Raków - Sturm Graz typy, kursy

Raków Częstochowa – Sturm Graz: Typy, kursy, zapowiedź 05.10

W czwartek w meczu 2 kolejki Ligi Konferencji Europy Raków Częstochowa podejmie na własnym obiekcie austriacki Sturm Graz. My już znamy predykcje bukmacherów i analityków na to spotkanie po wystawionych kursach na Raków – Sturm Graz. Nieznacznie większe szanse ma polski klub i niewątpliwie bylibyśmy ucieszeni z ich zwycięstwa. Analizujemy jak może wyglądać mecz Rakowa ze Sturmem Graz, a także przedstawimy typy na to spotkanie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się w artykule.

LOGO

Raków Częstochowa – Sturm Graz typy bukmacherskie

Specjalnie dla naszych czytelników na mecz Raków Częstochowa- Sturm Graz przygotowaliśmy typy na mecz. Oczywiście wszyscy chcieliby, aby to Raków sięgnął po zwycięstwo w tym spotkaniu i ma na to duże szanse. Drużyna Medalików świetnie prezentowała się w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów i odpadli dopiero na ostatnim etapie z Kopenhagą, która pokazała we wtorek, jak groźna jest na własnym obiekcie. Niewątpliwie w ostatnim czasie Raków nieco gorzej radzi sobie z mocnymi rywalami – w meczu z Atalantą nie mieli nic do powiedzenia, a i równo tydzień temu przegrali srogo 1:4 z Lechem Poznań. Oczywiście tutaj wyjdą podwójnie zmobilizowani i znów powinniśmy zobaczyć zgrany, dobry zespół Rakowa.

Po drugiej stronie stanie natomiast austriacki przeciwnik Sturm Graz, który tak naprawdę dopiero ten sezon może zaliczać do mocno udanych. Niewątpliwie jest to młoda, dobra ekipa, ale spodziewamy się, że to Raków znów pokaże swój zmysł taktyczny i wygra to spotkanie. Naszym typem na Raków – Sturm Graz będzie wygrana polskiego Rakowa. Za drużyną Medalików przede wszystkim przemawia nieco większe doświadczenie, lepsi piłkarze oraz dobra gra taktyczna. Dodatkowo liczymy, że na bramce swoje dołoży Kovacević i to da mistrzom polski zwycięstwo w tym spotkaniu, które znacznie przybliży ich do walki o 3 miejsce i tym samym grę na wiosnę w Lidze Konferencji.

Raków Częstochowa – Sturm Graz kursy bukmacherskie

W swoich ofertach bukmacherzy po wycenie analityków przedstawili już kursy na spotkanie Raków Częstochowa – Sturm Graz. Jasno z nich wynika, że faworytem do wygrania meczu jest Raków Częstochowa (kursy oscylują od 2.40 do 2.50). Na Sturm Graz natomiast kursy zostały wystawione na poziomie 2.90 – 3.25. Remis w meczu Raków Częstochowa – Sturm Graz to natomiast wycena u bukmacherów na poziomie współczynnika 3.35.

Poniżej w tabeli zestawienie najwyższych kursów na 1X2 w meczu Raków Częstochowa – Sturm Graz:

Raków CzęstochowaRemisSturm Graz
Kurs 2.44Kurs 3.35Kurs 3.20

Najwyższy kurs na wygraną Rakowa Częstochowa oferuje bukmacher Superbet – 2.44, natomiast najlepsze kursy na zwycięstwo Sturm Graz ma bukmacher Totalbet – 3.20.

Kursy na gole w meczu Raków Częstochowa – Sturm Graz

Dodatkowo warto sprawdzić ofertę kursową bukmacherów na gole w meczu Raków Częstochowa – Sturm Graz. Na przykład over 2.5 gola w meczu został wyceniony na wysokim poziomie 2.00 w Superbet i wydaje się, że jest to dobry typ na Raków – Sturm spotkanie do kuponu AKO lub double.

Poniżej zestawienie kursowe na gole Raków Częstochowa – Sturm Graz:

Poniżej 1.5 gola3.40 – forBET
Powyżej 1.5 gola1.31 – Betfan
Poniżej 2.5 gola1.80 – Etoto
Powyżej 2.5 gola2.00 – Superbet
Poniżej 3.5 gola1.31 – Totalbet
Powyżej 3.5 gola3.60 – Fortuna

Dodatkowo BTTS w meczu Raków Częstochowa – Sturm Graz to wycena 1.85, a brak BTTS-u w tym spotkaniu to kurs 2.01 w Superbet.

Raków Częstochowa – Sturm Graz zapowiedź

W czwartek 5 października na Arcelor Mittal Park w Sosnowcu w meczu 2 kolejki Ligi Europy Raków Częstochowa podejmie Sturm Graz. Jako, że Medaliki zagrają przed własną publicznością mają nieco większe szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu. Oczywiście nie można skreślać także Sturm Graz, który postawił się Sportingowi w 1 kolejce i z pewnością będzie groźnym rywalem dla Rakowa. Kto więc okaże się zwycięski zobaczymy już koło 20:30 w czwartek.

Raków Częstochowa – Sturm Graz przewidywane składy

Poniżej prezentujemy przewidywane składy na hitowe starcie 2 kolejki piłkarskiej Ligi Europy, w którym Raków Częstochowa zmierzy się na własnym obiekcie ze Strum Graz.

Raków Częstochowa: Kovacević, Rudnić, Kovacevic, Racovitan, Tudor, Berggren, Kochernig, Plavsić, Kittel, Yeboah, Zwoliński

Sturm Graz: Scherpen, Gazibegović, Affengruber, Gorenc Stankovic, Wuthrich, Dante, Hierlander, Kiteishvilli, Prass, Boving, Sarkaria

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jakie typy warto wybrać na Raków – Sturm Graz?

Według nas warte uwagi typy na Raków Częstochowa – Sturm Graz to te na wygraną polskiego klubu Rakowa Częstochowa. Medliaki zagrają u siebie i powinni poradzić sobie z Austriackim klubem.

2️⃣ Który bukmacher ma najlepsze kursy na Raków Częstochowa – Sturm Graz

Najlepsze kursy na Raków Częstochowa – Sturm Graz posiada legalny bukmacher Superbet. Ten operator zakładów wzajemnych posiada najlepsze kursy w przedziale 1.50 – 2.30 na Raków Częstochowa – Sturm Graz, czyli te na kupon SINGIEL (SOLO).

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę