Tottenham - Everton typy

Tottenham – Everton: Typy, kursy, zapowiedź 23.12

Tottenham – Everton typy i kursy na mecz osiemnastej kolejki angielskiej Premier League. Gdyby nie odjęte punkty Evertonu, obie drużyny byłyby bardzo blisko siebie w tabeli. Kursy na Tottenham – Everton wskazują, że faworytem spotkania są gospodarze. Jednak w naszej opinii typowanie ich zwycięstwa jest nieadekwatne do kursu. Typy na Tottenham – Everton znajdziecie w poniższym artykule.

Tottenham – Everton: typy bukmacherskie

Spotkanie dwóch drużyn, które zdecydowanie wiedzą jak się zdobywa bramki. Tottenham w swoich meczach strzela powyżej dwóch bramek na mecz. Jednocześnie, pod względem straconych goli ma ich ponad jeden na mecz. Całkiem nieźle overowa drużyna. Statystyki Evertonu nie są aż tak imponujące, aczkolwiek nie zmienia to faktu, że drużyna ta również potrafi strzelać, a ostatnio jest na fali wznoszącej. Spodziewamy się zatem spotkania obfitego w sytuacje bramkowe.

image 17

Kurs zakładu wydaje się być optymalnym do zagrania w kombinacji AKO. Nasz typ na mecz Tottenham – Everton to powyżej 2,5 gola w meczu oraz obie drużyny strzelą bramkę. Tottenham już w tym sezonie niejednokrotnie pokazywał, że lubi grać otwartą piłkę. Często przeradzało się to w dużą liczbę bramek, jak chociażby w niedawnym meczu z Newcastle United. Everton jest bardziej stonowaną drużyną, jednak swoje w ofensywie potrafi. Dlatego kompletnie nie zdziwi nas fakt, jeśli w tym meczu obie ekipy strzelą bramkę.

Tottenham – Everton: kursy bukmacherski

Oto kursy bukmacherskie na Tottenham – Everton:

  • Kurs na wygraną Tottenhamu: 1.83
  • Kurs na remis: 4.35
  • Kurs na wygraną Evertonu: 4.07

Bukmacherzy zdecydowali się już wystawić kursy na Tottenham – Everton. Z ich ofert wynika, że faworytem spotkania są gospodarze, na których kurs oscyluje w granicach od 1.78 do 1.83. Współczynnik na podział punktów został wyznaczony przez bukmacherów w zakresie od 3.80 do 4.35. Natomiast mnożnik na wygraną Everton klaruje się na poziomie od 3.80 do 4.07.

Najwyższy kurs na wygraną Tottenhamu można znaleźć u bukmachera eTOTO. Ów współczynnik wynosi 1.83. Natomiast najwyższy mnożnik na wygraną Evertonu proponuje bukmacher Totolotek i wynosi on 4.07.

Tottenham – Everton: zapowiedź meczu

Teoretycznie jest to mecz drużyny z górnej części tabeli z tą, która znajduje się w dolnej. Aczkolwiek należy pamiętać, że Evertonowi odjęto aż 10 punktów. Gdyby nie to, byłby on względnie blisko Tottenhamu. Owe spotkanie osiemnastej kolejki angielskiej Premier League odbędzie się 23 grudnia o godzinie 16:00.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę