Pzbuk bonus powitalny | Kod bonusowy na 2023

PZBUK Zakłady Bukmacherskie posiada w swojej ofercie bonusowy pakiet powitalny na rok 2023 dla nowych użytkowników o łącznej sumie 1050 zł. Na start zawierania zakładów wzajemnych można zyskać freebet 50 zł (darmowy zakład) oraz bonus bez ryzyka (cashback) do kwoty 1000 zł. W Pzbuk kod bonusowy nie jest wymagany i aby zgarnąć bonus powitalny wystarczy zarejestrować się z naszego specjalnego linku, który znajdziesz w artykule, gdzie wyjaśniamy jak aktywować bonus PZBUK oraz jakie są najważniejsze regulaminowe zasady.

Pakiet powitalny

Bonusy w PZBUK z kodem promocyjnym 2023

W PZBUK dostępny jest w roku 2023 bonus z kodem promocyjnym dodawanym automatycznie, który możecie zyskać w TYM MIEJSCU. Wystarczy zarejestrować się za pomocą linku lub klikając w któryś z banerów na naszej stronie, a kod promocyjny PZBuk nie jest wymagany.

 • PZBuk oferuje nowym graczom freebet (darmowy zakład) o wartości 50 zł.
 • Drugą promocją w ramach oferty powitalnej z automatycznym kodem na PZBuk jest zakład bez ryzyka – bonus w wysokości 1000 zł (cashback).

Bonusy startowe od PZBuk nie wykluczają się. Gracz może skorzystać z pełnej promocji bonusowej, którą gwarantuje użycie kodu promocyjnego automatycznego z naszego linku afiliacyjnego.

PZBUK bonus powitalny na start – co zawiera?

Bonus powitalny na start od bukmachera Pzbuk dla nowych typerów zawiera łączną kwotę bonusów w wysokości 1050 zł. Bonus zawiera 2 części. Pierwszą z nich jest atrakcyjny darmowy zakład. Drugą częścią bonusu PZBUK jest cashback. Bukmacher obecnie nie wymaga kodu promocyjnego PZBUK podczas rejestracji.

Bonus PZBUK Kwota nagrody
Freebet (darmowy zakład) 50 zł
Zakład bez ryzyka (cashback) 1000 zł

W tym tekście znajdziesz wszystkie zasady i informacje potrzebne Ci do rozpoczęcia przygody z bukmacherem PZBuk. Dowiesz się jak działają proponowane przez PZBuk bonusy powitalne i jakie warunki trzeba spełnić, aby obrócić środkami bonusowymi, a w dalszej kolejności wypłacić je na konto bankowe.

Jak odebrać bonus powitalny PZBUK z kodem bonusowym?

Oferta nagród bonusu powitalnego od PZBUK na pierwsze zakładu skierowana jest do nowych graczy, którzy założą konto do betowania zakładów bukmacherskich. Aby odebrać PZBUK bonus na start należy zarejestrować nowy profil typera u legalnego bukmachera online – PZBUK Zakłady Bukmacherskie.

Odbiór bonusów jest bardzo prosty i intuicyjny. Odbywa się na przejrzystym formularzu rejestracyjnym, a cały proces nie powinien zająć Ci więcej niż 60-90 sekund. Pamiętaj, że kod bonusowy nie jest wymagany, bo zostanie on uzupełniony automatycznie podczas przejścia z naszego linku.

Instrukcja aktywacji bonusu PZBUK z automatycznym kodem promocyjnym:

 • Załóż nowe darmowe konto w PZBUK klikając w TEN LINK
 • W formularzu rejestracyjnym zaznacz zgody na otrzymywanie informacji o bonusach od PZBUK
 • Wypełnij wszystkie dane w szybkim formularzu rejestracji i kliknij przycisk Rejestracja
 • Aktywuj konto
 • Wpłać depozyt i zgarnij pierwszy bonus

Z odbiorem bonusu od PZBUK z automatycznym kodem promocyjnym powinien sobie poradzić każdy gracz – zarówno nowy jak i doświadczony typer. Dodatkowo atutem jest, że przy odbiorze nie trzeba pamiętać o kodzie bonusowym, bo aktywuje się on automatycznie, dzięki naszemu linkowi. To sprawia, że bonus aktywuje się od razu po poprawnej rejestracji.

PZBUK bonus 50 zł na start za darmo

W swojej ofercie powitalnej bukmacher PZBUK przygotował darmowy zakład, który jest jednym z najchętniej pobieranych premii finansowych przez graczy zakładów bukmacherskich. Jak go otrzymać w PZBUK online? Pierwszy krok to rejestracja konta, a następnie dokonanie depozytu na swoje konto. Kwota wpłaty musi wynosić minimum 50 zł. Ostatnim krokiem jest postawienie zakładu za wpłaconą kasę. Jego wymogi prezentują się następująco:

 • Stawka to minimum 50 zł;
 • Kupon składający się z co najmniej 2 selekcji;
 • Kurs łączny kuponu to co najmniej 2.00.

Gdy już tego dokonamy to po kilku minutach otrzymamy darmowy zakład w wysokości 50 zł. Jaki kupon możemy zagrać za przyznany freebet?

 • Kupon akumulowany (AKO) z 2 lub więcej zdarzeń;
 • Kurs każdego zdarzenia to 1.40 lub więcej

Jeżeli nasz zakład okaże się wygrany to kasę z bonusu możemy od razu wypłacić bez regulaminowych warunków obrotowych. Jest to oczywiście zgodne z regulaminem bonusu PZBUK na rok 2023. Stąd zapewne jest to chętnie wybierany startowy bonus w pakiecie powitalnym przez typerów.

PZBuk bonus zakład bez ryzyka w wysokości 1000 PLN

Cashback, czyli zakład bez ryzyka to oferta powitalna, którą w swoim pakiecie powitalnym posiada większość podmiotów bukmacherskich, którzy posiadają Licencję Ministerstwa Finansów w Polsce. PZBUK proponuje nowym użytkownikom bonus cashbackowy w kwocie 1000 zł.

Aby skorzystać z tej gratyfikacji finansowej należy przede wszystkim się zarejestrować (obecnie podawanie kodu bonusowego nie jest wymagane). W ramach tego bonusu PZBUK można otrzymać zwrot środków finansowych za przegrany zakład do kwoty 1000 zł.

Zakład, aby kwalifikował się do gry bonusem bez ryzyka musi spełniać następujące warunki:

 • Stawka zakładu musi wynieść minimalnie 100 zł a maksymalnie 1000 zł;
 • Kupon nie może składać się z mniej niż dwóch zdarzeń;
 • Każda selekcja powinna mieć kurs minimalny 1.40;
 • Można zawrzeć dowolną liczbę zakładów, a cashback obowiązuje przy pierwszym nieskutecznym zakładzie bukmacherskim

Możliwa jest sytuacja, że na przykład 3 Twoje pierwsze zakłady okażą się wygrane, pieniądze trafią na saldo gotówkowe z możliwością wypłaty, a dopiero 4 kupon okaże się nietrafiony i zostanie aktywowany bonus PZBUK do kwoty 1000 zł, gdzie otrzymasz zwrot stawki zakładu.

W PZBuk bonus należy wykorzystać w ciągu 30 dni. Bonus podlega jednokrotnemu obrotowi, na kuponie wielokrotnym o kursie minimalnym 1.40 dla każdego zdarzenia. Aby móc skorzystać z bonusu u bukmachera PZBuk należy zaakceptować podczas rejestracji zgody marketingowe i przyjąć bonus.

Pamiętaj, że jeżeli nie zrobisz tego od razu lub odrzucisz bonus to w późniejszym czasie nie ma możliwości skorzystania z niego.

Rejestracja w PZBUK z kodem promocyjnym do otrzymania bonusu

Poniżej opisujemy Wam dokładnie w jaki sposób należy założyć konto na stronie bukmachera PZBUK i jak działa kod promocyjny do odbioru bonusu powitalnego podczas zakładania darmowego konta.

Potrzebny czas: 1 minuta.

 1. Rejestracja z kodem bonusowym – krok 1

  Na początku należy podać wybraną nazwę użytkownika i własne hasło do logowania. Co do loginu nie ma żadnych wymagań. Należy tylko sprawdzić czy dana fraza nie jest zajęta. Ostatnim zadaniem w pierwszym kroku będzie podanie adresu e-mail, na który zostanie nam wysłany link aktywacyjny, niezbędny do ukończenia pełnej rejestracji z automatycznym kodem bonusowym

 2. Krok 2 rejestracji konta do otrzymania bonusu na start

  W drugim etapie należy podać nasze podstawowe dane osobowe, adresowe oraz kontakt e-mail i numer telefonu. Wymagane jest także podanie numeru oraz serii naszego dokumentu tożsamości (może to być dowód osobisty lub paszport). Kodu bonusowego obecnie nie trzeba wpisywać (jeżeli się to zmieni to od razu Was o tym poinformujemy).

 3. Krok 3 rejestracji z automatycznym kodem bonusowym

  Ostatnim etapem, który umożliwi nam wypłatę środków np. z wygranych za bonus jest uzupełnienie szczegółowych informacji, które umożliwią bukmacherowi pełną weryfikację konta. Należy wysłać fotokopie obu stron dokumentu tożsamości, który został podany w kroku numer 2. Ponadto musimy wpisać numer aktywnego rachunku bankowego, na który będą wypłacane uzyskane przez nas wygrane. Po przejściu poprawnie weryfikacji gracze mogą w pełni korzystać z konta oraz bonusu powitalnego PZBUK z automatycznym kodem bonusowym. Możemy zawierać zakłady wzajemne, wpłacać, wypłacać środki oraz korzystać z promocji stałych i okazjonalnych na stronie bukmachera oraz w apce mobilnej.

PZBUK bonus – jakie zasady obrotu?

Bukmacher PZBUK nie posiada wygórowanych wymagań co do obrotu poszczególnymi bonusami z pakietu powitalnego. Jeżeli przyjrzymy się bliżej regulaminowym warunkom obrotu to są one podobne do tych, które proponują topowi operatorzy z rankingu bukmacherów, jak np. STS, Fuksiarz czy Superbet.

Poniżej w tabeli przedstawiamy podstawowe warunki obrotu bonusami na start od bukmachera PZBUK:

Bonus powitalny PZBUK Zasady obrotu bonusem Czy działa w aplikacji mobilnej?
Darmowy zakład (freebet) 50 zł Obrót 1x kupon wielokrotny, kurs min. 1.40 na selekcje TAK
Zakład bez ryzyka 1000 zł Obrót 1x kupon akumulowany (AKO), kurs min. 1.40 na selekcje TAK

Pamiętaj, że wszystkie elementy można aktywować i nie wykluczają się one wzajemnie. Do uzyskania bonusów nie będzie potrzebny ci kod bonusowy, ponieważ jest on zawarty automatycznie w naszym specjalnym linku kierującym do formularza rejestracyjnego.

Dodatkowe bonusy od PZBUK za kod promocyjny

Jeżeli wykorzystałeś już bonus powitalny za kod promocyjny i zastanawiasz się co dalej to bukmacher PZBUK online premiuje również graczy stałych oraz tych, którzy wykorzystali już bonus. Część promocji stałych oraz okazjonalnych z oferty PZBUK przybliżymy poniżej w akapitach.

Bonus PZBuk Kombo+

To dodatkowy bonus od PZBUK, który polega na powiększeniu wygranych z zakładów wielokrotnych (AKO). Im więcej selekcji znajdzie się na kuponie tym większy dodatkowy współczynnik kursowy otrzymamy do bonusowego zakładu. Należy tutaj pamiętać, że kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść minimum 1.30.

Wysokość bonusu PZBuk uzależnia jest od liczby zdarzeń na kuponie:

 • 3 zdarzenia – 2% 
 • 4 zdarzenia – 4%
 • 5 zdarzeń – 7%
 • 6 zdarzeń – 14%
 • 7 zdarzeń – 20%
 • 8 zdarzeń – 25%
 • 9 zdarzeń – 30%
 • 10 zdarzeń – 35%
 • 11 zdarzeń – 40%
 • 12-19 zdarzeń – 50%
 • 20 zdarzeń – 100%

Dodatkowym atutem tego bonusu kursowego od licencjonowanego bukmachera PZBUK jest to, że środki z wygranej wraz z bonusem trafiają od razu na konto główne i nie podlegają warunkom obrotu.

Bonus został przygotowany na kupony akumulowane (AKO) i obejmuje rynki jak:

 • Piłka nożna – Ekstraklasa, Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, Liga Mistrzów, Liga Europy, Liga Konferencji Europy, Superpuchar Polski oraz na mecze reprezentacji Polski podczas rozgrywek towarzyskich i w Lidze Narodów
 • Tenis – turnieje cyklu ATP, WTA oraz Wielkiego Szlema
 • Siatkówka – PlusLiga, Puchar Polski, Superpuchar Polski, Liga Mistrzów, Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy
 • Piłka ręczna – SuperLiga, Puchar Polski, Bundesliga, Liga Asobal, Liga Mistrzów, Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy
 • Koszykówka – NBA, Energa Basket Liga

Regulamin bonusu PZBUK wyklucza zakłady pojedyncze, systemowe oraz postawione za pomocą darmowego zakładu, a także te wypłacone wcześniej za pomocą funkcji cashout. Maksymalna kwota dodatkowej wygranej z jednego kuponu nie może przekroczyć 10 000 zł. 

MEGA kurs – W zdarzeniu dnia oznaczonym specjalnym banerem, zostaje podniesiony kursy do maksymalnych wartości – dzięki temu wygrane typerów obstawiających mega kursy będą jeszcze wyższe. Selekcje z wysokimi kursami można łączyć z innymi zakładami przedmeczowymi na kuponie AKO. Można także postawić valuebeta pojedynczo (SOLO) i zgarnąć lepszą wygraną.

Sklep PZBuk – Jako jeden z niewielu polskich legalnych bukmacherów PZBUK oferuje swoim graczom sklep. Na czym to polega? W trakcie obstawiania zakładów wzajemnych zdobywamy punkty, które potem możemy wymienić w sklepie np. na darmowy zakład czy za bonus bez depozytu.

Odbierz 1050 PLN bonusów
+ 50 PLN freebet
+ 1000 PLN bez ryzyka

Dodatkowo bonusowe punkty do sklepu gracza otrzymuje się także za takie czynności jak: Nowo zarejestrowany gracz otrzyma 600 pkt. po pełnej weryfikacji konta. Każdy zatwierdzony dokument tożsamości wart jest 1000 pkt. Codzienne logowanie wyceniono na 25 pkt, a wpłatę min. 50 zł na 50 pkt. Za zasilenie konta w wysokości 100 zł dostaniemy 100 pkt., 200 zł – 200 pkt. itd. Pierwsza wypłata środków na konto bankowe to zysk 100 pkt. Punkty lojalnościowe otrzymamy za zawieranie zakładów przedmeczowych oraz na żywo.

Już od 10 000 punktów otrzymamy w sklepie darmowy zakład o wartości 5 zł. To najtaniej wyceniany produkt na stronie sklepowej bukmachera PZBUK. Najdroższy to środki bonusowe o wartości 500 zł. Koszt dodatkowego bonusu to 400 tysięcy punktów.

Zakłady kardio – Promocja dotycząca typowania spotkań na żywo (LIVE). Można obstawiać zarówno na stronie internetowej www jak i w aplikacji mobilnej. Zakłady kardio polegają na wytypowaniu w którym przedziale czasowym padnie bramka w meczach na boiskach piłkarskich. Oferta obstawiania dotyczy zakładów w regulaminowym czasie gry 90. minut. Gracz do dyspozycji ma możliwość gry z 4 przedziałów w zależności od momentu typowania: 30 sekund, 1 minuta, 5 minut lub 10 minut. Zakład rusza w momencie kliknięcia ikony “Postaw Kardio”. Zakłady Kardio nie są objęte opcją wcześniejszego zamknięcia kuponu za pomocą funkcji cashout.

Bonusy VIP od PZBUK

Chciałbyś otrzymywać bonusy VIP od bukmachera PZBUK online? Stawiaj często zakłady, wykaż się aktywnością na koncie, graj za wysokie stawki, a bukmacher może przyznać Ci status gracza VIP. Jakie korzyści? Ekstra bonusy, na przykład freebety czy bonusy bez depozytu, a także zaproszenia na wydarzenia sportowe oraz udział w różnych dodatkowych konkursach.

Co obstawiać z oferty PZBUK za bonus?

Jako, że licencjonowany bukmacher PZBUK oferuje szeroki rynek zakładów sportowych to gama obstawiania za bonus powitalny jest bardzo obfita. Możesz zdecydować się na typowanie najpopularniejszych dyscyplin jak piłka nożna czy tenis, a także tych niszowych, jak tenis stołowy czy kolarstwo. My rekomendujemy zagrać zakład bez ryzyka za większą stawkę na zakładzie z wyższym kursem. Grasz i tak bez ryzyka utraty środków finansowych, a w przypadku powodzenia możesz ograć bukmachera na dużą kasę.

Przykładowo możemy obstawić internetowy elektroniczny kupon AKO z kursem 4.00 – w przypadku postawienia za bonus w wysokości na przykład 500 zł wygrana może wynieść aż 1760 zł.

Bonus PZBUK – wpłaty i wypłaty w PZBUK

Ważnym aspektem dla typerów jest także możliwość dokonywania szybkich wpłat oraz wypłat z konta gracza np. wygranych pieniędzy z bonusów. Ważne jest oczywiście bezpieczeństwo i zaufanie, jednak liczy się także szybkość. Gracze lubią kiedy ich wygrane pieniądze znajdą się w ich posiadaniu w szybkim czasie. Pieniądze można wpłacić lub wypłacić najczęściej za pomocą internetowych systemów płatności, karty kredytowej czy debetowej, a także elektronicznych portfeli. Zaraz przedstawimy jakie metody wpłat i wypłat posiada w swojej ofercie rekomendowany bukmacher PZBUK.

PZBuk – wpłaty do bonusu powitalnego

PZBUK dla swoich klientów udostępnia możliwość błyskawicznej wpłaty środków w dowolnym momencie 24/7. Tak, więc jeżeli chcesz odebrać bonus powitalny w nocy, rano czy po południu nie będzie z tym problem, bo wpłaty dokonasz w natychmiastowy sposób w trybie 24/7 siedem dni w tygodniu.

Najczęściej wpłata na koncie bukmacherskim pojawia się w zaledwie 1 minutę, więc jest to naprawdę dobry czas. Minimalna kwota jaką możemy wpłacić to 5 zł. Przy większych wpłacanych sumach, np. czterocyfrowych lub pięciocyfrowych bukmacher może poprosić Cię o dodatkową weryfikację.

W PZBuk znajdziemy następujące sposoby na wpłatę pieniędzy:

 • Internetowe systemy płatności: Dotpay, Tpay oraz Przelewy24
 • Karta bankowa VISA lub Mastercard (za pośrednictwem Dotpay)
 • BLIK (bezpośrednio lub za pomocą Dotpay, Tpay lub Przelewy24)
 • Paysafecard (za pomocą Dotpay)
 • Google Pay (za pomocą Dotpay)

Wszystkie powyższe metody są darmowe i nie zawierają żadnych prowizji. W razie problemów bukmacher zapewnia “Punkt Obsługi Klienta wraz z Działem Płatności”.

PZBuk bonus – wypłaty

Drugim ważnym aspektem dla typerów oprócz bonusów jest możliwość wypłat, na przykład właśnie z wygranych kuponów postawionych za bonusy. Tutaj czas realizacji jest jeszcze ważniejszy niż w przypadku wpłat. Zdarzają się sytuacje, że pieniądze są potrzebne “na już”, a zalegają w depozycie u bukmachera. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi do nas bukmacher PZBUK z natychmiastowymi wypłatami. Możliwość zrealizowania ekspresowej wypłaty dostępna jest 24/7. Realizacja to nawet 30 minut od aktywacji zlecenia. Cała operacja odbywa się za pomocą internetowego systemu płatności Przelewy24.

PZBUK Zakłady Bukmacherskie

PZBUK to legalny, polski bukmacher.
Posiada licencję Ministerstwa Finansów.
Graj bezpiecznie i legalnie.

Drugim składnikiem oferty płatności u legalnych bukmacherów są wypłaty. W końcu przychodzą takie momenty, że dany gracz w “mgnieniu oka” potrzebuje na koncie pieniędzy, które “zalegają” w depozycie. W opisanej sytuacji z pomocą może przyjść opcja ekspresowej wypłaty. Znajdziemy ją w PZBuku.

PZBuk oferuje możliwość dokonania wypłaty ekspresowej w systemie 24/7. Minimalna kwota wypłaty to 5 zł. Nie ma górnego limitu ani dodatkowej prowizji. Co jednak istotne, nie wszystkie banki przyjmują wypłaty ekspresowe. Bukmacher za to udostępnia listę tych, które działają 24/7, niezależnie od dnia tygodnia – nawet w niedziele i święta. Oto banki oferujące we współpracy z PZBukiem błyskawiczne wypłaty:

 • mBank
 • Konto Inteligo
 • Alior Bank
 • Volkswagen Bank
 • Nest Bank
 • Credit Agricole
 • Dwa kolejne podmioty – GetIn Bank oraz Bank PEKAO S.A. – akceptują wypłaty ekspresowe całą dobę, ale wyłącznie w dni powszednie.

Drugim sposobem wypłaty to inny internetowy system płatności – Dotpay. W tym przypadku czas realizacji to około 1-2 dni robocze. Bukmacher umożliwia także – w standardowym trybie – wypłatę środków na polski osobisty rachunek internetowy REVOLUT.

PZBUK kod bonusowy w aplikacji mobilnej

PZBUK posiada także aplikację mobilną na telefon zarówno na te z systemem operacyjnym Android, jak i iOS poprzez App Store. Aplikacja jest całkowicie bezpieczna i legalna.

Umożliwia nie tylko rejestrację (obecnie kod bonusowy PZBuk nie jest wymagany w apce internetowej), ale również stałą, regularną grę w przystępniejszy niż standardowy sposób

Recenzje na temat bonusu na start w PZBUK

Poniżej zebraliśmy dla Was opinie wystawione przez typerów z for bukmacherskich, którzy aktywowali już bonus na start w PZBUK i wykorzystali go w 100%. Dzięki temu możesz zobaczyć co inni użytkownicy mówią o tym atrakcyjnym bonusie.

Recenzja wystawiona przez gracza 1234:

Bonus od bukmachera PZBUK wybrałem jako pierwszy. Był to mój bukmacher na start stąd dokładnie zapoznałem się z wymogami regulaminu, a także dokładnie dowiedziałem się jakie są zasady obrotu. Nie były one jednak w ogóle skomplikowane i pomimo, że dopiero rozpoczynałem przygodę z zakładami bukmacherskimi i stawiałem swoje pierwsze zakłady to nie było w tym nic skomplikowane. Dzięki bonusowi od PBUK mogłem trochę pograć za darmową kasę i bez ryzyka co było dużym profitem dla nowego typera. Ja osobiście polecam bonus od PZBUK!

Cytat napisany przez typera9876:

PZBUK był moim kolejnym z rzędu bukmacherem, u którego zdecydowałem się odebrać bonus na start. Początkowo nie kusiła mnie kwota, jednak w późniejszym czasie prostota odbioru i przyjemność grania bez ryzyka sprawiły, że premię od PZBUK chwalę sobie na równi z tymi od Superbet oraz NobleBET. Nieco lepszy bonus oferuje Fortuna, jednak jeżeli masz już tam konto to zdecydowanie polecam założyć konto w PZBUK i odebrać dobry internetowy bonus na rok 2023.

FAQ – pytania z odpowiedziami o bonusie powitalnym PZBUK

1️⃣ Jaki jest kod bonusowy PZBUK?

Kod bonusowy do PZBUK w obecnej chwili nie jest wymagany. Aktywuje się on automatycznie podczas zakładania nowego konta, jeżeli przejdziesz przez nasz link promocyjny.

2️⃣ Ile wynosi bonus powitalny w PZBUK?

Bonus na start w PZBUK wynosi 1050 zł. W jego skład wchodzi zakład bez ryzyka 1000 zł oraz freebet 50 zł czyli jak łatwo zsumować łącznie to 1050 zł w paczce powitalnej.

3️⃣ Czy warto odebrać Pzbuk bonus?

Naszym zdecydowanie warto. Na pierwsze zakłady otrzymamy sporo dodatkowej kasy, a dodatkowo bonus PZBUK posiada bardzo proste warunki obrotu co sprawia, że jest jeszcze bardziej atrakcyjnym prezentem startowym.

4️⃣ Czy bonus od Pzbuk posiada bonus bez depozytu?

Obecnie bonus PZBUK nie posiada bonusu od depozytu. Jeżeli tylko się to zmieni od razu Was o tym poinformujemy.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę