swiatek saba kurs 100 sts

Świątek – Sabalenka: typy, kurs 100.00 – promocja STS (04.05)

W sobotę w finale WTA Madryt Iga Świątek zmierzy się z Aryną Sabalenką. Z tej okazji legalny bukmacher STS przygotował promocję, w której wygraną Świątek lub Sabalenki (do wyboru) możesz zagrać z kursem 100.00. Wystarczy stawka zaledwie 2 zł i poprawne wskazanie, która zawodniczka wygra w finale, a masz szansę na 200 zł (kurs 100.00 x stawka 2 zł)! Szczegóły promocji STS kurs na Świątek – Sabalenka, a także typy na to spotkanie znajdziesz w naszym artykule.

Kurs 100.00 na Świątek lub Sabalenkę
Wskaż za 2 zł zawodniczkę, która wygra i odbierz 200 zł
Kurs

100.00

Świątek – Sabalenka kurs 100.00 w promocji STS (04.05) – jak zagrać?

Aby aktywować możliwość odbioru kursu 100.00 na wygraną Świątek lub Sabalenki w specjalnej promocji bukmacherskiej STS należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich STS jest w pełni darmowe.

Krok po kroku jak zagrać z kursem 100.00 wygraną Świątek lub Sabalenki w promocji STS:

  • załóż nowe konto typera w STS poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na wygraną Sabalenki lub Świątek (do wyboru) ze standardowej oferty bukmachera STS
  • w przypadku, gdy poprawnie wskażesz zawodniczkę, która wygra finał WTA Madryt to STS dopisze 200 zł (równowartość kursu 100.00 x stawka 2 zł) do Twojego konta

Po założeniu profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również bonus od STS, w którego skład wchodzi 100 zł bez ryzyka, 60 zł za darmo za wykonanie 3 zadań, czy bonus od wpłaty do kwoty 600 zł.

Świątek – Sabalenka: typy bukmacherskie

Iga Świątek w notowaniach bukmacherskich jest faworytką do wygrania tego spotkania. Kurs na Świątek to 1.33. Mniejsze szanse w tym spotkaniu ma natomiast Białorusinka – Aryna Sabalenka (kurs 3.60). Z pewnością to Polka jest dominatorką na ceglanej nawierzchni i nawet pomimo iż Sabalenka nie do końca jej leży to właśnie na tej nawierzchni Iga powinna wygrać bez większych kłopotów. Aryna męczyła się z Rybakiną i była blisko odpadnięcia. Świątek natomiast będzie dochodzić do najwyższej formy przed zbliżającym się Roland Garros. Nasz typ to wygrana Świątek 2:0 po kursie 1.80 w STS.

Świątek 2:0
Typ od redakcji Betside
KURS:

1.80

Kursy mogą ulec zmianie

Dla Polki oczywiście nie będzie to łatwe spotkanie, jednak mimo wszystko powinna w nim wygrać oba seta. Jeżeli chodzi o mączkę to w końcu jest królową, a Sabalenka bardziej woli nawierzchnie twarde.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę