w

Potrójna wygrana na Ligę Mistrzów w Betcris | Promocja + 600 zł na start

Liga Mistrzów to jedne z najchętniej obstawianych rozrywek przez typerów zakładów bukmacherskich. Tym razem internetowy operator Betcris przygotował coś naprawdę atrakcyjnego. Możesz wygrać kasę potrójnie podczas rozgrywek Ligi Mistrzów. Jak to możliwe? Wystarczy postawić kupon, a w przypadku wygranej bukmacher Betcris pomnoży Twoją wygraną x3. Sprawdź w naszym artykule jak dokładnie działa potrójna wygrana na Ligę Mistrzów w Betcris i jakie posiada warunki regulaminowe.

Betcris logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Potrójna wygrana na Ligę Mistrzów – jak odebrać wygraną x3?

Podstawowym warunkiem promocji bukmacherskiej na Ligę Mistrzów jest rejestracja darmowego konta w Zakładach Bukmacherskich Betcris. Możesz je założyć zupełnie za darmo klikając w nasz link promocyjny lub podając nasz kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym. Proces jest intuicyjny, więc zajmie Ci maksymalnie 2 minuty.

 • załóż darmowe konto w Betcris podając nasz kod rejestracyjny: BETSIDE
 • dokonaj depozytu na swoje konto gracza w kwocie minimum 50 zł
 • postaw kupon pojedynczy (SOLO) składający się tylko z meczu piłki nożnej w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów
 • minimalny kurs zakładu 1.80
 • stawka zakładu dokładnie 50 zł
 • w przypadku trafionych typów otrzymasz wygraną z kuponu + bonus 200% twojej wygranej od Betcris
 • bonus finansowy podlega 3-krotnemu obrotowi

Pamiętaj, że swój promocyjny zakład możesz zagrać zarówno przez aplikację mobilną bukmachera np. na smartfonie jak i stronę internetową www. np. na laptopie czy komputerze stacjonarnym.

Jakie zdarzenia mogę typować z potrójną wygraną Betcris na Ligę Mistrzów?

Jak wspomnieliśmy, aby móc wziąć udział w promocji potwójna wygrana na Ligę Mistrzów na zakładzie musi się znaleźć tylko i wyłącznie pojedyncza selekcja z meczu UEFA Champions League. Poniżej przedstawiamy jakie mecze mogą znaleźć się na zakładzie:

 • Manchester City – Real Madryt
 • Liverpool – Villarreal

Pamiętaj, aby na promocyjnym zakładzie znalazł się tylko jeden typ z jednego meczu Ligi Mistrzów – tylko wtedy Twój kupon będzie objęty potrójną wygraną w formie bonusu 200% wygranej.

W jakiej formie zostanie przyznana potrójna wygrana na Ligę Mistrzów?

Jeżeli Twój kupon do promocji bukmacherskiej Betcris zostanie rozliczony jako trafiony to otrzymasz wygraną x3, która zostanie przyznana w formie:

 • środków na saldo
 • bonusu
 • Freebetu

Bonus i freebet to po prostu premia 200% od wygranej. Przykładowo typując zakład z kursem 2.00 za 50 zł wygrana to 88 zł – dodatkowo zostaje dopisany bonus 200%, czyli 176 zł. Co więcej – odbierając potrójną wygraną możesz skorzystać również atrakcyjnego pakietu powitalnego w Betcris w skład którego wchodzi cashback oraz freebet.

Jakie są warunki obrotu potrójną wygraną na Ligę Mistrzów w Betcris?

Warunki obrotu ekstra kasą z zakładu są proste i przejrzyste dla gracza. Bukmacher wymaga 3-krotnego obrotu otrzymaną kwotą. Gracz może obstawiać tylko kupony akumulowane (AKO). Wymagany minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1,30. Możesz typować zarówno kupony przedmeczowe jak i na żywo (LIVE).

Aby wypłacić kasę z potrójnej wygranej na Ligę Mistrzów należy zagrać zakłady na łączną kwotę 3-krotności wygranej. Kasa przeniesie się wtedy na saldo depozytowe. Stamtąd typer może wypłacić pieniądze na swój rachunek bankowy podłączony do konta Betcris.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1. Ile mogę otrzymać maksymalnie dodatkowej kasy za wygrany kupon na Ligę Mistrzów?

Maksymalna wysokość bonusu w potrójnej wygranej na Ligę Mistrzów w Betcris została określona w regulaminie promocji bukmacherskiej licencjonowanego buka Betcris i wynosi 300 zł. Nawet jeżeli typera wygra więcej z kuponu to otrzyma i tak maksymalnie 300 zł.

Komentarze

Ładowanie…

Poniedziałkowy singiel z kursem 2,13! Gramy o 187 zł.

Popołudniowy singiel z Afryki! Atakujemy wysoki kurs w Etiopii!