Kanada, typy
depositphotos.com

Wenezuela – Kanada: typy, kursy, zapowiedź 06.07 | Copa America 2024

Wenezuela – Kanada typy i kursy na mecz ćwierćfinałowy Copa America. W spotkaniu zmierzy się zaskakujący zwycięzca grupy B z ekipą zaproszoną na turniej w formie gościa. Kursy na Wenezuela – Kanada wskazują, że spotkanie nie ma faworyta. Typy na Wenezuela – Kanada znajdziecie w poniższym artykule. Zapraszamy do sprawdzenia!

Wenezuela – Kanada: typy bukmacherskie

Wenezuela w ostatnich miesiącach radzi sobie naprawdę zaskakująco dobrze jak na wyniki, do których przyzwyczaiła swoich kibiców. Mimo że miał miejsce dopiero start kwalifikacji, istnieje większa niż zawsze szansa, że Wenezuela zadebiutuje w końcu na mundialu. Na Copa America reprezentacja ta jedynie potwierdza swoją wysoką formę. W grupie zgarnęła komplet zwycięstw, pokonując Ekwador, Meksyk oraz Jamajkę.

Wenezuela awansuje
Typ od redakcji Betside
KURS:

1.96

Kursy mogą ulec zmianie

Kanada na tym turnieju nie pokazała niczego wielkiego. Odniosła tylko jedno zwycięstwo – z najsłabszym w grupie Peru, które przez znaczącą część spotkania grało w osłabieniu. Nasz typ na Wenezuela – Kanada to awans Wenezueli. W meczu z Chile Kanada grała przez 2/3 meczu w przewadze zawodników. A i tak nie była w stanie pojedynku wygrać. Ani de facto, nawet być w nim groźniejsza.

Wenezuela – Kanada: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na Wenezuela – Kanada:

  • Kurs na wygraną Wenezueli: 2.65
  • Kurs na remis: 3.11
  • Kurs na wygraną Kanady: 2.90

Bukmacherzy zdecydowali się już wystawić kursy na Wenezuela – Kanada. Wynika z nich, że w spotkaniu tym brak jest wyraźnego faworyta. Mnożniki na zwycięstwo Wenezueli zaczynają się od 2.50, a kończą na 2.65. Kursy na remis zawierają się w przedziale od 2.85 do 3.11. Współczynniki na wygraną Kanady znajdują się w zakresie od 2.77 do 2.90.

Najwyższy kurs na wygraną Wenezueli znajduje się u bukmachera Superbet i wynosi on 2.65. Natomiast największa wartość mnożnika na zwycięstwo Kanady jest w ofercie LVBet i wynosi 2.90.

Wenezuela – Kanada: zapowiedź meczu

Spotkanie, które dla Wenezueli może okazać się kamieniem milowym w historii reprezentacyjnego futbolu. Może być to mecz założycielski kadry, która niesiona na fali dobrych wyników, wywalczy miejsce na mundialu. Spotkanie odbędzie się 6 lipca o godzinie 3:00.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę