Real Madryt – Sevilla: typy, kursy, zapowiedź 25.02

Real Madryt – Sevilla typy i kursy na mecz dwudziestej szóstej kolejki hiszpańskiej La Liga. Zmierzy się w niej lider, czyli Real Madryt, z zawodzącą Sevillą. Kursy na Real Madryt – Sevilla wskazują, że zdecydowanym faworytem meczu są gospodarze. Typy na Real Madryt – Sevilla możecie znaleźć w poniższym artykule. Zapraszamy do lektury!

300 real sevilla sts

Bukmacher STS przygotował specjalną ofertę z okazji meczu Realu z Sevillą. Przy wkładzie 2 zł w wygraną Realu lub Sevilli (do wyboru) możesz odebrać 300 zł nagrody! Wystarczy otwarcie konta TUTAJ, zagranie z regularnej oferty na zwycięzce i jeżeli wybór będzie poprawny na Twoje konto trafi 300 zł! O szczegółach możesz przeczytać więcej TUTAJ.

Real Madryt – Sevilla: typy bukmacherskie

Sprawy w lidze hiszpańskiej obrały taki obrót, że Real Madryt pewnie zmierza po mistrzostwo kraju. Jego największym rywalem na ten moment jest rewelacja sezonu, czyli Girona. Jednak trudno zakładać, żeby była ona w stanie do końca rozgrywek utrzymać tempo, które sobie narzuciła od ich początku. Na drugim biegunie jest Sevilla, która jest najprawdopodobniej największym rozczarowaniem aktualnych rozgrywek. A świadczy o tym dopiero 15 miejsce w tabeli.

image 13

Real Madryt ma w tym sezonie tendencje do robienia ogromnych comebacków w drugich połowach. W pierwszych drużynie zdarza się brakować koncentracji. Jednak ogromna siła mentalna tego zespołu pozwala mimo wszystko na odwracanie losów spotkania. Spodziewamy się, że Sevilla wyjdzie na to spotkanie mocno defensywnie, co spowoduje zamknięty mecz na samym początku. Nasz typ na Real Madryt – Sevilla to więcej bramek w drugiej połowie.

Real Madryt – Sevilla: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na Real Madryt – Sevilla:

  • Kurs na wygraną Realu: 1.33
  • Kurs na remis: 6.25
  • Kurs na wygraną Sevilli: 9.50

Bukmacherzy zdecydowali się wystawić już kursy na Real Madryt – Sevilla. Na podstawie ich ofert można stwierdzić, że ogromnym faworytem spotkania są gospodarze, na których kursy wynoszą od 1.28 do 1.33. Współczynniki na podział punktów w meczu zawierają się w granicach od 5.25 do 6.30. Natomiast mnożniki na wygraną gości wynoszą od 8.40 do 9.50.

Najwyższy kurs na wygraną Realu Madryt można zagrać u bukmachera Superbet. Wartość współczynnika wynosi tam 1.33. Natomiast najwyższa wartość mnożnika na wygraną Sevilli znajduje się u bukmachera LVBet i wynosi ona 9.50.

Real Madryt – Sevilla: zapowiedź meczu

Spotkanie, które teoretycznie powinno być meczem na szczycie. Praktycznie jednak w górnej części tabeli jest tylko jedna z ekip i są nią gospodarze. Pojedynek Real Madryt – Sevilla odbędzie się 25 lutego o godzinie 21:00.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę