slask pogon typy

Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin: typy, kursy, zakłady 11.02

Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin typy i kursy na mecz dwudziestej kolejki PKO BP Ekstraklasy. Jest to pierwsza seria spotkań po przerwie zimowej. Kursy na Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin wskazują, że pojedynek ten nie ma żadnego klarownego faworyta. Typy na mecz Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin znajdziecie w poniższym artykule. Zapraszamy!

W specjalnej promocji bukmachera STS dla czytelników Betside.pl możesz odebrać 300 zł w formie bonusu za wygraną Śląska lub Pogoni. Wystarczy stawka zaledwie 2 zł na zwycięstwo wybranej drużyny z regularnej oferty bukmachera STS i otwarcie konta TUTAJ. Jeżeli wskazana przez Ciebie drużyna strzeli gola na Twoje konto trafi 300 zł bonusu w ciągu 72h od zakończenia meczu!

Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin: typy bukmacherskie

Śląsk spędził przerwę zimową na fotelu lidera PKO BP Ekstraklasy. Przed sezonem na pewno nikt się tego nie spodziewał. Tak samo nikt się nie spodziewał, że Pogoń Szczecin zaliczy taki zjazd formy. Gra tej drużyny była bardzo sinusoidalna, jednak przerwa przedsezonowa każe wierzyć, że teraz będzie już lepiej. Typowanie wysokiej liczby bramek w jej spotkaniach było dosyć opłacalnym sposobem w poprzedniej części sezonu. Liczymy, że w tej też tak będzie.

image 8

Pogoń w sparingach pokazała siłę w ofensywie, ale jednocześnie nadal jej obrona jest dziurawa. Nasz typ na meczu Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin to powyżej 2,5 bramki. Śląsk ma naprawdę porządne armaty z przodu. Aktualny lider klasyfikacji strzelców – Erik Exposito, do tego Patryk Klimala, Nahuel Leiva czy Piotr Samiec-Talar. Zapowiada się zatem, że Pogoń będzie miała ogromne problemy by zachować w tym meczu czyste konto.

Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin:

  • Kurs na wygraną Śląska: 2.90
  • Kurs na remis: 3.47
  • Kurs na wygraną Pogoni: 2.60

Bukmacherzy zdecydowali się wystawić już kursy na Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin. Można z nich wywnioskować, że spotkanie nie ma zdecydowanego faworyta, a kursy na wygraną Śląska Wrocław wahają się od 2.65 do 2.90. Współczynniki na remis zostały określone na poziomie od 3.15 do 3.47. Natomiast mnożniki na wygraną Pogoni zawierają się w przedziale od 2.50 do 2.60.

Najwyższy kurs na wygraną Śląska oferuje bukmachera LVBet, a jego wartość wynosi 2.90. Natomiast największa wartość mnożnika na zwycięstwo Pogoni znajduje się w ofercie bukmachera forBET i jego wartość wynosi 2.60.

Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin: zapowiedź, zakłady

Spotkanie górnej części tabeli Ekstraklasy. Najprawdopodobniej najbardziej wyczekiwany pojedynek tej kolejki. Mecz Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin odbędzie się 11 lutego o godzinie 17:30.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę