w telewizji publicznej. Przekaz przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport.

2️⃣ Czy można oglądać Polska – Estonia na żywo za darmo?

Tak, mamy sposób na oglądanie spotkania pomiędzy reprezentacją Polski, a Estonii za darmo. Wystarczy odpalić telewizor lub pobrać apkę WP Pilot na telewizorze ze Smart TV, który umożliwi oglądanie za free.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę