Real Madryt – Barcelona: bonus 400 zł w STS (21.04.24)

W niedzielę w meczu 32. kolejki La Liga będziemy świadkiem El Clasico pomiędzy Realem Madryt, a FC Barceloną. Z tej okazji legalny bukmacher STS przygotował specjalną ofertę, w której za wygraną Realu lub Barcy możesz odebrać 400 zł. Wystarczy stawka zaledwie 2 zł i zwycięstwo Twojej drużyny, a masz szansę na 400 zł!

400 PLN za wygraną Realu lub Barcy
Wskaż za 2 zł drużynę, która wygra mecz i odbierz 400 zł
Premia

400zł

Real Madryt – Barcelona: STS 400 zł – jak odebrać?

Aby aktywować możliwość odbioru 400 zł za wygraną Realu Madryt lub FC Barcelony w specjalnej akcji bukmacherskiej STS należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Oferta została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich STS jest w pełni darmowe.

Zobacz krok po kroku jak odebrać 400 zł za wygraną Realu lub Barcelony:

  • załóż nowe konto typera w STS poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 100 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na wygraną Realu Madryt z FC Barceloną ze standardowej oferty bukmachera STS
  • w przypadku, gdy Twoja drużyna wygra El Clasico to STS dopisze 400 zł do Twojego konta

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny pakiet nagród STS, w którego skład wchodzi 100 zł bez ryzyka, 60 zł za darmo za wykonanie 3 zadań, czy premię od wpłaty do kwoty 600 zł.

Nagrodę ze specjalnej akcji bukmachera STS za mecz El Clasico pomiędzy Realem Madryt, a FC Barceloną należy obrócić 2-krotnie z kursem minimum 1.91 na wygranych kuponach.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę