superpuchar typy

Superpuchar Polski 2023: typy, kursy, zakłady, zapowiedź

W sobotę o 20:10 rozpocznie się finał Superpucharu Polski 2023, w którym zmierzy się zwycięzca Ekstraklasy – Raków Częstochowa oraz zdobywca Pucharu Polski – Legia Warszawa. Minimalnym faworytem do wygrania starcia są Wojskowi, czy jednak tak się stanie? W naszym artykule przygotowaliśmy porównanie kursów bukmacherskich na spotkanie Superpucharu Polski, a także zapowiedź meczu. Serdecznie zapraszamy na typy na Superpucharu Polski 2023: Raków Częstochowa – Legia Warszawa.

Superpuchar Polski 2023: zapowiedź

W sobotę na Stadionie Miejskim w Częstochowie zostanie rozegrany mecz Superpucharu Polski 2023, w którym zmierzy się Raków Częstochowa z Legią Warszawa. Medaliki przystąpią do tego spotkania po wygranym meczu eliminacji Ligi Mistrzów z Florą oraz po dość udanych meczach towarzyskich, w których ogrywali między innymi Puszczę czy Cluj.

Legia natomiast po przerwie rozegra pierwsze spotkanie o dużą stawkę po swoim obozie przygotowawczym, na którym zaprezentowali się bardzo dobrze ogrywając między innymi Salzburg, Qarabag, czy Botosani. Co ciekawe Wojskowi nie stracili w tych meczach ani jednego gola, a strzelili ich aż 9. Czy to właśnie oni sięgną po zwycięstwo w Superpucharze Polski?

Superpuchar Polski 2023 kursy bukmacherskie

W ofertach bukmacherów mamy już dostępne kursy bukmacherskie na spotkanie Superpucharu Polski 2023 pomiędzy Rakowem Częstochowa, a Legią Warszawa. Bukmacherzy nie wskazują faworyta do wygrania tego spotkania – na Raków możemy znaleźć kurs 2.80, natomiast na Legię Warszawa kurs 2.50. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić remis w regulaminowym czasie gry w meczu Rakowa z Legią może liczyć na kurs 3.50.

Naszym zdaniem warto sprawdzić także kursy na liczbę goli w spotkaniu Superpucharu Polski, które ustawione zostały na wysokim poziomie. Poniżej w tabeli mnożniki na poszczególną liczbę bramek.

Poniżej 1.5 gola3.60 –Superbet
Powyżej 1.5 gola1.33 – Totalbet
Poniżej 2.5 gola1.83 – Betfan
Powyżej 2.5 gola1.90 – Etotoo

Ciekawym rozwiązaniem naszym zdaniem będzie wysokie kurs 1.83 w Betfan na poniżej 2.5 gola w meczu Legia – Raków w Superpucharze Polski. Jak pokazują mecze bezpośrednie pomiędzy tymi drużynami w ostatnich 5 spotkaniach aż 3 kończyły się underem 2.5 gola.

Najwyższe kursy na BTTS (obie strzelą) Superpuchar Polski

Czas sprawdzić także jakie kursy zostały przygotowane na to czy obie drużyny strzelą gola w spotkaniu Superpucharu Polski pomiędzy Rakowem Częstochowa, a Legią Warszawa. Prezentują się one następująco:

BTTS: TAK1.72 – Totalbet
BTTS: NIE2.06 – Totalbet

Jak widzimy szanse rozkładają się na blisko 50/50. Spoglądając na przywołane wyżej statystyki bramkowe być może również i tutaj dobrą opcją typu na spotkanie Raków – Legia będzie zagranie BTTS -nie po kursie 2.06 w ofercie legalnego bukmachera Totalbet.

Superpuchar Polski 2023 typy

Teraz po zapowiedzi oraz analizie kursowej przejdziemy do najważniejszego, czyli do typów na Superpuchar Polski, czyli starcie Rakowa Częstochowa z Legią Warszawa. Wojskowi znacznie wzmocnili się przed sezonem, a ich sparingi mogą zdecydowanie napawać optymizmem. Wygrywali oni wszystkie sparingi i pomimo, że będzie to ich pierwszy ważny mecz w tym sezonie to w naszym odczuciu są oni faworytem do wygrania Superpucharu Polski.

Raków Częstochowa natomiast zagrał przeciętne spotkanie we wtorek z Florą i z pewnością pomimo iż starcie z Legią o Superpuchar jest ważne, podejdą do niego z pewną ostrożnością. To zapewne Liga Mistrzów jest ważniejsza w tym sezonie, a jako że we wtorek czeka ich rewanżowe starcie z estońską drużyną to mogą oni nieco oszczędzać swoje siły. Dodatkowo po odejściu Papszuna drużyna Rakowa nie ma aż takiego stylu. W kadrze zabraknie także Iviego Lopeza, co także będzie znacznym osłabieniem. Typ na Superpuchar Polski 2023 to wygrana Legii Warszawa w regulaminowym czasie gry po kursie 2.43 w Totalbet Zakłady Bukmacherskie.

Pamiętaj, że w Totalbet możesz zagrać swój typ na Superpuchar Polski 2023 możesz zagrać bez ryzyka do kwoty 200 zł. Albo wygrasz albo otrzymasz pełny zwrot postawionej kwoty do 200 zł na KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jakie kursy na obstawianie rzutów rożnych w pojedynku Superpucharu Polski 2023?

Jeżeli chcesz obstawiać rzuty rożne w spotkaniu Raków – Legia w Superpucharze Polski to na powyżej 8.5 roga znajdziesz kurs 1.66 w ofercie Totalbet, natomiast najwyższy kurs na over 10.5 rzutu rożnego ma również Totalbet – 2.50.

2️⃣ Jakie dobre typy na Superpuchar Polski 2023?

Szukając dobrych typów na spotkanie Superpucharu Polski pomiędzy Rakowem Częstochowa, a Legią Warszawa warto zwrócić uwagę na zwycięstwo Wojskowych, którzy mają udaną rundę przygotowawczą.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę