Włochy, typy

Włochy – Turcja: typy, kursy, zakłady bukmacherskie 04.03

Włochy – Turcja: typy bukmacherskie oraz przewidywania na wtorkowy mecz towarzyski przed euro. Włosi jako obrońcy tytułu będą chcieli sprawdzić i odpracować ostatnie elementy przed turniejem. Wskazania analityków pokazują, że Italczycy są faworytem tego spotkania. Turcja uważana jest za czarnego konia rozgrywek. Czy sprawią zaskoczenie w starciu z piłkarska potęgą? Zachęcamy do sprawdzenia poniższej analizy i typów na spotkanie Włochy – Turcja.

Włochy – Turcja: typy bukmacherskie

Szlifowanie formy przed Mistrzostwami Europy 2024 trwa. Włosi w trudnej grupie muszą prezentować dobrą dyspozycję, aby móc powalczyć o kolejne mistrzostwo. W spotkaniu towarzyskim przeciw Turcji wskazywani są jako faworyci. Analitycy zdecydowanie uważa, że zwyciężą w tym mecz. W naszym typie skupimy się jednak na liczbie bramek strzelonych w spotkaniu.

Obie strzelą gola
Typ od redakcji Betside
KURS:

1.81

Kursy mogą ulec zmianie

Uważamy, że Turcja to silny zespół – nie bez powodu nazywaniu są “czarnym koniem”. Ich kluczowi zawodnicy rozgrywają solidne sezony. Taka dyspozycja powinna przełożyć się na przynajmniej jedno trafienie.
Stąd naszym typem na spotkanie towarzyskie Włochy – Turcja jest BTTS (obie drużyny strzelą gola). Skorzystamy z oferty operatora zakładów STS po kursie 1.81.

Włochy – Turcja: kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na spotkanie Włochy – Turcja:

  • Wygrana reprezentacji Włoch: kurs 1.60
  • Remis w meczu: kurs 4.50
  • Wygrana reprezentacji Turcji: kurs 6.50

Eksperci już wyznaczyli kursy dla zakładów bukmacherskich na zbliżający się towarzyski mecz pomiędzy Włochami a Turcją. Według ich analiz to Włosi są faworytem spotkania. Najkorzystniejszy kurs na ich wygrana przygotował bukmacher STS. Mnożnik wynosi 1.60 na zwycięstwo w regulaminowym czasie.
Analiza najwyższych kursów u bukmacherów wykazała, że typowanie remisu oraz zwycięstwa Turcji najkorzystniej wypada w Superbet. Operator zakładów wzajemnych przygotował mnożnik 4.50 na remis, co jest o 0.45 wyższym wskaźnikiem niż u konkurencji.
Zwycięstwo underdoga czyli Turcji również w Superbecie postawimy po najwyższym kursie 6.50.

Włochy – Turcja: zapowiedź spotkania

Przed nami ważne spotkanie przed nadchodzącym mistrzostwami Europy. Będzie pewnego rodzaju sprawdzian formy obu zespołów. Włosi mają jedną z trudniejszych grup na euro w Niemczech. Znajdują się w niej topowe reprezentację: Hiszpania, Chorwacja i Albania, która grała z Polską i zajęła pierwsze miejsce w tabeli poprzez lepszy bilans bezpośredni. Turcja to mieszanka doświadczenia z młodością. Przedstawicielem starszej gwardia jest na przykład Hakan Çalhanoğlu, który jest kluczowym zawodnikiem Inter Mediolan. Wschodzącą gwiazdą jest grający w Realu Madryt Arda Güler. Gwiazdy Półksiężyca są uważani za czarnego konia. Spotkanie odbędzie się w Bolonii. Początek planowany jest na 21:00.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

1 Polubienie
Łapka w górę