Słowenia - Serbia
depositphotos.com

Słowenia – Serbia: Typy, kursy, zakłady 20.06 | Euro 2024

Pierwsze przetarcie na Euro 2024 już za nami. Nie było ono specjalnie korzystne dla reprezentacji Słowenii oraz Serbii, gdyż łącznie zdobyli zaledwie jeden punkt. Nie można pominąć również faktu, iż Serbowie mieli bardzo trudną potyczkę z faworytem grupy – Anglią. W drugiej kolejce wskazania analityków wskazują doświadczoną Serbię, która potrzebuje zwycięstwa aby powalczyć o fazę pucharową. W dalszej części artykułu przygotowaliśmy typ na spotkanie drugiej kolejki grupy C oraz zestawienie mnożników kursowych.

300 PLN za wygraną Słowenii lub Serbii
Zagraj za 2 zł na zwycięstwo wybranego zespołu i odbierz premię 300 zł
Premia

300 PLN

W STS możesz odebrać 300 zł za wygraną Słowenii lub Serbii (do wyboru). Wystarczy do tego stawka zaledwie 2 zł! Otwierasz konto TUTAJ, następnie wpłacasz minimum 50 zł, grasz z regularnej oferty za 2 zł na wygraną wybranej reprezentacji i jeżeli ograją swojego przeciwnika na Twoje konto wpadnie 300 zł!

Słowenia – Serbia: typy bukmacherskie

Grupa C w drugiej kolejce oferuje bardzo interesujące zestawienie zespołów Słowenii oraz Serbii. Spotkanie jest o tyle ciekawe, gdyż może przerachować układ tabeli i wskazać drużynę z ogromnymi szansami na udział w dalszej fazie rozgrywek. Oczywistym jest zaangażowanie w spotkaniach takiej wagi. W związku z tym jednym z typów na to spotkanie jest over 3.5 kartki w meczu. Tylko reprezentacja Serbii w spotkaniu z Anglią zaliczyła trzy żółte kartoniki. W połączeniu z zaciętą grą jaka się zapowiada linia powinna zostać spokojnie pokryta.

Serbia wygra i +3.5 kartki w meczu
Typ od redakcji Betside
KURS:

2.48

Kursy mogą ulec zmianie

Zgodnie z przewidywaniami analityków również skłaniamy się ku zwycięstwu Serbów. Inny wynik znacząco skomplikuje im sytuację a po dobrej postawie w meczu z faworytami grupy, Słoweńcy powinni zostać pokonani. Typy łączymy w Mycombi oferowanym przez Betclica, dzięki czemu powstaję kupon: zwycięstwo Serbii oraz powyżej 3.5 kartki w spotkaniu. Możemy postawić go po łącznym kursie 2.48.

Słowenia – Serbia: kursy bukmacherskie

Przygotowaliśmy zestawienie najwyższych kursów bukmacherskich na spotkanie Słowenia – Serbia na Euro 2024.

  • Wygrana reprezentacji Słowienii: kurs 4.60
  • Remis w spotkaniu : kurs 3.50
  • Wygrana reprezentacji Serbii: kurs 1.85

Bukmacherzy opublikowali kursy na nadchodzące spotkanie piłkarskie między reprezentacjami Słowenii a Serbii. W swoich analizach wskazują, że Serbskie Orły mają większe szanse na zwycięstwo. Kurs na triumf Serbii został ustalony na poziomie 1.85 w Betclic, co sugeruje, że eksperci przewidują większe prawdopodobieństwo wygranej tej drużyny.

Z kolei drużyna Słowenii jest postrzegana jako mniej prawdopodobny zwycięzca w tym starciu, co odzwierciedla kurs 4.60 w STS. Oznacza to, że według bukmacherów, wygrana Słowenii jest mniej prawdopodobna, a obstawienie jej zwycięstwa wiąże się z większym ryzykiem, ale również z potencjalnie wyższą wygraną.

Najkorzystniejszy współczynnik kursowy na remis w spotkaniu przygotował operator zakładów wzajemnych Superbet. Mnożnik na to zdarzenie wynosi 3.50 i jest najwyższy spośród oferty bukmacherów.

Słowenia – Serbia: zapowiedź meczu 20.06

Spotkanie drugiej kolejki grupy C na Euro 2024 pomiędzy Słowenią a Serbią odbędzie się 20 czerwca na stadionie Allianz Arena w Monachium. Rumuński arbiter meczu István Kovács rozpocznie starcie o 15:00.

Słowenia – Serbia: sytuacja w grupie C

Anglia mimo mało spektakularnego meczu zrobiła to co do niej należało – zainkasowała 3 punkty. Dzięki temu w dalszym ciągu jest faworytem do wygrania grupy. Sytuacja awansu pozostałych trzech zespołów w dalszym ciągu pozostaje sprawą otwartą.

# Mecze Punkty Bramki strzelone Bramki stracone Bilans
1. Anglia 2 4 2 1 +1
2. Dania 2 2 2 2 0
3. Słowenia 2 2 2 2 0
4. Serbia 2 1 1 2 -1

Spotkanie pomiędzy Słowenia a Serbią w znacznej mierze ukształtuje siły w tabeli. Jeśli Serbia ma aspiracje na wyjście z drugiego miejsca musi ten mecz wygrać. W przypadku innego rezultatu pozostanie mecz “o wszystko” z Danią i spoglądanie się na pozostałe wyniki.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

2 Polubień
Łapka w górę