tottenham west ham united typy

Tottenham – West Ham United: Typy, kursy, zapowiedź 07.12

Tottenham – West Ham United typy i kursy na spotkanie angielskiej Premier League w ramach 15 kolejki rozgrywkowej. Spotkanie dwóch drużyn z potencjałem, którym jednak czegoś brakuje, żeby przebić się do ścisłego topu ligi. Kursy na Tottenham – West Ham United ukazują, że mimo słabszej formy gospodarzy w ostatnich spotkaniach, nie są oni skreśleni. Typy na Tottenham – West Ham United, które sugerujemy jako odpowiednie, znajdziecie w poniższym artykule.

Tottenham – West Ham United: typy bukmacherskie

Typowanie tego rodzaju spotkań często obarczone jest pewnego rodzaju ryzykiem. Gospodarze przegrali trzy ostatnie mecze w tych rozgrywkach, natomiast goście po serii trzech porażek ligowych zanotowali dwa zwycięstwa. Należy przeanalizować czy będzie to już pełnowymiarowy powrót do odpowiedniej formy. Naszym zdaniem – niekoniecznie. Obstawianie w kierunku gości naszym zdaniem nie jest dobrą opcją.

Tottenham mimo trzech przegranych ligowych, prezentował się w tych spotkaniach przyzwoicie. Nasz typ na mecz Tottenham – West Ham United to 1X & Powyżej 1,5 bramki Tottenhamu & powyżej 2,5 bramki w meczu. Zakład złożony, który można zagrać w eTOTO dzięki narzędziu MIXbet, pozwalającemu na niemal dowolne łączenie zdarzeń. Tottenham nawet jak przegrywał mecze domowe to strzelał w nich bramki. Ostatnia porażka 1:4 z Chelsea była zbiegiem nieszczęśliwych zdarzeń, do których należały aż dwie czerwone kartki. Mimo tego goście nie mogli być wówczas spokojni o wynik, Tottenham i tak ich postraszył. Myślę, że zespół w pełni sił będzie w stanie napsuć bardzo dużo krwi West Ham United.

Tottenham – West Ham United: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na spotkanie Tottenham – West Ham United:

  • Kurs na wygraną Tottenhamu – 1.80
  • Kurs na remis: 4.35
  • Kurs na wygraną West Ham United: 4.20

W swoich ofertach bukmacherze wystawili już kursy na Tottenham – West Ham United. Zostały one oparte o rzetelne analizy sztabu analityków. Ze współczynników jasno wynika, że faworytem do wygrania meczu jest Tottenham, na który kursy wahają się od 1.75 do 1.80. Na zwycięstwo West Ham United mnożnik wynosi od 3.90 do 4.20. Natomiast remis został wyceniony przez bukmacherów na poziomie od 3.85 do 4.35.

Najwyższy kurs na zwycięstwo Tottenhamu można znaleźć u bukmachera eTOTO – wynosi on 1.80. Wygrana West Ham United najwyżej wynagradzana jest przez bukmachera Totalbet, który wystawił współczynnik 4.20.

Tottenham – West Ham United zapowiedź meczu

Spotkanie Tottenham – West Ham United będzie kończyło 15 kolejkę gier angielskiej Premier League. Odbędzie się ono na Tottenham Hotspur Stadium 7 grudnia o godzinie 21:15. Sędzią spotkania będzie Anglik Michael Salisbury.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę