gdzie ogladac Widzew Pogon

Warta – Pogoń: gdzie oglądać transmisję online na żywo | Ekstraklasa [21.07.23]

Spotkanie Warta – Pogoń w ramach pierwszej kolejki Ekstraklasy odbędzie się 21.07.23 o godzinie 18:00. Obie drużyny poprzedni sezon mogą uznać za udany. Warta Poznań bez problemu osiągnęła swój cel, jakim było utrzymanie, zaś Pogoń Szczecin ponownie awansowała do eliminacji europejskich pucharów. Teraz apetyty w obu zespołach są jeszcze większe i na pewno jedni, jak i drudzy liczą na wygraną w pierwszej kolejce Ekstraklasy. Sprawdź gdzie oglądać transmisje online na żywo z meczu Warta – Pogoń. Z artykuły dowiesz się również który nadawca telewizyjny ma to spotkanie w swojej ofercie.

Gdzie oglądać Warta Poznań - Pogoń Szczecin (21.07.23)
Kiedy mecz? piątek, 21.07.2023
O której i gdzie transmisja? od 17:30 na Canal+ Sport 3 lub Canal+ Online

Warta – Pogoń: gdzie oglądać na żywo?

Faworytem piątkowego meczu jest ekipa gości. Obie drużyny grały ze sobą towarzysko raptem kilkanaście dni temu i drużyną ze Szczecina odniosła przekonujące zwycięstwo 3:0. Oczywiście był to tylko sparing, ale nawet one dają jakieś rozpoznanie w formie obu zespołów. Transmisja meczu Warta – Pogoń w telewizji dostępna jest na Canal+ Sport 3. Istnieje również możliwość obejrzenia tego spotkania online w internecie, dzięki usłudze oferowanej przez Canal+.

Warta – Pogoń: transmisja online

Stream meczu Warta – Pogoń dostępny jest również w internecie, na stronie internetowej lub za pośrednictwem aplikacji. Nie mając dostępu do Canal+ Sport 3, warto zainteresować się ofertą Canal+ Online, który jako jedyny oferuje transmisje meczu Warta Poznań – Pogoń Szczecin.

FAQ – odpowiedzi na pytania

1️⃣ Gdzie obejrzeć mecz Warta – Pogoń (21.07.2023)?

Mecz Warty Poznań z Pogonią Szczecin można obejrzeć na Canal+ Sport 3 oraz w serwisie streamingowym Canal+ Online.

2️⃣ Kiedy rozegrany zostanie mecz Warta – Pogoń?

Spotkanie Warty Poznań z Pogonią Szczecin odbędzie się w piątek, 21.07.23 o godzinie 18:00.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę