Tottenham - Newcastle typy, kursy

Tottenham – Newcastle: Typy, kursy, zapowiedź 10.12

Tottenham – Newcastle typy i kursy na spotkanie szesnastej kolejki angielskiej Premier League. W spotkaniu zmierzą się dwie drużyny z niewątpliwie ogromnym potencjałem. Kursy na Tottenham – Newcastle wskazują, że faworytem meczu są goście, mimo ich słabej formy w ostatnich spotkaniach. Granie w tym meczu zakładów 1X2 jest naszym zdaniem ryzykowne, więc wybieramy inną drogą. Typy na Tottenham – Newcastle znajdziecie w poniższym artykule.

Tottenham – Newcastle: typy bukmacherskie

Mecz piątego w tabeli Tottenhamu z siódmym Newcastle. Goście za kilka dni zawalczą w ostatniej kolejce Ligi Mistrzów o awans z grupy. W grę wchodzi zarówno faza play-off Champions League jak Ligi Europy. Przy typowaniu należy zatem mieć na uwadze ten fakt, że trener gości może dać odpocząć kilku swoim zawodnikom. Niemniej, Tottenham jest w na tyle słabej formie, że i bez kluczowych zawodników Newcastle jest w stanie spokojnie powalczyć o punkty. A że jest on drużyną mocno ofensywną to spodziewam się bramek w obu połowach i po obu ze stron.

Liczymy na dużo bramek w tym spotkaniu. Nasz typ na mecz Tottenham – Newcastle to powyżej 2,5 bramki w meczu, obie drużyny strzelą, powyżej 0,5 bramki w pierwszej połowie oraz powyżej 0,5 bramki w drugiej połowie. Typ jest zagrany u bukmachera eTOTO, który swoim narzędziem MIXbet pozwala na wielowariantowe łączenie zakładów na jedno spotkanie. Newcastle potrafiło ostatnio przegrać na wyjeździe 0:3 z Evertonem, więc nawet Tottenham w dołku powinien być w stanie zdobyć tutaj przynajmniej jedną bramkę. Biorąc pod uwagę potencjał ofensywny gości liczę, że oni też nie pozostaną bez gola w tym meczu.

Tottenham – Newcastle: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na mecz Tottenham – Newcastle:

  • Kurs na zwycięstwo Tottenhamu: 2.21
  • Kurs na remis: 3.95
  • Kurs na zwycięstwo Newcastle: 3.10

Bukmacherzy zdecydowali się już wystawić kursy na to spotkanie. Wynika z nich, że nieznacznym faworytem spotkania jest drużyna Tottenhamu. Mnożnik na jej wygraną oscyluje od 2.15 do 2.21. Podział punktów w tym spotkaniu został określony na poziomie współczynnika od 3.55 do 3.95. Natomiast zwycięstwo Newcastle jest opisane kursami od 2.95 do 3.10.

Najwyższy kurs na zwycięstwo Tottenhamu gracze mogą znaleźć u bukmacher eTOTO. Jego wartość wynosi 2.21. Wygrana gości, czyli Newcastle, jest najwyżej wynagradzana u bukmachera Totalbet i wynosi 3.10.

Tottenham – Newcastle: zapowiedź meczu

Spotkanie dwóch drużyn, które najprawdopodobniej będą biły się pod koniec sezonu o miejsce premiujące grą w Lidze Mistrzów. Pojedynek szesnastej kolejki angielskiej Premier League odbędzie się 10 grudnia o godzinie 17:30 na Tottenham Hotspur Stadium. Sędzią głównym będzie Chris Kavanagh.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę