city real 300 sb

Real – City: 300 zł za gola w Superbet (09.04)

Real Madryt – Manchester City 300 zł w Superbet. Ten legalny bukmacher na hitowe ćwierćfinału Ligi Mistrzów pomiędzy Realem Madryt, a Manchesterem City przygotował super ofertę. Wystarczy zagrać za 2 zł na gola Realu lub City (do wyboru), a jeżeli Twój zakład będzie trafiony otrzymasz 300 zł darmowej kasy! O szczegółach specjalnej oferty Superbet 300 zł Real – City (09.04) dowiesz się z naszego artykułu.

300 PLN za gola Realu lub City
Wskaż za 2 zł drużynę, która strzeli gola i odbierz 300 zł
Premia

300zł

Real – City 300 zł w Superbet (09.04.24)

Z okazji hitowego starcia w ćwierćfinale Ligi Mistrzów, w którym Real Madryt zmierzy się z Manchesterem City legalny bukmacher Superbet przygotował 300 zł na gola Realu lub City w tym spotkaniu (09.04.24). Wystarczy zagrać za 2 zł na bramkę Królewskich lub Obywateli, a jeśli wybrany przez Ciebie zespół strzeli choćby jednego gola na Twoje konto trafi 300 zł.

Aby aktywować możliwość odebrania 300 zł za darmo na Real Madryt – Manchester City w specjalnej ofercie bukmacherskiej Superbet należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

  • załóż nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na gola Realu lub City ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą postawiłeś w akcji bukmacherskiej okaże się trafiona to bukmacher Superbet dopisze 300 zł premii do Twojego konta
  • Aby wygrana z freebetu przeniosła się na saldo główne wystarczy po prostu nim zagrać i wygrać 🙂

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę