Słowacja - Rumunia
depositphotos.com

Słowacja – Rumunia: Typy, kursy, zakłady 26.06 | Euro 2024

Końcowa faza rozgrywek grupy E przynosi bardzo ciekawe spotkania. Słowacja z Rumunią zagrają o awans do kolejnej fazy rozgrywek. Obie reprezentacje wygrały i przegrały po jednym meczu. Również grupowi rywale mają po 3 punkty co czyni ostatnią kolejkę arcy ciekawą. Według analityków, co ciekawe, najbardziej prawdopodobnym rezultatem jest remis w tym spotkaniu. W dalszej części opisany zostanie typ na mecz Słowacja – Rumunia oraz analiza kursową.

Totalbet
PAKIET 3x111

Słowacja – Rumunia: typy bukmacherskie

Zgodnie z przewidywaniami analityków najbardziej prawdopodobnym rezultatem spotkania wśród rynków 1X2, jest remis. Uzasadnione jest to sytuacją drużyn w grupie E, gdyż każda z nich jest w walce o awans a nawet o czołowe miejsce.

Remis w 1. połowie meczu
Typ od redakcji Betside
KURS:

1.78

Kursy mogą ulec zmianie

Niewielkim faworytem do wygrania tego starcia według operatorów zakładów wzajemnych jest Słowacja. Wygrana z Belgią 1:0 pokazuje jakość tej drużyny. Uważamy, że spotkanie będzie meczem kalkulacji i chłodnej głowy. Remis daje ogromne szansę na wyjście z grupy obydwu reprezentacją. Naszym typem to spotkanie jest remis w pierwszej połowie po kursie 1.78 w LvBet.

Słowacja – Rumunia: kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na spotkanie Słowacja – Rumunia są znane i prezentują się następująco:

  • Wygrana reprezentacji Słowacji: kurs 3.30 w Superbet
  • Remis w spotkaniu : kurs 2.14 w Betclic
  • Wygrana reprezentacji Rumunii: kurs 3.95 w LvBet

Wygrana Słowacji: kurs 3.30 w Superbet

Superbet oferuje kurs 3.30 na zwycięstwo reprezentacji Słowacji. Taki kurs sugeruje, że Słowacja ma umiarkowane szanse na triumf w tym meczu. Dla graczy, którzy wierzą w zwycięstwo Słowacji, obstawienie tej opcji może przynieść wyższe wygrane wybierając Superbet.

Remis: kurs 2.14 w Betclic

Betclic proponuje kurs 2.14 na remis w spotkaniu pomiędzy Słowacją a Rumunią. Ten kurs wskazuje na stosunkowo wysokie prawdopodobieństwo wyniku remisowego. Dla graczy przewidujących wyrównane spotkanie bez wyraźnego zwycięzcy, obstawienie remisu może być atrakcyjną opcją.

Wygrana Rumunii: kurs 3.95 w LvBet

LvBet oferuje kurs 3.95 na zwycięstwo reprezentacji Rumunii. Kurs ten sugeruje, że Rumunia ma mniejsze szanse na wygraną w porównaniu do Słowacji, ale wyższy kurs oznacza również potencjalnie wyższe wygrane dla graczy, którzy zdecydują się obstawić zwycięstwo Rumunii.

Słowacja – Rumunia: zapowiedź meczu

Spotkanie premiujące awans do fazy pucharowej Mistrzostw Europy odbędzie się 26 czerwca. Rozpoczęcie planowane jest na 18:00 na stadionie Deutsche Bank Park we Frankfurcie.

Słowacja – Rumunia: sytuacja w grupie E

Sytuacja w grupie E jest niezwykle interesująca. Przed ostatnią kolejką każda z reprezentacji ma szansę na awans z pierwszego miejsca. Spowodowane jest to ilością punktów, gdyż wszystkie drużyny mają ich po dokładnie 3.

# Mecze Punkty Bramki zdobyte Bramki stracone Bilans
1. Rumunia 2 3 3 2 +1
2. Belgia 2 3 2 1 +1
3. Słowacja 2 3 2 2 0
4. Ukraina 2 3 2 4 -2

Belgia przed turniejem była stawiana jako faworyt grupy jak i całego turnieju. W ostatniej kolejce będzie musiała zmierzyć się z Ukrainą w walce o awans. Zwycięzcy par Ukraina – Belgia oraz Słowacja – Rumunia zagwarantują sobie awans.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę