Belgia, typy
depositphotos.com

Ukraina – Belgia: typy, kursy, zakłady 26.06 | Euro 2024

Ukraina – Belgia typy i kursy bukmacherskie na spotkanie 3. kolejki Euro 2024 w grupie E. Sytuacja w grupie jest bardzo niejasna, stąd też spotkanie to będzie miało kluczowe znacznie w kontekście tego, kto awansuje z tej grupy. Belgowie oczywiście mają na to większe szanse, ale czy Ukrainę stać na sprawienie niespodzianki w tym meczu? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy na Ukraina – Belgia.

300 PLN za wygraną Ukrainy lub Belgii
Zagraj za 2 zł na zwycięstwo wybranej reprezentacji i odbierz premię 300 zł
Premia

300 PLN

W STS możesz odebrać 300 zł za wygraną Ukrainy lub Belgii (do wyboru). Wystarczy do tego stawka zaledwie 2 zł! Otwierasz konto TUTAJ, następnie wpłacasz minimum 50 zł, grasz z regularnej oferty za 2 zł na wygraną wybranej reprezentacji i jeżeli ograją swoich przeciwników na Twoje konto wpadnie 300 zł!

Ukraina – Belgia: typy bukmacherskie

Starcie to będzie miało kluczowe znacznie w kontekście potencjalnego awansu z tej grupy. Ukraina potrzebuje tutaj najpewniej wygranej, aby awansować. Belgom natomiast do awansu wystarczy minimum remis. Ukraina natomiast będzie musiała się mocno przyglądać także równoległemu spotkaniu Słowaków z Rumunami, albowiem jeżeli tam padnie remis to Ukrainie potrzebne będzie zwycięstwo w meczu z Belgią. Ukraińcy jednak nie grają najlepiej na imprezie w Niemczech. Z Rumunią wypadli bardzo słabo, a w meczu ze Słowakami, choć wygrali to też nie prezentowali się z najlepszej strony.

Belgia wygra
Typ od redakcji Betside
KURS:

1.64

Kursy mogą ulec zmianie

Belgia natomiast oczywiście słabo wypadła w meczu ze Słowacją, ale na drugie spotkanie z Rumunią zespół przeszedł metamorfozę i grał naprawdę dobrą piłkę. Wydaje się, że w tym meczu będą chcieli to powtórzyć i mają na to jak najbardziej realne szanse. Typ to wygrana Belgii z Rumunią po kursie 1.64 w Totalbet. Belgowie moim zdaniem pokazali meczem z Rumunią, że na tym Euro powinni coś osiągnąć. Ukraina natomiast moim zdaniem nie jest w najlepszej dyspozycji, dlatego też ich gra zakończy się na tegorocznym Euro po prostu na fazie grupowej po przegranym meczu z Belgią.

Ukraina – Belgia: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na mecz Ukraina – Belgia:

  • Kurs na Ukrainę: 5.00
  • remis w meczu: kurs 4.30
  • Kurs na Belgię: 1.65

W przypadku rynków 1X2 na Ukraina – Belgia analitycy ocenili, że rozstawieni jako goście tego spotkania – Belgia jest faworytem do wygrania meczu (kurs 1.65). Rozstawieni jako gospodarze tego meczu, a więc Ukraina to kurs 5.00. Również ciekawym współczynnikiem do betowania jest remis w w tym spotkaniu, który został opatrzony mnożnikiem w okolicach 4.30.

Jeżeli szukasz gdzie mógłbyś obstawić mecz 3. kolejki Euro 2024 pomiędzy Ukrainą, a Belgią z najwyższym kursami to bukmacher Totalbet oraz Etoto oferuje najlepsze mnożniki. Dla przykładu na wygraną Ukrainy – Totalbet oferuje kurs 5.00 – inni bukmacherzy mają 4.40 – 4.86. Na wygraną reprezentacji Belgii najlepsze kursy daje natomiast Etoto – kurs 1.65, a pozostali 1.58 – 1.64.

Ukraina – Belgia: sytuacja w tabeli grupy E

Ukraina bardzo źle rozpoczęła rywalizację w grupie E. To znacznie komplikuje ich sprawę awansu, nawet pomimo wygranej w drugim meczu ze Słowacją. Wydaje się, że awans jest tylko realny w sytuacji, kiedy przynajmniej zremisują z Belgią, jednak tu też jest uwaga, albowiem w meczu równoległym, czyli Słowaków z Rumunami nie może paść remis.

# Mecze Punkty Bramki zdobyte Bramki stracone Bilans
1. Rumunia 2 3 3 2 +1
2. Belgia 2 3 2 1 +1
3. Słowacja 2 3 2 2 0
4. Ukraina 2 3 2 4 -2

Belgowie natomiast są w nieco lepszej sytuacji od dzisiejszych rywali, albowiem mają dodatni bilans bramkowy, co może mieć kolosalne znacznie. Jeżeli zremisują z Ukrainą wywalczą sobie awans. Porażka natomiast zapewne pogrzebie ich szanse na fazę pucharową Euro 2024.

Ukraina – Belgia: kto wygra? Procentowe szanse na zwycięstwo

Po ocenie analityków mamy już obraz kto jest powinien wygrać to spotkanie. Według nich to Belgowie wygrają mecz z Ukrainą (mają na to 61% szans). W tej statystyce gorzej wypadają gospodarze tego spotkania – Ukraina, która ma równo 20% szans na wygraną. Remis natomiast przez specjalistów od kursów bukmacherskich został wyceniony na prawdopodobieństwie 23%.

Ukraina – Belgia: ostatnie wyniki

Ukraińcy bardzo źle rozpoczęli Euro 2024. Przegrali oni srogo z Rumunią aż 0:3. W następnym meczu choć też zaczęli źle, albowiem od utraty pierwszego gola w meczu ze Słowacją to potrafili mimo tego wygrać ten mecz 2:1. Belgowie natomiast podobnie do Ukrainy, w pierwszym meczu ulegli Słowacji 0:1, jednak na drugi mecz wyszli zdeterminowani i pokonali Rumunię 2:0. Poniżej zestawienie 3 ostatnich wyników obu reprezentacji.

3 ostatnie wyniki meczów Ukrainy:

  • 21.06.24: Słowacja 1:2 Ukraina (Z)
  • 17.06.24: Rumunia 3:0 Ukraina (P)
  • 11.06.24: Mołdawia 0:4 Ukraina (Z)

3 ostatnie wyniki meczów Belgii:

  • 22.06.24: Belgia 2:0 Rumunia (Z)
  • 17.06.24: Belgia 0:1 Słowacja (P)
  • 08.06.24: Belgia 3:0 Luksemburg (Z)

Ukraina – Belgia: składy

Na ten moment nie znamy jeszcze szczegółowych składów na spotkanie Ukraińców z Belgami. Takowe pojawiają się najpewniej około 1h 15 min przed meczem. Na ten moment mamy jest prognozę. Już można jednak wnioskować przewidywane składy na Ukraina – Belgia. Jeżeli jednak tylko pojawi się oficjalny skład na ten mecz poinformujemy Was tym artykule bezzwłocznie.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę