Wyspy Owcze - Polska typy, kursy

Wyspy Owcze – Polska: Typy, kursy, zapowiedź 12.10

Wyspy Owcze – Polska typy i kursy na mecz 7 kolejki eliminacji Mistrzostw Europy 2024. Biało-Czerwone Orły już w czwartek pod wodzą nowego trenera zagrają pierwsze spotkanie. Ich rywalem w eliminacjach Euro 2024 będą Wyspy Owcze, więc szansa na zwycięstwo jest bardzo duża i jest pewnym wymogiem w tym meczu. My znajmy już kursy na Wyspy Owcze – Polska. Po ich przeanalizowaniu udało się wyciągnąć kilka ciekawych betów i przedstawiamy je w naszym artykule na temat typów na Wyspy Owcze – Polska, do którego zapraszamy!

wyspy polska logo

Wyspy Owcze – Polska typy bukmacherskie

Przechodząc do najważniejszego czyli do typów na spotkanie Wyspy Owcze – Polska warto na początku podkreślić, że Biało-Czerwoni zagrają na wyjeździe. Niewątpliwie mecz może być nieco inny od tego, który zagraliśmy na Narodowym. Tam mieliśmy inicjatywę i kwestią czasu było, kiedy padnie gol. Tutaj Wyspy Owcze z pewnością będą chciały się postawić i będą to nieco trudniejsze warunki niż na Narodowym. Oczywiście mimo wszystko wszelakie aspekty stoją po stronie Polaków. Nowy selekcjoner reprezentacji Polski Michał Probierz wydaje się, że będzie chciał nieco odmłodzić kadrę, dzięki czemu powinniśmy zobaczyć zaangażowanie i walkę na boisku. Wybierając typy na Wyspy Owcze – Polska nie będę kombinował, albowiem stawiam na wygraną Polaków z handicapem -1.5 gola po kursie 2.10 w ofercie bukmachera Superbet.

Wszystkie atuty będą po stronie reprezentacji Polski. Nie wyobrażam sobie innego scenariusza niż ataki od początku. Dodatkowo piłkarze w pierwszym meczu z pewnością będą chcieli się pokazać, aby wywalczyć miejsce w kadrze na kolejne mecze u nowego selekcjonera. W Warszawie wygraliśmy 2:0 to i tutaj nie powinno być problemu z wygraniem różnicą minimum dwóch goli.

Typy na gole w meczu Wyspy Owcze – Polska

Warto również skierować swoją uwagę na gole w meczu Wyspy Owcze Polska. Ja znalazłem w ofercie bukmachera Etoto bardzo ciekawy łączony zakład na gole w meczu Wyspy Owcze – Polska. Mianowicie typuję, że w meczu nie będzie BTTS-u, czyli obie drużyny nie strzelą gola, a Polska wygra to spotkanie.

Oczywiście Farerzy mieli swoje okazje na Narodowym, ale tam styl Polaków nie powalał. Tutaj spodziewam się, że powinno być lepiej i maksymalnie na co pozwolimy to 2-3 celne strzały, które nie stworzą większego zagrożenia.

Wyspy Owcze - Polska kurs 200.00 w promocji Etoto

W ofercie bukmachera Etoto można zagrać wygraną Polski z Wyspami z superkursem 200.00. Jeżeli chcesz więcej szczegółów na ten temat to zapraszamy TUTAJ.

Wyspy Owcze – Polska kursy bukmacherskie

W swoich ofertach bukmacherzy po wycenie analityków przedstawili już kursy na spotkanie Wyspy Owcze – Polska. Jasno z nich wynika, że faworytem do wygrania meczu jest reprezentacja Polski (kursy oscylują od 1.33 do 1.37). Na wygraną Wysp Owczych natomiast kursy zostały wystawione na poziomie 9.20 – 9.70. Remis w meczu Wyspy Owcze – Polska to natomiast wycena u bukmacherów na poziomie współczynnika 5.00.

Poniżej w tabeli zestawienie najwyższych kursów na 1X2 w meczu Wyspy Owcze – Polska:

Wyspy OwczeRemisPolska
Kurs 9.70Kurs 5.00Kurs 1.37

Najwyższy kurs na wygraną Wysp Owczych oferuje bukmacher Etoto – 9.70, natomiast najwyższe kursy na zwycięstwo reprezentacji Polski ma bukmacher Superbet – kurs to 1.37.

Kursy na gole w meczu Wyspy Owcze – Polska

Dodatkowo warto sprawdzić ofertę kursową bukmacherów na gole w meczu Wyspy Owcze – Polska. Na przykład over 2.5 gola w meczu został wyceniony na wysokim poziomie 1.90 w Superbet i wydaje się, że jest to dobry typ na Wyspy Owcze – Polska spotkanie do kuponu AKO lub double.

Poniżej zestawienie kursowe na gole Wyspy Owcze – Polska:

Poniżej 1.5 gola3.50 – forBET
Powyżej 1.5 gola1.30 – Betclic
Poniżej 2.5 gola1.93 – Etoto
Powyżej 2.5 gola1.90 – Superbet
Poniżej 3.5 gola1.33 – Totalbet
Powyżej 3.5 gola3.30 – Betfan

Dodatkowo BTTS w meczu Wyspy Owcze – Polska to wycena 2.40, a brak BTTS-u w tym spotkaniu to kurs 1.59 w Superbet.

Wyspy Owcze – Polska zapowiedź

W czwartek 12 października o 20:45 w Torshavn w meczu 7 kolejki eliminacji Mistrzostw Europy 2024 reprezentacja Polski zmierzy się z Wyspami Owczymi. Dla Polaków będzie to arcyważne spotkanie, w którym muszą zdobyć 3 punkty, aby przedłużyć szanse na bezpośredni awans na Euro 2024. Wyspy Owcze nie mają już szans na nic, po prostu zagrają u punkty do rankingu FIFA, albowiem po 5 meczach mają na swoim koncie zaledwie 1 punkt wywalczony remisem z Mołdawią. Polacy powinni wygrać to spotkanie, a jak się stanie przekonamy się już około 22:40 w czwartek.

Wyspy Owcze – Polska ostatnie wyniki

Wyspy Owcze jak do tej pory w eliminacjach zdobyły zaledwie 1 punkt. Wywalczyli go remisując z Mołdawią w wyjazdowym spotkaniu. Polacy natomiast punktów mają 6. Po 3 wywalczone wygranymi z Wyspami oraz Albanią. Mają na koncie także 3 porażki – także z Albanią, Mołdawią oraz Czechami.

Wyspy Owcze ostatnie 5 meczów:

 • 10.09: Wyspy Owcze 0:1 Mołdawia
 • 07.09: Polska 2:0 Wyspy Owcze
 • 20.06: Wyspy Owcze 1:3 Albania
 • 17.06: Wyspy Owcze 0:3 Czechy
 • 27.03: Macedonia Północna 1:0 Wyspy Owcze

Polska ostatnie 5 meczów:

 • 10.09: Albania 2:0 Polska
 • 07.09: Polska 2:0 Wyspy Owcze
 • 20.06: Mołdawia 3:2 Polska
 • 16.06: Polska 1:0 Niemcy
 • 27.03: Polska 1:0 Albania

Wyspy Owcze – Polska spotkania bezpośrednie

Polacy z Wyspami Owczymi mierzyli się 3-krtonie w całej historii spotkań.

 • 07.09.2023: Polska 2:0 Wyspy Owcze
 • 14.05.2006: Polska 4:0 Wyspy Owcze
 • 21.02.2022: Polska 6:0 Wyspy Owcze

Wszystkie spotkania wygryyali Biało-Czerwoni i mamy nadzieję, że i tym razem tak też będzie.

Wyspy Owcze – Polska kto wygra?

Wydaje się, że zdecydowanie większe szanse na wygraną ma reprezentacja Polski. To Biało-Czerwoni powinni wygrać spotkanie z Wyspami Owczymi. Nie ma znaczenia, że zagrają na wyjeździe. To Polacy mają wszystkie atuty po swojej stronie.

Wyspy Owcze – Polska przewidywane składy

Poniżej prezentujemy przewidywane składy na hitowe starcie 7 kolejki eliminacji Mistrzostw Europy 2024, w którym Wyspy Owcze zmierzy się na własnym obiekcie z reprezentacją Polski.

Wyspy Owcze: Lamhauge; Sorensen, Faero, Vatnsdal, Davidsen; Joensen, Andreasen, G. Vatnhamar, Jonsson; S. Vatnhamar; Olsen

Polska: Szczęsny; Cash, Kiwior, Bednarek, Bartosz Bereszyński; Slisz, Zieliński, Szymański, Marchwiński, Wszołek, Milik

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jakie typy warto wybrać na Wyspy Owcze – Polska?

Według nas warte uwagi typy na Wyspy Owcze – Polska to te na wygraną Biało-Czerwonych, a także te na brak BTTS-u w meczu.

2️⃣ Który bukmacher ma wysokie kursy na Wyspy Owcze – Polska (12.10)?

Wysokie kursy na Wyspy Owcze – Polska posiada legalny bukmacher Superbet. Ten operator zakładów wzajemnych posiada atrakcyjne kursy w przedziale 1.50 – 2.50 na Wyspy Owcze – Polska, czyli te na kupon SINGIEL (SOLO).

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę