Prime Show MMA 6 typy, kursy

Prime Show MMA 6: Typy, kursy bukmacherskie

Typy i kursy bukmacherskie na Prime Show MMA 6. W sobotę fani freak-fightów będą świadkami szóstej gali federacji pod nazwą Prime Show MMA 6. Na pewno fanów zakładów bukmacherskich najbardziej interesuje możliwość obstawiania pojedynków, a taką daje tylko i wyłącznie bukmacher Fortuna. Sprawdziliśmy, więc jakie kursy bukmacherskie zostały przygotowane na Prime Show MMA 6, a także kto według nich jest faworytem do wygrania swoich pojedynków. Po naszych obserwacjach i analizach przygotowaliśmy także typy na Prime Show MMA 6, które możesz znaleźć poniżej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się.

Fortuna logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Bonus 820 zł na start

600 zł bez ryzyka

Prime Show MMA 6 kursy bukmacherskie

Bukmacher Fortuna jako wyłączony operator gali Prime Show MMA 6 przygotował aktualne kursy na 6 galę Prime Show. Współczynniki prezentują się naprawdę na dobrym poziomie, dzięki czemu gracze mogą wygrać więcej kasy obstawiając najwyższe mnożniki na Prime Show 6. W walce wieczoru faworytem jest Paweł Tyburski (kurs 1.67) – niec mniejsze szanse ma Kasjusz Życiński (kurs 1.95). W ciekawym zestawieniu Jacka Murańskiego z Maciejem Wiewiórką to oczywiście “polski bokser”Muran” jest faworytem z plasowaniem analityków – Murański kurs 1.25, “Stary Wiewiór” kurs 3.21, który jest zdecydowanym udnerdogiem w tym pojedynku.

Poniżej przedstawiamy kursy na wszystkie pojedynki podczas gali Prime Show MMA 6:

WalkaTyp – wygrana 1Typ – wygrana 2
Erwin Burzyński – Mateusz Górski1.253.21Obstawiam
Artur Głuchowski – Kacper Miklasz1.552.15Obstawiam
Damian Kasprzak – Ronaldo Miranda1.164.02Obstawiam
Dawid Ambroziak Grzegorz Głuszcz1.203.60Obstawiam
Dominik Skowyra – Alexander Gross1.173.90Obstawiam
Patrycja Izydorczyk – Aleksandra Daniel3.431.22Obstawiam
Michał Gorzelańczyk – Rafał Jackiewiecz1.183.79Obstawiam
Grzegorz Szulakowski – Rafał Jackiewicz1.183.79Obstawiam
Mateusz Leśniak – Adam Soroko1.183.79Obstawiam
Jacek Murański – Maciej Wiewiórka1.253.21Obstawiam
Kasjusz Życiński – Paweł Tyburski1.951.67Obstawiam

Co ciekawe podczas tej gali w notowaniach bukmacherskich w każdej walce mamy znacznego faworyta przy rozłożeniu szans co najmniej 60 do 40. Najbardziej zbliżoną walką według kursów będzie pojedynek w walce wieczoru pomiędzy Kasjuszem i Tyburskim, gdzie czeka nas niewątpliwie wspaniałe widowisko.

Prime Show MMA 6 typy bukmacherskie

Teraz czas przejść do najważniejszego czyli do typów bukmacherskich na galę Prime Show MMA 6. Po analizie kursowej wiemy już kto jest faworytem do wygrania poszczególnych pojedynków, a także mniej więcej czego możemy spodziewać się po każdej z walk.

Nasze typy na Prime Show MMA 6 to:

 • Typ 1: Wygrana Jacka Murańskiego przed czasem
 • Wygrana Pawła Tyburskiego z Kasjuszem Życińskim

A analizę do naszych typów na Prime Show 6 przeczytasz szczegółowo poniżej.

Prime Show MMA 6 typy na Jacek Murański – Maciej Wiewiórka

Pierwszym bardzo ciekawym pojedynkiem gali Prime Show MMA 6 będzie starcie dwóch panów po pięćdziesiątce, czyli Jacka Murańskiego oraz Macieja Wiewiórki. Obaj na pewno stoczą walkę w dość spokojnym tempie ze względu na swój wiek, jednak niewątpliwie to Murański jest bardziej doświadczonym i twardym zawodnikiem. Murański w swojej karierze co prawda nie wygrał jeszcze żadnego pojedynku, jednak rywali miał z wysokiej półki i nie miał praktycznie żadnych szans w tych zestawieniach, a pomimo to tylko raz został znokautowany.

Wydaje się, że tutaj Murański odniesie pierwsze zwycięstwo w swojej karierze. Nie wiemy tak naprawdę co potrafi Stary Wiewiór, albowiem będzie to jego pierwsza potyczka we freak-fightach. Nie da się z miejsca w wieku 51 lat wejść do tak trudnego i brutalnego sportu. Murański powinien pokazać tutaj swoje serce do walki i szybko rozprawić się ze swoim rywalem dlatego typujemy wygraną Murańskiego przez nokaut w walce z Maciejem Wiewiórką po kursie 1.60.

Prime Show 6 typy na Kasjusz Życiński – Paweł Tyburski

Hitową walką gali Prime Show MMA 6 będzie starcie w małych rękawicach bokserskich pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Pawłem Tyburskim. Obydwaj są dobrze znanymi zawodnikami w świecie freak-fightów i ich nazwiska są już na tyle znane, że ich starcia elektryzują fanów. Tutaj analitycy nieznacznie większe szanse na zwycięstwo dają Pawłowi Tyburskiemu, jednak Kasjusz Życiński z pewnością także pokaże się z dobrej strony. Włodarz Prime MMA ma niewątpliwie większe doświadczenie w alkach bokserskich od Tyburskiego, jednak jak pokazało starcie z Zadorą nie jest od nie do pokonania, albowiem przeciwnik posłał tam go na deski. Tutaj zadanie wydaje się, że będzie jeszcze trudniejsze.

Kasjusz w ostatnim pojedynku wyglądał dość słabo. Wydaje się, że nie do końca był do niego przygotowany i nie wiemy czy to po prostu wypadek przy pracy i tylko jedna słabsza walka czy taka sytuacja powtórzy się też w pojedynku z Tyburskim. My typujemy wygraną Pawła Tyburskiego z Kasjuszem Życińskim. Kurs 1.67 jest bardzo dobry, a naszym zdaniem Tybori wyjdzie lepiej przygotowany do tego pojedynku przez co powinien wygrać tę walkę.

Prime Show MMA 6 – gdzie obstawiać galę?

Jedynym bukmacherem, który oferuje możliwość obstawiania gali Prime Show MMA 6 jest Fortuna. Ta renomowana firma bukmacherska jest wyłącznym partnerem federacji, co daje Ci doskonałą okazję do zaangażowania się w emocjonujące zakłady na tę galę. Fortuna zapewnia szeroki wybór zakładów i atrakcyjne kursy, umożliwiając Ci wykorzystanie swojej wiedzy na temat zawodników i wyników. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem freak-fightów, czy tylko chcesz spróbować swojego szczęścia, Fortuna jest idealnym miejscem do obstawiania gali Prime Show 6.

Dodatkowo podczas obstawiania warto wykorzystać zakłady bez ryzyka, które możesz otrzymać w Fortunie na łączną kwotę 600 zł, a potrzebne Ci jest tylko do tego specjalne hasło BETSIDE – TU utworzysz konto.

Prime Show MMA 6 kursy na Kasjusz Życiński – Paweł Tyburski

 • Kasjusz Życiński KO, TKO, DQ, Poddanie – 4.00
 • Kasjusz Życiński przez decyzję – 3.50
 • Kasjusz Życiński wygra – 1.95
 • Paweł Tyburski KO, TKO, DQ, Poddanie – 2.00
 • Paweł Tyburski przez decyzję – 3.00
 • Paweł Tyburski wygra – 1.67

Który bukmacher ma najwyższe kursy na Prime Show MMA 6?

Fortuna, jako wyłączony partner federacji Prime Show MMA 6 słynie z oferowania najwyższych kursów na pojedynki freak-fightowe. Tak jest i tym razem to bukmacher Fortuna ma najwyższe kursy na Prime Show MMA 6. W szczególności, na starcie Kasjusza z Tyburskm kurs 1.95 na zwycięstwo Życińskiego jest na najwyższym poziomie. Dodatkowo warto postawić zakład po najwyższym kursie 1.60 na wygraną Jacka Murańskiego z Maciejem Wiewiórką przez KO, TKO lub DQ.

Obstawiaj Prime Show MMA 6 bez ryzyka w Fortuna

Partner federacji Prime Show MMA – bukmacher Fortuna przygotował możliwość obstawiania zakładów z 6. edycji gali bez ryzyka utraty własnych środków finansowych. Ten bukmacher oferuje bonus w formie trzech ubezpieczonych zakładów do łącznej do kwoty 600 zł. Pierwszą turę możesz wykorzystać na nasze typy na Prime Show MMA 6 i obstawić bez ryzyka z najlepszym kursem w Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Dodatkowo atrakcyjnym aspektem tej oferty jest to, że zwrot zostaje przyznany na konto główne bez warunków obrotu.

Jest to świetna okazja dla nowych typerów, którzy mogą tak naprawdę w tym przypadku tylko wygrać albo dostać zwrot postawionej kwoty.

Jak obstawić Prime Show MMA 6 bez ryzyka w Fortunie:

 • zarejestruj się w Fortunie poprzez link afiliacyjny
 • dokonaj pierwszego depozytu – najlepiej 100 zł
 • postaw zakład na nasze typy na Prime Show MMA 6, które znajdziesz poniżej
 • w przypadku wygranej zgarniesz ponad 100 zł (100 x 2.67 – 12%)
 • w przypadku porażki otrzymasz zwrot postawionych środków na konto główne z możliwością natychmiastowej wypłaty

Oferta skierowana jest do nowych graczy, którzy uprzednio nie posiadali konta do obstawiania w Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

Prime Show MMA 6 karta walk

Kibice mogą liczyć na 12. pojedynków tego wieczoru z czego 1 odbędzie się jako walka wieczoru. Poniżej pełna karta walk.

Main event

 • [Boks, małe rękawice]: Kasjusz “Don Kasjo” Życiński vs. Paweł “Księżniczka” Tyburski

Co-main event

 • [K-1, małe rękawice]: Jacek “Muran” Murański vs. Maciej “Stary Wiewiór” Wiewiórka

Karta główna

 • [MMA]: Mateusz “Tarzan” Leśniak vs. Adam Soroko
 • [MMA]: Maciej Rataj vs. Damian “Dzik” Graf
 • [Boks, małe rękawice]: Grzegorz “Szuli” Szulakowski vs. Rafał Jackiewicz
 • [MMA]: Michał “Bagieta” Gorzelańczyk vs. Tomasz Olejnik
 • [K-1, małe rękawice]: Patrycja Izydorczyk vs. Aleksandra “Ms. Danielka” Daniel
 • [MMA]: Dominik Skowyra vs. Alex “Thebestia” Kiran
 • [MMA]: Dawid “Ambro” Ambroziak vs. Grzegorz “Hellboy” Głuszcz
 • [MMA]: Damian “The Karpi” Kasprzak vs. Ronaldo “Czarny Polak” Miranda

Karta wstępna

 • [K-1, małe rękawice]: Kacper “Polish Machine” Miklasz vs. Artur “Głuchy” Głuchowski
 • [MMA]: Erwin Burzyński vs. Mateusz “Mister Matii” Górski

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Kto jest faworytem do wygrania walk na Prime Show MMA 6?

Największymi faworytami do zwycięstwa w swoich pojedynkach podczas 6. gali Prime Show MMA to: Jacek Murański, Mateusz Leśniak czy Michał Gorzelańczyk.

2️⃣ Kiedy odbędzie się gala Prime Show MMA 6?

Gala Prime Show MMA 6 będzie miała miejsce 21. października 2023 roku.

3️⃣ Jaki bukmacher jest najlepszy na Prime Show MMA 6?

Według nas najlepszym bukmacherem na 6. galę Prime Show MMA jest Fortuna. Ten bukmacher posiada na wyłączność rynek zdarzeń (ponad 150 selekcji do typowania) oraz najwyższe kursy w przedziale 1.20 – 5.00, a także możliwość obstawiania pojedynków z premią finansową 620 PLN.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę