Roma – Milan: promocja – bonus 300 zł w Superbet (18.04)

Roma – AC Milan bonus 300 zł w promocji Superbet. Ten legalny bukmacher na hitowe starcie w ćwierćfinale Ligi Europy przygotował promocję. Wystarczy zagrać za 2 zł na gola Milanu, a jeżeli Twój zakład będzie trafiony otrzymasz 300 zł bonusu finansowego! O szczegółach promocji Superbet 300 zł na Roma – AC Milan (18.04) dowiesz się z naszego artykułu.

300 PLN za gola Milanu z Romą
Zagraj za 2 zł na JEDNEGO gola Milanu i odbierz premię
Premia

300zł

Roma – Milan bonus 300 zł w promocji Superbet (18.04.24)

Z okazji hitowego starcia w rewanżowym meczu ćwierćfinału Ligi Europy pomiędzy Romą, a Milanem legalny bukmacher Superbet przygotował bonus promocyjny w formie 300 zł za bramkę Milanu w tym meczu. Wystarczy zagrać za 2 zł na choćby JEDNEGO gola, a jeśli trafią do siatki Romy na Twoje konto wpadnie bonus 300 zł!

Aby aktywować możliwość odebrania 300 zł bonusu na Roma – Milan w specjalnej promocji bukmacherskiej Superbet należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

  • załóż nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na gola Milanu z Romą ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą postawiłeś w akcji bukmacherskiej okaże się trafiona to bukmacher Superbet dopisze 300 zł bonusu do Twojego konta

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Roma – Milan promocja Superbet 300 zł bonusu – jaki minimalny depozyt?

Wpłata minimalna ustalona do promocji bukmachera Superbet, w której zakład na gola Milanu z Romą możesz odebrać 300 zł bonusu została ustalona na 50 zł.

Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w specjalnej promocji, w której do wygrania jest 300 zł za bramkę AC Milanu.

Roma – Milan: bonus 300 zł w Superbet – jaka maksymalna stawka zakładu?

Grając zakład do oferty premiowanej bukmachera Superbet na mecz Roma – Milan maksymalna stawka obowiązująca do grania ze współczynnikiem 150 (bonus 300 zł) to 2 zł. Wiąże się to z regulaminem przygotowanym przez Superbet online na hitowy czwartkowy pojedynek pomiędzy Romą, a Milanem w Lidze Europy.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę