Polska - Turcja transmisja

Polska – Turcja: Transmisja – gdzie oglądać na żywo za darmo?

Polska – Turcja gdzie oglądać na żywo poniedziałkowe spotkanie towarzyskie reprezentacji? Dla Polaków będzie to ostatni etap przygotowań do imprezy mistrzowskiej w Niemczech, która wystartuje już 14. czerwca. Stąd też przed telewizory to spotkanie przyciągnie wielu kibiców. My mamy dla Was informacje, na temat transmisji meczu Polska – Turcja, a także gdzie obejrzeć to spotkanie online i w internecie.

300 PLN za gola Polski z Turcją
Zagraj za 2 zł na choćby JEDNĄ bramkę Biało-Czerwonych i odbierz premię 300 zł
Premia

300 PLN

W STS możesz odebrać 300 zł za choćby JEDNEGO gola Polski z Turcją. Wystarczy otworzyć konto TUTAJ, wpłacić minimum 50 zł, zagrać z regularnej oferty za min. 2 zł na bramkę Polski (Polska powyżej 0.5 gola), a jeżeli wybór będzie poprawny otrzymasz 300 zł.

Polska – Turcja: gdzie oglądać mecz na żywo?

Poniedziałkowe towarzyskie spotkanie pomiędzy reprezentacją Polski, a Turcji można oglądać na żywo w Telewizji Publicznej. Transmisję z meczu pomiędzy Polakami, a Turkami przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport.

300 zł za brak porażki Polski z Turcją
Zagraj za 2 zł na wygraną lub remis Polaków z Turcją i odbierz 300 zł
Premia

300 PLN

Telewizja Polska tak samo przeprowadzi transmisję wszystkich meczów Euro w Niemczech. Dodatkowo spotkanie można oglądać na żywo także na Betclic – jeżeli nie posiadasz konta ta zachęcamy do założenia i obejrzenia meczu TUTAJ.

Polska – Turcja: gdzie obejrzeć transmisję online?

Jeżeli nie masz dostępu do naziemnej TV i będziesz chciał obejrzeć streama z meczu pomiędzy reprezentacją Polski, a Turcji to polecamy skorzystać z aplikacji TVP Sport. Dodatkowo na internecie polecamy skorzystanie ze strony tvp.sport.pl. Tam również będzie emitowane spotkanie Polaków z Turkami, które będzie przygotowaniem do Euro 2024.

Drugim rozwiązaniem na oglądanie meczu Polska – Turcja online jest pobranie apki WP Pilot. Dzięki temu możemy uruchomić darmowy strumień z TVP 1, który wyemituje to towarzyskie spotkanie.

Polska – Turcja: informacje o transmisji meczu

  • piątek, 10 czerwca, godzina 20:45
  • mecz towarzyski
  • Stadion PGE Narodowy
  • transmisja: TVP 1, TVP Sport
  • stream w internecie: TVP Sport
  • online: WP Pilot

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie oglądać Polska – Turcja na żywo (10.06)?

Transmisję ze spotkania pomiędzy Polską, a Turcją na żywo możesz oglądać w telewizji publicznej. Przekaz przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport.

2️⃣ Czy można oglądać Polska – Turcja na żywo za darmo?

Tak, mamy sposób na oglądanie spotkania pomiędzy reprezentacją Polski, a Turcji za darmo. Wystarczy odpalić telewizor lub pobrać apkę WP Pilot na telewizorze ze Smart TV, który umożliwi oglądanie za free.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę