Sevilla -Barcelona

Sevilla – Barcelona: promocja – kurs 100.00 w Totalbet

FC Barcelona w ostatniej kolejce La Liga podejmie na wyjeździe Sevillę. Z tej okazji tylko i wyłącznie dla naszych czytelników legalny bukmacher Totalbet przygotował promocję – możliwość odebrania 88 zł w gotówce za ponad 1.5 gola w tym meczu. Wystarczy stawka zaledwie 1 zł i minimum 2 bramki w meczu, a na Twój zakład zostanie rozliczony z kursem 100.00 i na konto trafi 88 zł w gotówce – z możliwością wypłaty!

88 PLN w gotówce za +1.5 gola: Sevilla - Barca
Zagraj za 1 PLN na ponad 1.5 gola w meczu i odbierz gotówkę do wypłaty
Premia

88 PLN

Sevilla – Barcelona: promocja Totalbet kurs 100.00 – jak zagrać?

Najważniejszą zasadą grania z kursem 100.00 meczu Sevilla – Barcelona u bukmachera Totalbet jest założenie nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ. Proces rejestracji profilu typera zajmie Ci maksymalnie 60 – 120 sekund. Następnie otrzymasz możliwość odbioru gotówki do wypłaty

Jak skorzystać z promocji Totalbet na Sevilla – Barcelona krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza w Totalbet klikając w link afiliacyjny lub podając: BETSIDE w formularzu rejestracji konta
  • Wyraź zgody marketingowe (sms i email)
  • Zagraj pierwszy zakład pojedynczy prematch (przedmeczowo) za 1 zł na ponad 1.5 gola w meczu Barcelona – Sevilla z oferty regularnej u bukmachera Totalbet
  • Bukmacher w przypadku wygranego zakładu wzajemnego dopisze do standardowej wygranej 88 zł w gotówce!
750X200 kurs 100 na 2 gole w meczu. Sevilla Barcelona kod BETSIDE1

Po założeniu profilu Gracza otrzymasz również wszystkie gratyfikacje finansowe z pakietu nagród w Totalbet, w tym 3 zakłady bez ryzyka na kwotę 111 zł każdy z nich. Warto dodać, że zakłady należy wykorzystać w ciągu 48h od założenia konta, a potencjalne zwroty otrzymasz na konto GŁÓWNE w gotówce!

Czy kasą z promocji Totalbet na Sevilla – Barcelona trzeba obracać?

Zgodnie z regulaminem promocji bukmacherskiej internetowy bukmacher Totalbet przyznaje nagrody w formie pieniężnej w postaci środków przelanych na konto depozytowe z okazji starcia Sevilli z Barceloną. Nie trzeba więc obracać otrzymaną kwotą pieniędzy z wygranej. Trafia ona od razu na konto GŁÓWNE.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę