tunezja mali typy

Tunezja – Mali: Typy, kursy, zapowiedź 20.01

Tunezja – Mali typy i kursy na mecz drugiej kolejki grupy D w Pucharze Narodów Afryki. Obie ekipy nie pokazały swojego najlepszego futbolu w pierwszych meczach, szczególnie w defensywie. Kursy na Tunezja – Mali ukazują, że to spotkanie nie ma żadnego faworyta. Zatem typy 1X2 są tutaj naprawdę ryzykowne. Nasz typ na mecz Tunezja – Mali znajdziecie w artykule poniżej.

Tunezja – Mali: typy bukmacherskie

Tunezja w swoim pierwszym meczu zaskakująco przegrała z Namibią, dla której było to pierwsze zwycięstwo w historii na Pucharze Narodów Afryki. Trzeba przyznać, że Tunezja stworzyła sobie kilka sytuacji, jednak nie była w stanie ich wykorzystać. Niemniej, mimo że miała ona zawsze bardzo szczelną defensywę, jej rywale stworzyli sobie zaskakująco dużo sytuacji i nie ukrywając – mogli zdobyć więcej niż jedną bramkę.

image 5

Mali w swoim meczu z Republiką Południowej Afryki również pokazało, że nie jest monolitem w obronie. Nasz typ na Tunezja – Mali to powyżej 2 bramek w meczu. Mali już w pierwszej połowie spotkania mogło stracić przynajmniej dwa gole, na co przekładał się chociażby rzut karny, który został niewykorzystany. Jednak w drugiej połowie Mali pokazało siłę w ofensywie, dzięki której udało się to spotkanie wygrać. Patrząc przez pryzmat gry obu ekip, nie zdziwi mnie kilka bramek w tym spotkaniu.

Tunezja – Mali: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na mecz Tunezja – Mali:

  • Kurs na zwycięstwo Tunezji: 2.75
  • Kurs na remis: 3.20
  • Kurs na zwycięstwo Mali: 2.85

Bukmacherzy na podstawie analiz swoich analityków zdecydowali się zawrzeć już w swoich ofertach kursy na Tunezja – Mali. Łatwo z nich wywnioskować, że spotkanie to nie ma klarownego faworyta. Zwycięstwo Tunezji jest wyceniane w zakresie od 2.60 do 2.75. Współczynnik na remis zawierają się w zakresie od 2.85 do 3.20. Natomiast kurs na wygraną Mali wynosi od 2.63 do 2.85.

Najwyższy kurs na wygraną Tunezji znajduje się u bukmachera Superbet i jego wartość została określona na poziomie 2.75. Natomiast najwyższy kurs na wygraną Mali oferuje bukmacher LVBet i wynosi on 2.85.

Tunezja – Mali: zapowiedź

Spotkanie drugiej kolejki Pucharu Narodów Afryki w grupie D. Jeżeli Tunezja ten mecz przegra to może mieć problem nawet z wyjściem z grupy! A z taką defensywą trzeba mieć na uwadze, że w tym meczu będzie się działo. Spotkanie odbędzie się 20 stycznia o godzinie 21:00.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę