Iga Świątek, typy

Świątek – Vondrousova: typy, kurs 200.0 – promocja (04.06)

We wtorek w ćwierćfinale wielkoszlemowego Roland Garros Iga Świątek podejmie Marketę Vondrousovą. Z tej okazji legalny bukmacher Totalbet przygotował promocję, w której wygraną Igi Świątek 2:0 możesz zagrać z kursem 200.00. Wystarczy stawka zaledwie 1 zł i zwycięstwo Polki do zera, a masz szansę na 176 zł w gotówce! Szczegóły promocji Totalbet kurs 200.00 na Świątek – Vondrousova, a także typy na to spotkanie znajdziesz w naszym artykule.

176 PLN w gotówce za wygraną Igi 2:0
Zagraj za 1 PLN na wygraną Igi Świątek 2:0 i odbierz gotówkę do wypłaty
Premia

176 PLN

Świątek – Vondrousova: promocja Totalbet kurs 200.00 – jak zagrać?

Najważniejszą zasadą grania z kursem 200.00 meczu Świątek – Vondrousova u bukmachera Totalbet jest założenie nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ. Proces rejestracji profilu typera zajmie Ci maksymalnie 60 – 120 sekund. Następnie otrzymasz możliwość odbioru gotówki do wypłaty

Jak skorzystać z promocji Totalbet na Świątek – Vondrousova krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza w Totalbet klikając w link afiliacyjny lub podając: BETSIDE w formularzu rejestracji konta
  • Wyraź zgody marketingowe (sms i email)
  • Zagraj pierwszy zakład pojedynczy prematch (przedmeczowo) za 1 zł na wygraną Igi Świątek 2:0 z Vondrousovą z oferty regularnej u bukmachera Totalbet
  • Bukmacher w przypadku wygranego zakładu wzajemnego dopisze do standardowej wygranej 176 zł w gotówce!
750X200 Iga wygra 2 0 BETSIDE

Po założeniu profilu Gracza otrzymasz również wszystkie gratyfikacje finansowe z pakietu nagród w Totalbet, w tym 3 zakłady bez ryzyka na kwotę 111 zł każdy z nich. Warto dodać, że zakłady należy wykorzystać w ciągu 48h od założenia konta, a potencjalne zwroty otrzymasz na konto GŁÓWNE w gotówce!

Iga Świątek – Marketa Vondrousova: typy bukmacherskie

Choć z jednej strony Iga Świątek była bliska odpadnięcia z Roland Garros w meczu z Osaką to mimo wszystko udało się jej niesamowicie powrócić w tym spotkaniu i zameldować się w 4. rundzie. Tam Polak zagrała koncertowo i rozbiła swoją rywalkę 6:0, 6:0 w 40 min. Wydaje się więc, że forma jest wzrostowa, co sprawia że również z Marketą nie powinna mieć większych kłopotów. Oczywiście Czeszka jest dobrą zawodniczką, ale biorąc pod uwagę występy Igi na mączce i jej pokaz gry w ostatnim meczu to spodziewamy się, że tutaj również powinna wygrać bardzo pewnie. Stawiamy na poniżej 18.5 gemów po kursie 1.68 w Totalbet.

Poniżej 18.5 gemów
Typ od redakcji Betside
KURS:

1.68

Kursy mogą ulec zmianie

Vondrousova również dobrze prezentuje się podczas French Open, jednak z pewnością nie jest to aż tak wysoki poziom jaki prezentuje Polaka. Czeszka na imprezie w Paryżu jak do tej pory przegrała tylko jednego seta, jednak mimo wszystko nie spodziewamy się, aby była w stanie ugrać tutaj więcej niż łącznie 6 gemów. Iga powinna pewnie zameldować się w półfinale i tam wydaje się, że będzie dla Polki drugi poważny sprawdzian po meczu z Osaką.

Iga Świątek – Marketa Vondrousova: kursy bukmacherskie

Tak prezentują się kursy bukmacherskie na pojedynek tenisowy ćwierćfinału finału Roland Garros – Świątek – Vondrousova:

  • Kurs na Świątek: 1.09 – Totalbet
  • Kurs na Vondrusova: 8.50 – Totalbet

Według analityków po wycenie kursowej to właśnie Polka – Iga Świątek jest zdecydowaną faworytką do wygrania starcia (kurs 1.09 – 92% szans). Zdecydowanie mniejsze szanse daje się na Czeszkę – Marketę Vondrousovą (kurs 8.50 – 8% szans). Warto zwrócić też uwagę na kursy na liczę setów w tym meczu – poniżej 2.5 seta to mnożnik do obstawiania 1.25.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę