Portugalia - Francja transmisja

Portugalia – Francja: gdzie oglądać? Transmisja na żywo za darmo (05.07)

Portugalia – Francja gdzie oglądać na żywo drugi piątkowy mecz ćwierćfinału Euro 2024? Już 5. lipca czeka nas starcie Portugalczyków z Francuzami. Zagrają w nim dwie bardzo mocne ekipy, stąd też przed telewizory to spotkanie przyciągnie wielu kibiców. My mamy dla Was informacje, na temat transmisji meczu Portugalia – Francja, a także gdzie obejrzeć to spotkanie za darmo online i w internecie.

400 PLN za gola Portugalii lub Francji
Zagraj za 2 zł na bramkę wybranej reprezentacji i odbierz premię 400 zł
Premia

400 PLN

W STS możesz odebrać 400 zł za choćby JEDNEGO gola Portugalii lub Francji (do wyboru). Wystarczy do tego stawka zaledwie 2 zł! Otwierasz konto TUTAJ, następnie wpłacasz minimum 50 zł, grasz z regularnej oferty za 2 zł na bramkę Portugalii lub Francji, a jeżeli Twoja reprezentacja trafi do siatki rywali na Twoje konto wpadnie 400 zł!

Portugalia – Francja: gdzie oglądać mecz na żywo?

Piątkowe spotkanie ćwierćfinału Euro 2024 pomiędzy reprezentacją Portugalii, a Francji można oglądać na żywo w Telewizji Publicznej. Transmisję z meczu pomiędzy Portugalią, a Francją przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport.

SPRAWDŹ TAKŻE TYPY NA PORTUGALIA – FRANCJA

Telewizja Polska tak samo przeprowadzi transmisję wszystkich meczów Euro w Niemczech. Tym samym w taki sposób nie przegapisz żadnego spotkania, w tym meczu Portugalia – Francja.

Portugalia – Francja: gdzie obejrzeć transmisję online?

Jeżeli nie masz dostępu do naziemnej TV i będziesz chciał obejrzeć streama z meczu pomiędzy reprezentacją Portugalii, a Francji to polecamy skorzystać z aplikacji TVP Sport. Dodatkowo na internecie polecamy skorzystanie ze strony tvp.sport.pl. Tam również będzie emitowane spotkanie Portugalczyków z Trójkolorowymi, które będzie meczem ćwierćfinału Euro 2024.

300 zł za celny strzał Ronaldo z Francją
Skorzystaj z mega oferty Betfan na Portugalia - Francja i odbierz 300 zł darmowej kasy
Freebet

300 PLN

Drugim rozwiązaniem na oglądanie meczu Portugalia – Francja online jest pobranie apki WP Pilot. Dzięki temu możemy uruchomić darmowy strumień z TVP Sport, który wyemituje to hitowe spotkanie.

Portugalia – Francja: informacje o transmisji meczu

  • poniedziałek, 5 lipca, godzina 21:00
  • ćwierćfinał Euro 2024
  • Stadion: Volksparkstadion
  • Miasto: Hamburg
  • transmisja na żywo: TVP 1, TVP Sport
  • transmisja na żywo za darmo: TVP 1, TVP Sport, WP Pilot
  • stream w internecie: TVP Sport
  • online: WP Pilot, aplikacja tvpsport

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie oglądać Portugalia – Francja na żywo (05.07)?

Transmisję ze spotkania pomiędzy Portugalią, a Francją na żywo możesz oglądać w telewizji publicznej. Przekaz przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport.

2️⃣ Czy można oglądać Portugalia – Francja na żywo za darmo?

Tak, mamy sposób na oglądanie spotkania pomiędzy reprezentacją Portugalii, a Francji za darmo. Wystarczy odpalić telewizor lub pobrać apkę WP Pilot na telewizorze ze Smart TV, który umożliwi oglądanie za free.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę