pexels juan salamanca 61143

Ruch Chorzów – Podbeskidzie Bielsko-Biała: kursy, typy (06.04.23)

O 20.30 6 kwietnia rozegrany zostanie jeden z ostatnich meczów w ramach 26 kolejki Fortuna 1 Ligi. Chorzowianie to obecny wicelider tabeli, który posiada 5 punktów straty do pierwszego ŁKSu. Mają zatem 9 meczy, by wskoczyć oczko wyżej. Na Stadion Miejski w Gliwicach, gdzie rozgrywa swe mecze Ruch, przyjeżdża Podbeskidzie, które ma aspiracje na miejsca premiowane barażami. Brakuje im bowiem ledwie 2 punktów do Arki Gdynia. Z tego też względu zapowiada się ciekawe widowisko, gdyż obie ekipy będą chciały gonić swych rywali.

Przygotowaliśmy dla was z tej okazji zestawienia kursowe oraz nasze typy w postaci kuponów na to nadchodzące starcie Ruchu Chorzów z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Sprawdzajcie zatem, co dla was mamy i ekscytujcie się tym ważnym spotkaniem Fortuna 1 Ligi razem z nami!

Kursy przedmeczowe na spotkanie Ruch – Podbeskidzie

Jest to spotkanie 2 drużyn z realnymi szansami na awans, bezpośredni, bądź też przez baraże. Z tego też względu warto zainteresować się kursami przedmeczowymi na to spotkanie, gdyż wiodący bukmacherzy wystawili bardzo dużo ciekawych i atrakcyjnych linii na poszczególne zdarzenia. Mowa tu konkretnie o 1X2, a także BTTS, bowiem tym właśnie się zajmiemy. Oczywiście w przygotowanych kuponach możecie liczyć na inne równie ciekawe zdarzenia, ale do tego przejdziemy później. Zerknijcie najpierw na nasze zestawienia kursów przedmeczowych na mecz Ruch Chorzów – Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Kursy 1X2 w spotkaniu Ruch – Podbeskidzie

Derby Śląska, w dodatku z udziałem całkiem wyrównanych drużyn, to dla nas bardzo duży potencjał na ogranie bukmacherów. Wystawiają oni bowiem na to spotkanie wysokie linie kursowe na zdarzenie 1X2, co możecie zobaczyć na poniższym zestawieniu kursowym.

Kursy na wygraną Ruchu

Nie bez powodu gospodarze są traktowani jako delikatni faworyci w meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Wciąż jednakże są to wysokie kursy, którymi warto się zainteresować. Zerknijcie zatem, co przygotowali bukmacherzy na wygraną gospodarzy w meczu Ruch – Podbeskidzie.

 • Fortuna: kurs wynosi 2.33
 • ETOTO: kurs wynosi 2.35
 • Superbet: kurs wynosi 2.35
 • Betfan: kurs wynosi 2.35

Jak zatem widać, bukmacherzy byli praktycznie jednomyślni. Z tego też względu macie pełną dowolność w wyborze bukmachera, gdyż u każdego zarobicie praktycznie tyle samo. Z naszej strony polecamy wam jednak zajrzeć do Betfana, gdyż ma on bardzo ciekawą i bogatą ofertę na mecz Ruchu z Podbeskidziem. Możecie ją zobaczyć w tym miejscu.

Kursy na remis

Obie ekipy będą walczyć, są też na w miarę równym poziomie, stąd też istnieje prawdopodobieństwo remisu. Zestawiliśmy dla was współczynniki kursowe, byście sami mogli zdecydować, czy i gdzie warto zagrać to zdarzenie przedmeczowe w starciu Ruch Chorzów vs. Podbeskidzie Bielsko-Biała.

 • Fortuna: kurs wynosi 3.20
 • ETOTO: kurs wynosi 3.25
 • Betfan: kurs wynosi 3.30
 • Superbet: kurs wynosi 3.30

Betfan oraz Superbet zdecydowali się na najwyższe kursy na to zdarzenie. Warto zatem zajrzeć do Superbeta, gdyż ten bukmacher ma w swojej ofercie wiele ciekawych codziennych promocji dla gracza. Możecie zerknąć na jego stronę pod tym linkiem.

Kursy na wygraną Podbeskidzia

Oczywiście goście są stawiani w roli underdoga, jednakże nie takie historie widziały boiska. Zwłaszcza, że piłkarze z Bielsko-Białej, również mają o co walczyć, a przed nimi perspektywa miejsca barażowego. Z tego też względu mecz zapewne będzie zaciekły, a Podbeskidzie nie jest bez szans. Prezentujemy wam więc zestawienia kursów na to zdarzenie w meczu Ruch – Podbeskidzie.

 • Betfan: kurs wynosi 3.10
 • Superbet: kurs wynosi 3.10
 • ETOTO: kurs wynosi 3.10
 • Fortuna: kurs wynosi 3.15

Jak widać, kursy są praktycznie identyczne, jednak to w Fortunie zagracie to zdarzenie po najwyższej stawce. Zachęcamy was więc do przejrzenia szczegółowej oferty tego bukmachera, gdyż ma on wiele innych ciekawych zdarzeń i kursów na mecz Ruchu Chorzów z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Możecie to zrobić klikając tutaj.

Kursy na BTTS w meczu Ruch – Podbeskidzie

Jako że są to dwie równo walczące ekipy, które na pewno powalczą o 3 punkty, może to być dobra okazja do zagrania BTTSa. Może się tak zdarzyć, że w ferworze walki, gra defensywna zostanie trochę pominięta, a to prosta droga do rozliczenia tego zdarzenia na zielono. Zerknijcie zatem jak prezentuje się zestawienie współczynników kursowych na to zdarzenie u wiodących bukmacherów na mecz Ruch – Podbeskidzie.

 • Fortuna: kurs wynosi 1.81
 • Superbet: kurs wynosi 1.90
 • Betfan: kurs wynosi 1.90
 • ETOTO: kurs wynosi 1.91

Jak widać, bukmacherzy myśleli podobnie, jednak w naszej opinii to właśnie u ETOTO najlepiej będzie zagrać BTTS w meczu Ruchu z Podbeskidziem. Oczywiście, bukmacher ten ma o wiele więcej do zaoferowania w kwestii tego starcia i nie tylko. Gorąco więc zachęcamy do przejrzenia jego oferty, która będzie dostępna, jeśli przejdziecie tutaj.

Typy przedmeczowe w spotkaniu Ruch vs. Podbeskidzie

Przygotowaliśmy dla was 2 typy przedmeczowe, które naszym zdaniem mają wysokie prawdopodobieństwo sukcesu i ogrania bukmachera. Zdecydowaliśmy się na wybory Superbeta oraz ETOTO, gdyż to tam są najlepsze kursy na interesujące nas zdarzenia. Zerknijcie zatem jakie typy przygotowaliśmy dla was na mecz Ruch Chorzów – Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Typ nr 1 – Superbet

Zdecydowaliśmy się na zagranie bardzo ciekawego zdarzenia o przyjemnym kursie. Mowa tu o zwycięstwie bez remisu, które w naszej opinii ma wysoką możliwość wygranej. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.65 i może w przyjemny sposób pomnożyć wasze stawki.

obraz 2023 04 04 225511185
Kurs na dzień 04.04.23, 22.30

Kupon możecie oczywiście zagrać u bukmachera Superbet. Posiada on bogatą ofertę na to starcie, a także bardzo ciekawe promocje dla graczy, jak Super Spin, czy Super Game. Warto więc przejrzeć to wszystko, by zdecydować, czy wybierzemy tego bukmachera. Możecie to zrobić, przechodząc tutaj.

Typ nr 2 – ETOTO

Drugą, równie ciekawą opcją do zagrania, jest zdarzenie u bukmachera ETOTO. Postawiliśmy na handicap -0.5 na niekorzyść Ruchu Chorzów. W naszej opinii odniosą oni zwycięstwo z przewagą, w związku z tym to zdarzenie wydaje się być ciekawe.

Posiada ono atrakcyjny kurs, bo aż 2.24. Wydaje się być więc bardzo interesującą opcją dla graczy, którzy lubią większe ryzyko i większe wygrane. Tak oto prezentuje się kupon nr 2, który nasza redakcja przygotowała specjalnie dla was na mecz Ruch – Podbeskidzie.

obraz 2023 04 04 225956142
Kurs na dzień 04.04.23, 23.00

To właśnie ETOTO posiada najwyższy kurs na to zdarzenie, więc na tego bukmachera padł nasz wybór. Jeśli wy również zdecydujecie się go wybrać, możecie przejrzeć jego pełną ofertę na mecz Ruch – Podbeskidzie i nie tylko, przechodząc w ten link.

FAQ – najczęstsze pytania

1️⃣ Gdzie zagrać over bramkowy +1.5?

Najlepszą opcją do zagrania tego zdarzenia w meczu Ruchu Chorzów z Podbeskidziem Bielsko-Biała będzie bukmacher Betfan. Przygotował on na to zdarzenie kurs 1.40.

2️⃣ Który bukmacher wystawił najwyższy kurs na gola w obu połowach?

To konkretne zdarzenie możecie zagrać u bukmachera Fortuna. Kurs na nie wynosi bowiem 1.90.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę