ufc 291 transmisja e1690364715779

UFC 291: Błachowicz – Pereira gdzie oglądać na żywo za darmo?

Chcesz oglądać galę UFC 291 na żywo za darmo? Szukasz sposobu na oglądanie hitowego pojedynku walki wieczoru, w którym zmierzy się Polak Jan Błachowicz z Alexem Pereirą? Mamy na to sposób. Transmisję na żywo z gali UFC 291 możesz oglądać za darmo w Fortuna TV. Sposób jest prosty – wystarczy posiadać konto u tego bukmachera, a jeżeli jeszcze go nie masz to dodatkowo do transmisji możesz zgarnąć premię w kwocie 620 zł. O szczegółach, jak oglądać na żywo za darmo transmisję z gali UFC 291: Błachowicz – Periera dowiesz się z naszego artykułu poniżej.

UFC 291: Błachowicz- Pereira gdzie oglądać na żywo?

UFC 291 z hitową walką Błachowicz – Pereira można oglądać na kilka sposobów, w zależności od twojego kraju. W Stanach Zjednoczonych transmisje UFC są dostępne na platformie pay per view (PPV) na stronie internetowej UFC i na aplikacjach telewizyjnych takich jak ESPN+.

Transmisje na żywo z UFC 291 w Polsce możesz oglądać za pośrednictwem platformy streamingowej UFC Pass, w telewizji w grupie Polsatu na kanale Polsat Sport oraz za free u dwóch bukmacherów – w Fortuna TV oraz STS TV.

UFC 291 Błachowicz vs Pereira – gdzie darmowa transmisja gali?

Walki zawodników MMA podczas UFC o numerze 291, w tym starcie Jana Błachowicza z Alexem Pereirą możesz oglądać na żywo za darmo u dwóch bukmacherów internetowych – Fortuna oraz STS.

Operatorzy w swojej platformie streamingowej online STS TV oraz Fortuna TV pokazują gale UFC 291 za darmo. Tak samo będzie i tym razem, więc wszystkie pojedynki z gali UFC 291, w tym starcie Polaka Jana Błachowicza z Alexem Pereirą obejrzysz za free u wymienionych operatorów (STS oraz Fortuna).

Drugą opcją na darmowe oglądanie walk jest posiadanie kanału sportowego grupy Polsat – Polsat Sport. Tam zostaną pokazane wszystkie walki z karty głównej, bez kodowania PPV.

UFC 291 transmisja: Błachowicz – Pereira transmisja na żywo za darmo – jak uzyskać dostęp?

Jeżeli chcesz oglądać pojedynki na gali UFC 291 to znamy prosty i intuicyjny sposób. Sprostanie aktywacji dostępu do darmowej transmisji UFC 291 zajmie Ci maksymalnie 60 – 90 sekund. Wystarczy, że masz konto bukmacherskie w Fortuna, czyli u bukmachera, u którego można oglądać pojedynki z gali UFC 291 na żywo za darmo. Jeżeli jeszcze nie posiadasz tam profilu typera to TUTAJ założysz go w maksymalnie kilka minut i zyskasz dostęp do darmowych transmisji ze starć na 291. gali Ultimate Fighting Championship:

Krok po kroku uzyskanie dostępu do darmowej transmisji UFC 291:

  • Zarejestruj darmowe konto z linka promocyjnego
  • Przejdź do zakładki TRANSMISJE TV
  • Sprawdź czy UFC 291 jest już transmitowana LIVE
  • Kliknij w interesujące Cię wydarzenie LIVE i oglądaj pojedynki na żywo
  • PAMIĘTAJ! Aby uruchomić transmisję LIVE należy być zalogowanym na koncie i mieć zagrany kupon w Fortuna w ciągu 7 ostatnich dni

By włączyć walki na gali UFC 291 w tym starcie Błachowicza z Pereirą musisz znaleźć wydarzenie opatrzone ikonką z symbolem ‘TV’

Dodatkowo to nie koniec korzyści, bo oprócz dostępu do darmowych transmisji na żywo z pojedynków na gali UFC 291 w dobrej jakości możesz zyskać także nagrodę na pierwsze zakłady od bukmachera Fortuna w kwocie 620 zł.

Wchodzi w nią między innymi darmowa kasa w kwocie 20 zł oraz 3 zakłady bez ryzyka do 600 zł, które idealnie wpasuje się do oglądania na żywo pojedynków na gali UFC 291.

Transmisja Jan Błachowicz – Alex Pereira: gdzie obejrzeć na żywo za darmo?

Możesz oglądać transmisję z hitowego starcia walki wieczoru gali UFC 291 pomiędzy Janem Błachowiczem, a Alexem Pereirą za darmo w Fortuna TV. Bukmacher pokaże transmisje online z walki wieczoru, jak i karty głównej 291. UFC w pełni za free. W TV Błachowicz – Pereira oglądniesz na Polsat Sport lub na UFC Pass (dostęp za opłatą).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ UFC 291 transmisja – gdzie obejrzeć na żywo za darmo?

Transmisje na żywo z pojedynków 291. Ultimate Fighting Championship możesz zobaczyć live za darmo u dwóch bukmacherów – STS i Fortuna.

2️⃣ Czy galę UFC 291 za darmo oglądać mogą wszyscy użytkownicy?

Jeżeli zdecydujesz się na oglądanie na żywo za darmo pojedynków UFC 291, w tym starcia Błachowicza z Pereirą u bukmachera (Fortuna lub STS) to musisz być pełnoletnim obywatelem Polski (+18 lat). Tylko tacy gracze mogą założyć konto w Zakładach Bukmacherskich eFortuna oraz STS i cieszyć się z darmowych transmisji.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę