Rumunia - Holandia transmisja

Rumunia – Holandia: gdzie oglądać? Transmisja na żywo za darmo (02.07)

Rumunia – Holandia gdzie oglądać na żywo pierwszy wtorkowy mecz 1/8 finału Euro 2024? Już 2. lipca czeka nas starcie Rumunii z Holandią, które będzie bardzo ciekawym starciem w fazie pucharowej Mistrzostw Europy. Stąd też przed telewizory to spotkanie przyciągnie wielu kibiców. My mamy dla Was informacje, na temat transmisji meczu Rumunia – Holandia, a także gdzie obejrzeć to spotkanie za darmo online i w internecie.

400 PLN za gola Austrii lub Turcji
Zagraj za 2 zł na choćby JEDNEGO gola wybranej reprezentacji i odbierz premię 400 zł
Premia

400 PLN

W STS możesz odebrać 400 zł za choćby JEDNEGO gola Rumunii lub Holandii (do wyboru). Wystarczy do tego stawka zaledwie 2 zł! Otwierasz konto TUTAJ, następnie wpłacasz minimum 50 zł, grasz z regularnej oferty za 2 zł na bramkę Rumunii lub Holandii, a jeżeli Twoja reprezentacja trafi do siatki rywali na Twoje konto wpadnie 400 zł! Gdyby kurs zakładu na gola, którejś z reprezentacji był poniżej 1.14 należy dodać do tego zakładu jeszcze inne zdarzenie!

Rumunia – Holandia: gdzie oglądać mecz na żywo?

Wtorkowe spotkanie 1/8 finału Euro 2024 pomiędzy reprezentacją Rumunii, a Holandii można oglądać na żywo w Telewizji Publicznej. Transmisję z meczu pomiędzy Rumunią, a Holandią przeprowadzi TVP 2 oraz TVP Sport.

SPRAWDŹ TYPY NA RUMUNIA – HOLANDIA

Telewizja Polska tak samo przeprowadzi transmisję wszystkich meczów Euro w Niemczech. Tym samym w taki sposób nie przegapisz żadnego spotkania, w tym meczu Rumunia – Holandia.

Rumunia – Holandia: gdzie obejrzeć transmisję online?

Jeżeli nie masz dostępu do naziemnej TV i będziesz chciał obejrzeć streama z meczu pomiędzy reprezentacją Rumunią, a Holandią to polecamy skorzystać z aplikacji TVP Sport. Dodatkowo na internecie polecamy skorzystanie ze strony tvp.sport.pl. Tam również będzie emitowane spotkanie Rumunów z Holendrami, które będzie meczem 1/8 finału Euro 2024.

400 zł za wygraną Rumunii lub Holandii
Zagraj za 2 zł na wygraną wybranej reprezentacji i odbierz 400 zł
Premia

400 PLN

Drugim rozwiązaniem na oglądanie meczu Rumunia – Holandia online jest pobranie apki WP Pilot. Dzięki temu możemy uruchomić darmowy strumień z TVP Sport, który wyemituje to hitowe spotkanie.

Rumunia – Holandia: informacje o transmisji meczu

  • wtorek, 2 lipca, godzina 18:00
  • 1/8 finału Euro 2024
  • Stadion: Allianz Arena
  • Miasto: Monachium
  • transmisja na żywo: TVP 2, TVP Sport
  • transmisja na żywo za darmo: TVP 2, TVP Sport, WP Pilot
  • stream w internecie: TVP Sport
  • online: WP Pilot, aplikacja tvpsport

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie oglądać Rumunia – Holandia na żywo (02.07)?

Transmisję ze spotkania pomiędzy Rumunią, a Holandią na żywo możesz oglądać w telewizji publicznej. Przekaz przeprowadzi TVP 2 oraz TVP Sport.

2️⃣ Czy można oglądać Rumunia – Holandia na żywo za darmo?

Tak, mamy sposób na oglądanie spotkania pomiędzy reprezentacją Rumunii, a Holandii za darmo. Wystarczy odpalić telewizor lub pobrać apkę WP Pilot na telewizorze ze Smart TV, który umożliwi oglądanie za free.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę