wrzosek - szpilka transmisja

Wrzosek – Szpilka: Transmisja – gdzie oglądać na żywo za darmo?

W sobotę 11. maja czeka nas hitowe starcie, w którym Arkadiusz Wrzosek zmierzy się z Arturem Szpilką. Zapewne zastanawiasz się czy można oglądać transmisję z tego pojedynku na żywo za darmo? My mamy dla Was wyjątkową okazję – możliwość odebrania dostępu do transmisji z walki Wrzosek – Szpilka za jedyne 10 zł. Wystarczy wziąć udział w specjalnej ofercie bukmachera Fortuna. Po szczegóły zapraszamy do naszego artykułu.

300 PLN za wygraną Wrzoska lub Szpilki
Zagraj za 2 zł na wygraną wybranego zawodnika i odbierz 300 zł
Premia

300zł

300 zł za wygraną w walce Wrzosek – Szpilka od Superbet. Wystarczy otwarcie konta TUTAJ, wpłata min. 50 zł, zagranie na zwycięzce walki za 2 zł pomiędzy Wrzoskiem, a Szpilką. Pamiętaj że oferta działa do rozpoczęcia walki, czyli do godziny około 23:00. Jeżeli Twój wybór będzie poprawny otrzymasz 300 zł w Superbet.

Wrzosek – Szpilka: gdzie oglądać na żywo?

Transmisja live z hitowej walki: Wrzosek – Szpilka dostępna jest tylko i wyłącznie w systemie PPV na kswepic.tv oraz na CANAL+ online. Pojedynek oglądać można tylko za pomocą streama. Link do oglądania na żywo Wrzosek – Szpilka dostaną jedynie zarejestrowani użytkownicy oficjalnej strony kswepic.tv.

Kurs 300.00 na wygraną Wrzoska ze Szpilką
Zagraj za 1 zł na zwycięstwo Arka i odbierz premię
Kurs

300.00

W Etoto możesz odebrać 300 zł za wygraną Wrzoska ze Szpilką. Załóż konto TUTAJ, następnie wpłać minimum 50 zł i zagraj za minimum 1 zł na wygraną Wrzoska ze Szpilką – znajdziesz ją u bukmachera Etoto: Zakłady Specjalne -> Promocje -> MegaFreebet

Dodatkowo trzeba wykupić jeden z dwóch dostępnych pakietów. My jednak mamy sposób jak oglądać hitową walkę wieczoru pomiędzy Wrzoskiem, Szpilką w znacznie tańszej cenie, a nawet za darmo!

Wrzosek – Szpilka: transmisja za 10 zł w Fortuna

Bukmacher Fortuna z okazji hitowego pojedynku pomiędzy Arkadiuszem Wrzoskiem, a Arturem Szpillą przygotował dla użytkowników świetną okazję! Można odebrać dostęp do transmisji z walki za jedyne 10 zł!

Warunki do spełnienia są bardzo proste, a my mamy sposób, aby maksymalnie wykorzystać tę okazję.

Wrzosek – Szpilka: jak oglądać na żywo za darmo?

  • załóż konto w Fortuna z tego LINKU lub używając hasła o treści BETSIDE w formularzu do zakładania konta
  • dokonaj depozytu w kwocie minimum 15 zł na nowe Konto Gracza
  • zagraj pierwszy kupon za minimum 10 zł składający się z minimum 2 zdarzeń związanych z galą w Ergo Arenie (może być na przykład walka Wrzosek – Szpilka i jedna inna)

Po spełnieniu tych 3 prostych kroków otrzymasz możliwość odebrania darmowego streama z walki Wrzosek – Szpilka. Bukmacher Fortuna po realizacji tych warunków wyśle dostęp do transmisji z walki mailowo lub na SMS-a. Pamiętaj, że oferta ograniczona jest do 500. pierwszych osób, więc trzeba się spieszyć!

Kurs 200.00 na wygraną Wrzoska
Zagraj za 1 PLN na zwycięstwo Arka i odbierz gotówkę
Kurs

200.00

Mowa tutaj o darmowym oglądaniu, albowiem kiedy zweryfikujesz konto na eFortuna otrzymasz darmowe 20 zł, więc tak naprawdę pokrywa to Twój wkład w kupon 10 zł + dodatkowe 10 zł!

Czy walka Wrzosek – Szpilka będzie mieć darmowego streama?

Niestety nie pojedynek pomiędzy Arkadiuszem Wrzoskiem, a Arturem Szpilką nie zostanie wyemitowany na darmowym streamie. My jednak polecamy wziąć udział w specjalnej akcji Fortuna, zdobyć dostęp do transmisji z walki Wrzosek – Szpilka i cieszyć się z możliwości darmowego oglądania.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie oglądać Wrzosek – Szpilka na żywo?

Transmisję z hitowego pojedynku Wrzoskiem, a Szpilką na żywo możesz oglądać w systemie Pay-Per-View. Transmisję z walki przeprowadzi oficjalna strona federacji.

2️⃣ Czy można oglądać Wrzosek – Szpilka na żywo za darmo?

Tak, mamy sposób na oglądanie walki Wrzoska ze Szpilką na żywo za darmo. Wystarczy, że założysz konto w Fortuna, wpłacisz minimum 15 zł i zagrasz kupon za 10 zł, a bukmacher wyśle Ci darmowy dostęp do streama z tego pojedynku.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę