Wisła Kraków, typy
depositphotos.com

Wisła Kraków – KF Llapi: typy, kursy, zakłady 11.07 | el. Ligi Europy

Wisła Kraków – KF Llapi typy i kursy bukmacherskie na pierwszy mecz 1. rundy eliminacji Ligi Europy. Już w czwartek Biała Gwiazda po długiej przerwie wystąpi na europejskich boiskach. Ich rywalem będzie kosowski klub KF Llapi. Oczywiście Wisła jest kandydatem do wygrania tego spotkania. Czy ta wygrana przyjdzie jednak tak łatwo? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy na Wisła Kraków – KF Llapi.

400 zł za gola Wisły Kraków z Llapi
Zagraj za 2 zł na gola Białej Gwiazdy i odbierz 400 zł
Premia

400 PLN

W Superbet możesz odebrać 400 zł za choćby JEDNEGO gola Wisły Kraków z Llapi. Wystarczy do tego stawka zaledwie 2 zł! Otwierasz konto TUTAJ, następnie wpłacasz minimum 50 zł, grasz z regularnej oferty za 2 zł na bramkę Wisły, a jeżeli trafią choć raz do siatki KF Llapi na Twoje konto wpadnie 400 zł!

Wisła Kraków – KF Llapi typy bukmacherskie

Wisła Kraków dość niespodziewanie z polskich klubów zagra w eliminacjach do Ligi Europy. Udało im się tego dokonać, dzięki wygraniu Pucharu Polski. Jest to ciekawa sytuacja, albowiem Biała Gwiazda nie występuje na najwyższym szczeblu rozgrywek w Polsce, albowiem utknęli oni w 1. Lidze. Llapi jest jednak zespołem, który można powiedzieć, że ma częściowo piłkarzy amatorów. To wicemistrz Kosowa i dla nich już sam udział w tych rozgrywkach jest wielkim sukcesem. Oczywiście od Wisły ciężko wymagać dalekiego zajścia w eliminacjach, jednak mimo wszystko przejście Llapi jest obowiązkiem.

Wisła Kraków wygra
Typ od redakcji Betside
KURS:

1.95

Kursy mogą ulec zmianie

Biała Gwiazda pierwsze spotkanie rozegra na swoim obiekcie i niewątpliwie tutaj właśnie musi wypracować sobie zaliczkę. W Kosowie może być znacznie ciężej, dlatego wygrana minimum 1 bramką jest tutaj obowiązkiem, jeżeli chcą zagrać w 2. rundzie eliminacji Ligi Europy. Tam rywal byłby już z górnej półki, ale to dałoby szanse nawet na 3. rundę eliminacji LKE. Wisła choć nie prezentowała się najlepiej w sparingach to z pewnością ma bardziej doświadczonych i wartościowych piłkarzy. Typuję wygraną Wisły Kraków po kursie 1.95 w Superbet.

obraz 24

Na stadionie Reymana krakowski klub prezentuje się zawsze bardzo solidnie i myślę, że wykorzystają atut własnego boisk i ograją kosowski klub.

Wisła Kraków – KF Llapi kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na mecz Wisła Kraków – KF Llapi:

  • Kurs na Wisłę Kraków: 1.95
  • remis w meczu: kurs 3.60
  • Kurs na Llapi: 3.90

W przypadku rynków 1X2 na Wisła Kraków – KF Llapi analitycy ocenili, że rozstawieni jako gospodarze tego spotkania – Wisła Kraków jest faworytem do wygrania meczu co obrazuje kurs 1.95. Rozstawieni jako goście tego meczu, a więc KF Llapi to kurs 3.90 i mniejsze szanse na zwycięstwo. Remis natomiast w spotkaniu Wisły Kraków z KF Llapi przez analityków został wyceniony na poziomie 3.60.

Wisła Kraków – KF Llapi: kto wygra? Procentowe szanse na zwycięstwo

Po ocenie analityków mamy już obraz kto jest powinien wygrać spotkanie Wisła Kraków – KF Llapi. Według nich to Wisła wygra spotkanie z Llapi (mają na to 51% szans). W tej statystyce nico gorzej wypadają goście tego spotkania, a więc KF Llapi, którzy mają 26% szans na wygraną. Remis natomiast przez specjalistów od kursów bukmacherskich został wyceniony na prawdopodobieństwie 28%.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę