lebron 300 zl betfan

Promocja Betfan: 300 zł za min. 10 punktów LeBrona z Denver

W nocy z czwartku na piątek w meczu NBA Los Angeles Lakers podejmie Denver Nuggets. Jeżeli wierzysz, że LeBron w tym spotkaniu zdobędzie minimum 10 punktów to Betfan przygotował specjalną promocję bukmacherską. Wystarczy, że zagrasz dowolny zakład za 40 zł na dowolny mecz NBA, a jeżeli LeBron zdobędzie minimum 10 punktów to niezależnie, czy Twój kupon jest wygrany, czy przegrany otrzymasz 300 zł darmowej kasy w formie freebetu w Betfan. O szczegółach promocji Betfan 300 zł na Los Angeles Lakers – Denver Nuggetsdowiesz się z naszego artykułu.

Los Angeles Lakers – Denver Nuggets promocja Betfan 300 zł za min. 10 punktów LeBrona

Z okazji starcia w meczu NBA: Los Angeles Lakers – Denver Nuggets Zakłady Bukmacherskie Betfan przygotowały promocję, w której za minimum 10 punktów LeBrona możesz odebrać 300 zł darmowego freebetu.

Najważniejszą zasadą odbioru dodatkowej kasy za mecz Los Angeles Lakers – Denver Nuggets w promocji od licencjonowanego bukmachera Betfan jest rejestracja nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ.

Jak skorzystać z promocji krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza z hasłem promocyjnym: BETSIDE w BETFAN lub za pomocą TEGO linku, który automatycznie przeniesie Cię do oferty promocyjnej na Los Angeles Lakers – Denver Nuggets
  • Dokonaj depozytu w kwocie dokładnie 40 zł
  • Zagraj za dokładnie 40 zł dowolny zakład SOLO lub AKO z oferty regularnej BETFAN na dowolny mecz NBA – grasz co chcesz – pamiętaj jednak, aby kurs był min. 2.00
  • Wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone do 09.02.2023 do godz. 09:00
  • Jeśli LeBron zdobędzie minimum 10 punktów w meczu otrzymasz freebet 300 zł
  • Inne zdarzenia na kuponie AKO nie są zależne – czyli np. jeżeli nie wejdą, a LeBron zdobędzie min. 10 punktów i tak otrzymasz 300 zł z promocji Betfan

Twój pierwszy zakład do aktywacji specjalnej promocji bukmacherskiej Betfan na Los Angeles Lakers – Denver Nuggets to nie jedyna korzyść, ponieważ jako aktywny gracz, który założy konto będziesz mógł skorzystać z wszystkich kolejnych promocji bukmacherskich dla stałych typerów w Betfan Zakłady Bukmacherskie.

Betfan promocja 300 zł freebetu na Los Angeles Lakers – Denver Nuggets – jaki zakład zagrać?

Jak już wspominaliśmy przede wszystkim należy wejść w TEN LINK promocyjny. Następnie grasz dowolny kupon z regularnej oferty bukmachera Betfan z dowolnego meczu NBA (pamiętaj o rozliczeniu do 09.02.24, godz: 9.00) i niezależnie czy okaże się on trafiony otrzymasz 300 zł darmowej kasy w formie freebetu, jeżeli tylko LeBron zdobędzie w tym spotkaniu minimum 10 punktów.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Czy Betfan ma promocję na mecz Los Angeles Lakers – Denver Nuggets?

Tak, legalny bukmacher Betfan przygotował promocję na mecz NBA: Los Angeles Lakers – Denver Nuggets, w której możesz zgarnąć aż 300 zł darmowej kasy w formie freebetu. Wystarczy, że LeBron zdobędzie minimum 10 punktów w meczu.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Betfan 300 zł za min. 10 punktów LeBrona (09.02)?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać promocję bukmachera Betfan na mecz Los Angeles Lakers – Denver Nuggets, ponieważ wystarczy, że LeBron zdobędzie min. 10 punktów, a przy wkładzie zaledwie 40 zł masz szansę zgarnąć aż 300 zł freebetu.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę