STS Polska - Austria 300 zł

STS Polska – Austria: 300 zł – promocja

Biało-Czerwoni w piątek zagrają mecz o wszystko w 2. kolejce Euro 2024 z Austrią. Dla nowych Graczy w STS czeka promocja, w której za brak porażki Polaków dostaniesz 300 zł. Wystarczy stawka zaledwie 2 zł i remis lub wygrana Biało-Czerwonych w tym spotkaniu, a masz szansę na 300 zł! Po szczegóły promocji zapraszamy do naszego artykułu.

300 PLN za brak porażki Polski z Austrią
Zagraj za 2 zł na zwycięstwo lub remis Polaków z Austrią i odbierz premię 300 zł
Premia

300 PLN

STS: Polska – Austria: promocja 300 zł – jak odebrać?

Aby aktywować możliwość odbioru 300 zł za brak porażki Polski w meczu z Austrią w promocji akcji bukmacherskiej STS należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Oferta została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich STS jest w pełni darmowe.

Zobacz krok po kroku jak odebrać 300 zł za wygraną lub remis Polski z Austrią w STS:

  • załóż nowe konto typera w STS poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE300 w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na remis lub Polska (zakład 1/X) ze standardowej oferty bukmachera STS
  • w przypadku, gdy Biało-Czerwoni nie przegrają z Austrią w drugim meczu Euro 2024 to STS dopisze 300 zł do Twojego konta
  • poniżej przykład jak powinien wyglądać kupon zagrany w STS do odbioru 300 zł
obraz 39

Po założeniu profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pakiet nagród STS, w którego skład wchodzi 60 zł za darmo za wykonanie 3 zadań, czy premię od wpłaty do kwoty 600 zł. W tej ofercie po skorzystania z 300 zł od STS na Polska – Austria wyłączony jest jednak zakład bez ryzyka do kwoty 100 zł.

sts baner pol aut 300

Promocja STS na Polska – Austria ma regulaminowe obwarowania. Nagrodę należy obrócić 2-krotnie z kursem minimum 1.91 na wygranych kuponach.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę