usykdubois kursy

Usyk – Dubois: Typy, kursy bukmacherskie | Gdzie obstawiać?

W sobotę 26 sierpnia w Polsce odbędzie się walka o 3 pasy mistrza wagi ciężkiej w boksie. W pojedynku zmierzy się Ukrainiec Oleksandr Usyk oraz Brytyjczyk Daniel Dubois. Oczywiście kandydatem do zwycięstwa w tym pojedynku jest obrońca mistrzowskich tytułów, czyli Usyk. Jego porażka byłaby ogromną sensacją, ale takiej nie przewidują także bukmacherzy. Sprawdziliśmy jakie kursy przygotowali na walkę Usyk – Dubois, a także przygotowaliśmy dla naszych czytelników typy na Usyk – Dubois. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się w naszym artykule.

Usyk – Dubois kursy bukmacherskie

W ofertach bukmacherów są już dostępne kursy bukmacherskie na walkę Usyk – Dubois. Jasno wskazują one, że faworytem do wygrania pojedynku jest Oleksandr Usyk (kurs 1.09). Zdecydowanie mniejsze szanse natomiast ma Brytyjczyk Daniel Dubois, na którego kurs wynosi 8.00 u bukmachera Betfan. Jak widać szanse rozkładają się 92% na Usyka – 8% na Duboisa.

Poniżej prezentujemy najwyższe kursy na walkę Oleksandr Usyk – Daniel Dubois:

 • Kurs na Usyka: 1.09 – Betfan
 • Kurs na Dubois: 8.00 – Betfan
 • Kursy na wygraną Usyka przed czasem: 1.57 – Fortuna
 • Kursy na wygraną Duboisa przed czasem: 11.00 – Totalbet
 • Kurs na Usyka na punkty: 3.50 – Etoto

Obstawianie wygranej Usyka po kursie 1.09 nie ma najmniejszego sensu, chyba że do kuponu AKO z innymi dyscyplinami, aby ominąć podatek. My jednak przygotowaliśmy dla Was specjalny typ, który możecie zagrać bez ryzyka choćby w Totalbet do 200 zł.

Usyk – Dubois zakłady bukmacherskie

W ofertach bukmacherów pojawiły się także zakłady związane nie tylko na zwycięzce walki, ale także np. na ilość rozegranych rund, czy przedział, w której rundzie zakończy się pojedynek Usyk – Dubois.

Tak przedstawiają się współczynniki na liczbę rund:

Poniżej 6.5 rundy
2.34
Powyżej 6.5 rundy
1.55
Poniżej 7.5 rundy
2.03
Powyżej 7.5 rundy
1.70
Poniżej 8.5 rundy
1.76
Powyżej 8.5 rundy
1.95
Poniżej 9.5 rundy
1.54
Powyżej 9.5 rundy
2.30

Dodatkowo warto sprawdzić zakłady związane z rundami, w której zakończy się pojedynek. Oto zestawienie notowań:

 • Koniec w 1-4 rundzie: Kurs 4.00 – Fortuna
 • Koniec w 5-8 rundzie: Kurs 3.00 – Betclic
 • Koniec w 9-12 rundzie: Kurs 5.00 – Betfan

Wydaje się, że wytypowanie, w której rundzie zakończy się pojedynek nie będzie takie trudne, albowiem walka przy takich dysproporcjach nie powinna potrwać więcej niż 8 rund, więc można celować w 1-4 lub 5-8 rund. Na takie zdarzenia znajdziemy naprawdę wysokie kursy, więc warto spróbować 🙂

Usyk – Dubois typy

Usyk w walce z Duboisem będzie bronił 3 pasów kategorii ciężkiej. Będą to tytuły WBO, WBA i IBF. Ukrainiec jest medalistą olimpijskim, więc podczas swojej kariery można powiedzieć, że osiągnął już wszystko. Teraz czas na obronę tytułów w walce z Brytyjczykiem Duboisem. Szansa jest na to ogromna, albowiem wszystkie atuty będą po stronie Usyka. Oleksandr jak do tej pory na ringu nie znalazł swojego pogromcy, a dwie wygrane z Joshuą tylko potwierdziły jego wielką klasę.

usyk typy

Usyk bazuje przede wszystkim na swojej szybkości. Jego praca nóg jest na najwyższym poziomie i można stwierdzić, że dawno takiego zawodnika nie było. Dodatkowo potrafi świetnie unikać ciosów zadawanych przez rywali, więc Dubois naprawdę nie będzie miał łatwo go trafić. Brytyjczyk natomiast stoczył jak do tej pory 20 pojedynków, z czego 19 wygrał, więc może pochwalić się równie dobry bilansem, jednak jego rywale byli ze znacznie niższej półki. Dodatkowo Dubois powraca po półrocznej przerwie oraz kontuzji kolana. Rzucenie się na tak głęboką wodę, po tak poważnej kontuzji według mnie nie zakończy się najlepiej. Spodziewam się bardzo jednostronnego pojedynku i szybkiej wygranej Usyka. Typuję poniżej 7.5 rundy w walce Usyk – Dubois po kursie 2.00 w Fortuna.

Usyk – Dubois gdzie obstawiać?

Jeśli szukasz najlepszego miejsca do obstawiania walki Oleksandr Usyk – Daniel Dubois, to Fortuna oraz Totalbet są doskonałym wyborem. Obaj bukmacherzy oferuję szeroką ofertę zakładów, a także najwyższe kursy na rynku. Dzięki najwyższym kursom, gracze mają szansę na większe wygrane.

Natomiast, dla tych, którzy preferują różnorodność zakładów oraz korzystne kursy, Betfan jest godnym polecenia wyborem do obstawiania Usyk – Dubois. Ich niska marża bukmacherska na zakłady oznacza, że gracze mogą cieszyć się lepszymi potencjalnymi wygranymi. Bez względu na to, czy jesteś fanem boksu czy innych dyscyplin, Betfan oferuje szeroki wachlarz zakładów i wysokie kursy na Usyk – Dubois + bonus 200% do 300 zł.

Usyk – Dubois obstawianie bez ryzyka w Fortuna

W Fortuna Zakłady Bukmacherskie masz możliwość obstawiania swoich typów na Usyk – Dubois bez ryzyka, dzięki naszemu kodowi na tę walkę. Ten legalny bukmacher oferuje bonus w formie ubezpieczonych 3 pierwszych zakładów do łącznej kwoty 600 zł. Pierwszą turę możesz wykorzystać na nasz typ na Usyk – Dubois i zagrać bez ryzyka z najlepszym kursem w Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

Jak obstawić Usyk – Dubois z ubezpieczeniem 100% w Fortunie:

 • zarejestruj się w Fortunie poprzez link afiliacyjny
 • dokonaj pierwszego depozytu – najlepiej 100 zł
 • postaw zakład na poniżej 7.5 rundy w pojedynku Usyk – Dubois
 • wygrana – zgarniasz blisko 100 zł (2,03 x 100 – 12% podatku)
 • porażka – otrzymasz zwrot postawionych środków na konto główne z możliwością natychmiastowej wypłaty

Jest to świetna okazja dla nowych typerów, którzy mogą tak naprawdę w tym przypadku tylko wygrać albo dostać zwrot postawionej kwoty na konto GŁÓWNE, bez warunków obrotu.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Kto faworytem do wygrania walki Usyk – Dubois?

Według bukmacherów, jak i naszym zdaniem zdecydowanym faworytem pojedynku Usyk – Dubois jest ukraiński bokser. Wszystkie atuty stoją po jego stronie i to on powinien okazać się znacznie lepszy.

2️⃣ Który bukmacher najlepszy na Usyk – Dubois?

Według nas najlepszym bukmacherem na typowanie walki Usyk – Dubois jest Betfan. Posiada on największy rynek zdarzeń (ponad 50 selekcji), zakłady specjalne, a także możliwość grania zakładów za bonus 200% do 300 zł.

3️⃣ Gdzie odbędzie się walka Usyk – Dubois?

Na Tarczyński Arena we Wrocławiu odbędzie się pojedynek o 3 pasy tytuły WBO, WBA i IBF wagi ciężkiej pomiędzy Usykiem, a Duboisem.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę