Węgry - Szkocja

Szkocja – Węgry: typy, kursy, zapowiedź 23.06 | Euro 2024

Szkocja – Węgry typy i kursy na mecz rozpoczynający ostatnią kolejkę fazy grupowej mistrzostw Europy 2024. Obu ekipom remis najprawdopodobniej nic nie da, więc muszą bezpośrednio walczyć o zwycięstwo. Kursy na Szkocja – Węgry pokazują, że ten mecz nie ma faworyta. Typy na Szkocja – Węgry możecie znaleźć w poniższym artykule, zapraszamy do sprawdzenia!

ETOTO - Euro 2024
PAKIET 777

Szkocja – Węgry: typy bukmacherskie

Szkocja rozpoczęła turniej w sposób tragiczny, beznadziejny, niewybaczalny. Na jej występ można znaleźć wiele negatywnych przymiotników. Jednakowoż w meczu ze Szwajcarią udało jej się podnieść i zagrać przyzwoite spotkanie. Nie wystrzegała się błędów, aczkolwiek w końcu pokazała, że potrafi stworzyć akcję ofensywną. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Obie strzelą gola
Typ od redakcji Betside
KURS:

1.61

Kursy mogą ulec zmianie

Węgry w pierwszym spotkaniu ze Szwajcarią przespali pierwszą połowę. Jednak w drugiej pokazali, że atakować potrafią. Tak samo było w meczu z Niemcami, mimo że finalnie Węgrzy bramki nie zdobyli. Nasz typ na Szkocja – Węgry to obie drużyny strzelą bramkę. Tak naprawdę cud sprawił, że po stronie Węgrów w meczu z gospodarzami było okrągłe zero. Szans mieli nawet na więcej niż jedną bramkę.

Szkocja – Węgry: typy na dokładny wynik

Można wręcz powiedzieć, że Węgry zaimponowały ofensywą w meczu z Niemcami. Nawet jedną bramkę zdobyli, aczkolwiek została anulowana. Uważamy, że niezorganizowanym Szkotom już na pewno coś strzelą. Szczególnie, że od kilku miesięcy są oni po prostu w słabej formie.

Szkocja 1:2 Węgry
Typ od redakcji Betside
KURS:

8.56

Kursy mogą ulec zmianie

Jednak Węgrzy mają problem z defensywą. Willy Orban popełniał wielbłąd za wielbłądem w meczach ze Szwajcarią oraz Niemcami. Sam zawalił dwie bramki, ale trzeba też przyznać, że koledzy mu niespecjalnie pomagali. Z tego powodu Szkocja również powinna być w stanie strzelić bramkę.

Szkocja – Węgry: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na Szkocja – Węgry:

  • Kurs na wygraną Szkocji: 2.65
  • Kurs na remis: 3.90
  • Kurs na wygraną Węgier: 2.57

Bukmacherzy po przeprowadzeniu analizy zdecydowali się wystawić już kursy na Szkocja – Węgry. Na ich podstawie można zauważyć, że nie ma w tym meczu faworyta! Mnożniki na zwycięstwo Szkocji znajdują się w przedziale od 2.55 do 2.65. Kurs na podział punktów w spotkaniu zaczynają się od 3.70, a kończą na 3.90. Współczynniki na wygraną Węgrów zawierają się w zakresie od 2.49 do 2.57.

Najwyższy kurs na wygraną Szkocji znajduje się u bukmachera LVBet i wynosi 2.65. Natomiast największa wartość mnożnika na zwycięstwo Węgier jest w ofercie Betfan i jest to 2.57.

Szkocja – Węgry: zapowiedź meczu

Spotkanie, które zdeterminuje czy któraś z drużyn będzie miała szansę na awans z tabeli trzecich miejsc. Szkocja teoretycznie może jeszcze powalczyć o drugie, aczkolwiek nie będzie to łatwe. Spotkanie odbędzie się 23 czerwca o godzinie 21:00.

Szkocja – Węgry: sytuacja w grupie A

Szkocja znajduje się aktualnie na trzecim miejscu w grupie A z dorobkiem jednego punktu. Jeżeli wygrają ten mecz to bez problemu powinni wywalczyć sobie awans z tabeli właśnie trzecich miejsc. Przy wysokiej wygranej oraz wysokiej porażce Szwajcarów z Niemcami mogą też liczyć nawet na drugą lokatę, jednak o nią będzie niezmiernie trudno.

# Mecze Punkty Gole strzelone Gole stracone Bilans
1. Niemcy 3 7 8 2 +6
2. Szwajcaria 3 5 5 3 +2
3. Węgry 3 3 2 5 -3
4. Szkocja 3 1 2 7 -5

Węgry mają na koncie dwie porażki. Sprawa jest zatem prosta – muszą wygrać mecz, by spróbować wyjść z trzeciego miejsca. Na ten moment mają bilans bramkowy -4, co na pewno nie ułatwia ich sytuacji, aczkolwiek nie przekreśla szans.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę