Polska - Mołdawia typy, kursy

Polska – Mołdawia: Typy, kursy, zapowiedź 15.10

Polska – Mołdawia typy i kursy bukmacherskie na mecz. W niedzielę na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski rozegra spotkanie w ramach 8 kolejki eliminacji Euro 2024, gdzie rywalem będzie Mołdawia. Polacy w pierwszym meczu z Mołdawią zaliczyli blamaż. Prowadzili 2:0 do przerwy, natomiast przegrali 2:3. Niewątpliwie tutaj taka sytuacja nie może się powtórzyć, a my już znamy jakie kursy bukmacher przygotowali na Polska – Mołdawia. Po ich analizie mamy dla Was gotowe typy na Polska – Mołdawia, które znajdziecie w naszym artykule, do którego zapraszamy!

polska moldawia 200 superbet

Polska – Mołdawia typy bukmacherskie

Zaczniemy od najważniejszego czyli od typów na spotkanie Polska – Mołdawia. Jak wiadomo Polacy znów mają wszystko w swoich rękach, aby awansować bezpośrednio na Euro 2024. Czesi przegrali 3 dni temu z Albanią, dzięki czemu Polacy, jeżeli pokonają Mołdawię to w listopadzie zagrają o bezpośredni awans na Narodowym z Czechami. Wydaje się, że pokonanie Mołdawii nie powinno być problemem, jednak jak pokazał pierwszy mecz nawet przy prowadzeniu 2:0 Polacy nie dali rady. W meczu z Wyspami Owczymi również Biało-Czerwoni nie błyszczeli. Choć oczywiście wygrali to mecz ten miał sporo niedociągnięć. Oczywiście nowe selekcjonerowi trzeba dać szanse, albowiem było to dopiero pierwsze spotkanie i to na trudnym terenie, jednak z Mołdawią gra naszej reprezentacji musi wyglądać lepiej.

Wybieramy zakład specjalny z oferty bukmachera Superbet. Typujemy, że w meczu nie będzie ani powyżej 3.5 gola ani obie drużyny nie strzelą gola. Czyli w naszym zakładzie chodzi o to w meczu może być maksymalnie 3 gole, a goli nie może zdobywać zarówno Polska, jak i Mołdawia. Wydaje się, że w tym spotkaniu bramki powinni zdobywać tylko Polacy. Nie spodziewamy się, aby Mołdawia tym razem miała pokonać polskiego bramkarza. Przy stylu gry, który prezentowali Biało-Czerwoni w meczu z Wyspami Owczymi wydaje się, że i w meczu z Moławią nie powinni zdobyć więcej niż 3 goli. Spodziewamy się, że spotkanie zakończy się wynikiem 2:0 / 3:0.

Typy na gole w meczu Polska – Mołdawia

Warto również skierować swoją uwagę na gole w meczu Polska – Mołdawia. Ja znalazłem w ofercie bukmachera Etoto bardzo ciekawy zakład na gole w meczu Polska – Mołdawia. Mianowicie typuję, że w meczu Polska – Mołdawia przedział bramkowy Polaków to 2-3 gole.

Oczywiście trafienie takiego przedziału nie jest łatwe, jednak jak już wspominaliśmy przy tak przeciętnej grze w ostatnim meczu wydaje się, że i tutaj Polacy nie strzelą więcej niż 3 goli. 1 bramka przed swoją publicznością wydaje się także niemożliwa, dlatego Polacy powinni strzelić 2-3 razy.

Polska – Mołdawia kursy bukmacherskie

W swoich ofertach bukmacherzy po wycenie analityków przedstawili już kursy na spotkanie Polska – Mołdawia. Jasno z nich wynika, że faworytem do wygrania meczu jest reprezentacja Polski (kursy oscylują od 1.16 do 1.20). Na wygraną Mołdawii natomiast kursy zostały wystawione na poziomie 14.50 – 17.50. Remis w meczu Polska – Mołdawia to natomiast wycena u bukmacherów na poziomie współczynnika 6.40.

Poniżej w tabeli zestawienie najwyższych kursów na 1X2 w meczu Polska – Mołdawia:

PolskaRemisMołdawia
Kurs 1.20Kurs 6.40Kurs 17.50

Najwyższy kurs na wygraną reprezentacji Polski oferuje bukmacher Totalbet – 1.20, natomiast najwyższe kursy na zwycięstwo Mołdawii ma bukmacher Superbet – kurs to 17.50.

Kursy na gole w meczu Polska – Mołdawia

Dodatkowo warto sprawdzić ofertę kursową bukmacherów na gole w meczu Polska – Mołdawia. Na przykład over 2.5 gola w meczu został wyceniony na wysokim poziomie 1.65 w Superbet i wydaje się, że jest to dobry typ na Polska – Mołdawia do kuponu AKO lub double.

Poniżej zestawienie kursowe na gole Polska – Mołdawia:

Poniżej 1.5 gola4.60 – forBET
Powyżej 1.5 gola1.22 – Fortuna
Poniżej 2.5 gola2.27 – Superbet
Powyżej 2.5 gola1.65 – Superbet
Poniżej 3.5 gola1.50 – Betclic
Powyżej 3.5 gola2.80 – Totalbet

Dodatkowo BTTS w meczu Polska – Mołdawia to wycena 2.60, a brak BTTS-u w tym spotkaniu to kurs 1.50 w Totalbet.

Polska – Mołdawia zapowiedź

W niedzielę 15 października 2023 roku o godzinie 20:45 na Stadionie Narodowym w Warszawie reprezentacja Polski zmierzy się w meczu 8 kolejki eliminacji Euro 2024 z Mołdawią. Polacy w dalszym ciągu mają szanse na bezpośredni awans na Mistrzostwa, jednak aby tak się stało muszą ograć najpierw Mołdawię oraz Czechy. Wydaje się, że z Mołdawią nie powinni mieć kłopotów i dopisać pewne 3 punkty, ale czy tak się stanie przekonamy się już po godzinie 22:30 w niedzielę.

Polska – Mołdawia ostatnie wyniki

Jak do tej pory reprezentacja Polski w 6 spotkaniach uzyskała 9 punktów. Mołdawia natomiast punktów ma 8 i jakby nie patrzeć w dalszym ciągu ma realne szanse na bezpośredni awans na Euro. Oczywiście mają teraz 3 najtrudniejsze spotkania, więc o to będzie bardzo ciężko.

Mołdawia ostatnie 5 meczów:

  • 12.10: Szwecja 3:1 Mołdawia
  • 10.09: Wyspy Owcze 0:1 Mołdawia
  • 07.09: Austria 1:1 Mołdawia
  • 20.06: Mołdawia 3:2 Polska
  • 17.06: Albania 2:0 Mołdawia

Polska ostatnie 5 meczów:

  • 13.10: Wyspy Owcze 0:2 Polska
  • 10.09: Albania 2:0 Polska
  • 07.09: Polska 2:0 Wyspy Owcze
  • 20.06: Mołdawia 3:2 Polska
  • 16.06: Polska 1:0 Niemcy

Polska – Mołdawia bezpośrednie spotkania

W XI wieku reprezentacja Polski oraz Mołdawii mierzyły się ze sobą pięciokrotnie w bezpośrednich pojedynkach. 3-krotnie lepsi okazali się Polacy, raz padł remis, a w ostatnim spotkaniu Polacy ulegli 2:3. Była to niewątpliwie spora wpadka, jednak liczymy, że po meczu z 15 października dopiszemy kolejne zwycięstwo do naszej historii.

Polska – Mołdawia kto wygra?

Wydaje się, że zdecydowanie większe szanse na wygraną ma reprezentacja Polski. To Biało-Czerwoni powinni wygrać spotkanie z Mołdawią. Zagrają u siebie, będą mieli dodatkowe wsparcie kibiców i niewątpliwie to Polacy powinni zwyciężyć.

Polska – Mołdawia przewidywane składy

Poniżej prezentujemy przewidywane składy na starcie 8 kolejki eliminacji Mistrzostw Europy 2024, w którym reprezentacja Polski zmierzy się na własnym boisku z Mołdawią.

Mołdawia: Railean, Revenco, Cracium, Baboglo, Posmac, Marandici, Damascan, Motpan, Rata, Stina, Nicolaescu

Polska: Szczęsny; Cash, Kiwior, Peda, Dziczek, Kędziora; Slisz, Zieliński, Szymański, Frankowski; Świderski

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jakie typy warto wybrać na Polska – Mołdawia?

Według nas warte uwagi typy na Polska – Mołdawia to te na wygraną Biało-Czerwonych z handicapem bramkowym, a także te na brak BTTS-u w meczu.

2️⃣ Który bukmacher ma wysokie kursy na Polska – Mołdawia (15.10)?

Wysokie kursy na Polska – Mołdawia posiada legalny bukmacher Totalbet. Ten operator zakładów wzajemnych posiada atrakcyjne kursy w przedziale 1.30 – 3.50 na Polska – Mołdawia, czyli te na kupon SINGIEL (SOLO) lub AKO.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę