300 zl za 10 pkt betfan wembanyama

Promocja Betfan 300 zł za min. 10 punktów Wembanyamy z Celveland

W niedzielę w meczu NBA Cleveland Cavaliers podejmie San Antonio Spurs. Jeżeli wierzysz, że Wembanyama w tym spotkaniu zdobędzie minimum 10 punktów to Betfan przygotował specjalną promocję bukmacherską. Wystarczy, że zagrasz dowolny zakład za 25 zł na dowolny mecz NBA, a jeżeli Wembanyama zdobędzie minimum 10 punktów to niezależnie, czy Twój kupon jest wygrany, czy przegrany otrzymasz 300 zł darmowej kasy w formie freebetu w Betfan. O szczegółach promocji Betfan 300 zł na Cleveland Cavaliers – San Antonio Spurs dowiesz się z naszego artykułu.

Cleveland Cavaliers – San Antonio Spurs promocja Betfan 300 zł za min. 10 punktów Wembanyamy

Z okazji starcia w meczu NBA: Cleveland Cavaliers – San Antonio Spurs Zakłady Bukmacherskie Betfan przygotowały promocję, w której za minimum 10 punktów Wembanyamy możesz odebrać 300 zł darmowego freebetu.

Najważniejszą zasadą odbioru dodatkowej kasy za mecz Cleveland Cavaliers – San Antonio Spurs w promocji od licencjonowanego bukmachera Betfan jest rejestracja nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ.

Jak skorzystać z promocji krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza z hasłem promocyjnym: BETSIDE w BETFAN lub za pomocą TEGO linku, który automatycznie przeniesie Cię do oferty promocyjnej na Cleveland Cavaliers – San Antonio Spurs
  • Dokonaj depozytu w kwocie dokładnie 25 zł
  • Zagraj za dokładnie 25 zł dowolny zakład SOLO lub AKO z oferty regularnej BETFAN na dowolny mecz NBA – grasz co chcesz – pamiętaj jednak, aby kurs był min. 2.00
  • Wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone do 07.01.2023 do godz. 09:00
  • Jeśli Wembanyama zdobędzie minimum 10 punktów w meczu otrzymasz freebet 300 zł
  • Inne zdarzenia na kuponie AKO nie są zależne – czyli np. jeżeli nie wejdą, a Wembanyama zdobędzie min. 10 punktów i tak otrzymasz 300 zł z promocji Betfan
  • Aby wykorzystać freebet, przygotuj dowolny kupon i zaznacz w podglądzie kuponu niebieski przycisk oznaczający opcję gry za Freebet. Jeżeli trafisz, wygrana pomniejszona o stawkę freebetu trafi na konto główne.

Twój pierwszy zakład do aktywacji specjalnej promocji bukmacherskiej Betfan na Cleveland Cavaliers – San Antonio Spurs to nie jedyna korzyść, ponieważ jako aktywny gracz, który założy konto będziesz mógł skorzystać z wszystkich kolejnych promocji bukmacherskich dla stałych typerów w Betfan Zakłady Bukmacherskie.

Betfan promocja 300 zł freebetu na Cleveland Cavaliers – San Antonio Spurs – jaki zakład zagrać?

Jak już wspominaliśmy przede wszystkim należy wejść w TEN LINK promocyjny. Następnie grasz dowolny kupon z regularnej oferty bukmachera Betfan z dowolnego meczu NBA (pamiętaj o rozliczeniu do 07.01, godz: 23.59) i niezależnie czy okaże się on trafiony otrzymasz 300 zł darmowej kasy w formie freebetu, jeżeli tylko Wembanyama zdobędzie w tym spotkaniu minimum 10 punktów.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Czy Betfan ma promocję na mecz Cleveland Cavaliers – San Antonio Spurs?

Tak, legalny bukmacher Betfan przygotował promocję na mecz NBA: Cleveland Cavaliers – San Antonio Spurs, w której możesz zgarnąć aż 300 zł darmowej kasy w formie freebetu. Wystarczy, że Wembanyama zdobędzie minimum 10 punktów w meczu.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Betfan 300 zł za min. 10 punktów Wembanyamy?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać promocję bukmachera Betfan na mecz Cleveland Cavaliers – San Antonio Spurs, ponieważ wystarczy, że Wembanyama zdobędzie min. 10 punktów, a przy wkładzie zaledwie 25 zł masz szansę zgarnąć aż 300 zł freebetu.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę