Ruch Chorzów – Legia Warszawa kurs 200.00 w promocji Totalbet (09.02)

Ruch Chorzów zmierzy się z Legią Warszawa w meczu 20. kolejki polskiej Ekstraklasy. Wojskowi muszą gonić czołówkę ligowej tabeli. Z tej okazji tylko i wyłącznie dla naszych czytelników legalny bukmacher Totalbet przygotował promocję – kurs 200.00 na wygraną Legii Warszawa w tym spotkaniu. Wystarczy stawka zaledwie 1 zł i zwycięstwo Wojskowych, a na Twoje konto trafi 200 zł w gotówce – z możliwością wypłaty! O szczegółach promocji Totalbet kurs 200.00 na Ruch Chorzów – Legia Warszawa (09.02) dowiesz się z naszego artykułu.

Ruch Chorzów – Legia Warszawa kurs 200.00 w promocji Totalbet (09.02)

Z okazji ważnego starcia w 20. kolejce polskiej Ekstraklasy pomiędzy Ruchem Chorzów, a Legią Warszawa bukmacher Totalbet przygotował specjalną promocję dostępna tylko dla czytelników Betside.pl, w której wygraną Wojskowych tym spotkaniu możesz zagrać z najwyższym kursem 200.00. Jest to o tyle atrakcyjna promocja, że wygraną nie trzeba obracać, a trafia ona w całości na konto główne z możliwością natychmiastowej wypłaty! Wystarczy stawka zaledwie 1 zł!

Kurs 200 na Ruch Chorzów – Legia Warszawa (09.02) – jak zagrać?

Najważniejszą zasadą grania z kursem 200.00 meczu Ruch Chorzów – Legia Warszawa u bukmachera Totalbet jest założenie nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ. Proces rejestracji profilu typera zajmie Ci maksymalnie 60 – 120 sekund. Następnie otrzymasz możliwość grania wygraną Legii Warszawa z Ruchem Chorzów z podwyżką kursową x 200.00.

Jak skorzystać z promocji Totalbet 200.00 na Ruch Chorzów – Legia Warszawa krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza w Totalbet klikając w link afiliacyjny lub podając: BETSIDE w formularzu rejestracji konta
  • Wyraź zgody marketingowe (sms i email)
  • Dokonaj depozytu w kwocie minimum 50 zł
  • Zagraj pierwszy zakład bez ryzyka od 50 zł do 200 zł, składający się z maksymalnie 3 zdarzeń (nie możne być na nim mecz Ruch Chorzów – Legia Warszawa)
  • Postaw prematch (przedmeczowo) zakład pojedynczy na wygraną Legii Warszawa z Ruchem Chorzów z oferty u bukmachera Totalbet
  • Stawka zakładu jaka zostanie policzona z kursem 200.00 to maksymalnie 1 zł
  • Bukmacher w przypadku wygranego zakładu wzajemnego dopisze do standardowej wygranej kasę z podniesionego kursu 200.00 w formie gotówki 176 zł

Pamiętaj, że po rejestracji profilu gracza otrzymasz również wszystkie gratyfikacje finansowe z pakietu nagród w Totalbet, w tym darmowy zakład 20 zł + 10 zł oraz premię od depozytu do 5 000 zł. Kasę również możesz przeznaczyć np. na granie kolejnych pojedynków piłkarskich czy tenisowych.

Ruch Chorzów – Legia Warszawa kurs 200 w Totalbet: jaki minimalny depozyt?

Wpłata minimalna ustalona do promocji bukmachera Totalbet, w której wygraną Legii Warszawa z Ruchem Chorzów w meczu 20. kolejki Ekstraklasy możesz zagrać na kuponie pojedynczym (SOLO) z najwyższym kursem 200 została ustalona na 50 zł.

Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji, w której do wygrania jest 176 zł na konto główne za to, że Wojskowi wygrają mecz.

Jakie zasady obrotu kursem 200.00 na Ruch Chorzów – Legia Warszawa (09.02)?

Zgodnie z regulaminem promocji bukmacherskiej internetowy bukmacher Totalbet przyznaje nagrody w formie pieniężnej w postaci środków przelanych na konto depozytowe. Nie trzeba obracać otrzymaną kwotą pieniędzy z wygranej z kursu 200 na Ruch Chorzów – Legia Warszawa. Trafia ona od razu na konto GŁÓWNE.

Pieniądze z wygranej za zwycięstwo Legii Warszawa z Ruchem Chorzów, rozgrywanym 9. lutego 2024 roku możesz przeznaczyć na dalsze zawieranie zakładów wzajemnych np. w bezawaryjnej apce lub na stronie internetowej.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie wysokie kursy na Ruch Chorzów – Legia Warszawa (09.02)?

W promocji bukmachera Totalbet możesz grać na zakładzie wysokie kursy 200 na wygraną Legii Warszawa z Ruchem Chorzów.

2️ Który bukmacher ma promocję na Ruch Chorzów – Legia Warszawa?

Jeżeli szukasz najbardziej korzystnej finansowo promocji z najlepszą wygraną na starcie Ruch Chorzów – Legia Warszawa to polecamy bukmachera Totalbet. Daje on kurs 200.00 z wygraną na konto główne za zwycięstwo Wojskowych w tym spotkaniu.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę