sts 400 walia polska

Walia – Polska: STS 400 zł za awans Polaków (26.03)

We wtorek reprezentacja Polski zagra decydujące spotkanie w Cardiff z reprezentacją Walii w ramach barażów Euro 2024. Z tej okazji legalny bukmacher STS przygotował specjalną ofertę, w której za awans Polaków możesz odebrać 400 zł. Wystarczy stawka zaledwie 2 zł i zwycięstwo Biało-Czerwonych w regulaminowym czasie gry, po dogrywce lub po karnych, a masz szansę na 400 zł!

Walia - Polska 400 zł w STS
+ 760 PLN premii od STS z hasłem BETSIDE!
Premia

400zł

Polska – Walia: STS 400 zł do odbioru (26.03)

Aby aktywować możliwość odbioru 400 zł za awans Polaków po meczu z Walią w specjalnej akcji bukmacherskiej STS należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Oferta została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich STS jest w pełni darmowe.

Zobacz krok po kroku jak odebrać 400 zł za awans Polaków z Walią w STS:

  • załóż nowe konto typera w STS poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na awans Polaków po meczu z Walią ze standardowej oferty bukmachera STS
  • w przypadku, gdy Polacy awansują na Euro 2024 to STS dopisze 400 zł do Twojego konta
  • poniżej przykład jak powinien wyglądać kupon zagrany w STS do odbioru 400 zł
polska awans sts

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny pakiet nagród STS, w którego skład wchodzi 100 zł bez ryzyka, 60 zł za darmo za wykonanie 3 zadań, czy premię od wpłaty do kwoty 600 zł.

Nagrodę ze specjalnej akcji bukmachera STS za mecz barażów Euro 2024 pomiędzy Walią, a Polską należy obrócić 2-krotnie z kursem minimum 1.91 na wygranych kuponach.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę