Jastrzębski - Trentino

Trentino – Jastrzębski: typy, kurs 125.00, promocja STS (05.05)

W niedzielę w finale siatkarskiej Ligi Mistrzów Jastrzębski Węgiel zmierzy się z Trentino. Z tej okazji legalny bukmacher STS przygotował promocję, w której wygraną Jastrzębskiego możesz zagrać z kursem 125.00. Wystarczy stawka zaledwie 2 zł i wygrana JSW w wielkim finale a masz szansę na 250 zł (kurs 125.00 x stawka 2 zł)! Szczegóły promocji STS kurs na Jastrzębski – Trentino, a także typy na to spotkanie znajdziesz w naszym artykule.

Kurs 125.00 na wygraną JSW z Trentino
Zagraj za 2 PLN na zwycięstwo Jastrzębskiego i odbierz premię
Kurs

125.00

Trentino – Jastrzębski: kurs 125.00 w promocji STS – jak zagrać?

Aby aktywować możliwość odbioru kursu 125.00 na wygraną Jastrzębskiego z Trentino w finale Ligi Mistrzów w specjalnej promocji bukmacherskiej STS należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich STS jest w pełni darmowe.

Krok po kroku jak zagrać z kursem 125.00 wygraną Jastrzębskiego z Trentino w promocji STS:

  • załóż nowe konto typera w STS poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na wygraną Jastrzębskiego z Trentino w finale LM ze standardowej oferty bukmachera STS
  • w przypadku, gdy JSW wygra finał siatkarskiej Ligi Mistrzów to STS dopisze 250 zł bonusu (równowartość kursu 125.00 x stawka 2 zł) do Twojego konta

Po założeniu profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również bonus od STS, w którego skład wchodzi 100 zł bez ryzyka, 60 zł za darmo za wykonanie 3 zadań, czy bonus od wpłaty do kwoty 600 zł.

Jastrzębski – Trentino: typy bukmacherskie

Warte odnotowania jest, że Liga Mistrzów po raz trzeci z rzędu może być wygrana przez polski klub. Poprzednie dwie edycje wygrała ZAKSA, a teraz duże szanse ma na to Jastrzębski Węgiel. W notowaniach analityków to Jastrzębski jest faworytem. Kurs na Jastrzębski to 1.85. Trentino natomiast ma minimalnie mniejsze szanse z wyceną kursową 1.98. Spoglądając na ostatnie wyniki obu zespołów niewątpliwie Trentino słabo spisało się w ostatnich 3 spotkaniach Superlega, albowiem przegrali trzy spotkania pod rząd z Milani. Jastrzębski natomiast ma świetny sezon i ograł Aluron Wartę Zawiercie. Teraz ma szansę na kolejny finał i spodziewamy się, że będzie to kolejny wielki sukces dla polskiego klubu. Typujemy wygraną Jastrzębskiego w finale Ligi Mistrzów po kursie 1.85.

Jastrzębski Węgiel wygra
Typ od redakcji Betside
KURS:

1.86

Kursy mogą ulec zmianie

Jastrzębski przede wszystkim będzie musiał uważać na Michieletto, a także Rychlickiego. To będą dwie główne bronie w Trentino. Jastrzębski jednak naszym zdaniem ma bardziej wyrównana i zbilansowaną kadrę, co powinno przełożyć się na wygraną w tym meczu. Oczywiście spotkanie będzie mocno wyrównane, jednak naszym zdaniem to właśnie JSW okaże się lepszy.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę