brazylia kolumbia 200 vinicius

200 zł za drybling Viniciusa – Brazylia vs Kolumbia: promocja Superbet

Brazylia – Kolumbia 200 zł w promocji Superbet. Ten legalny bukmacher na hitowe starcie reprezentacji Brazylii z Kolumbią na Copa America 2024 przygotował super ofertę. Wystarczy zagrać za 2 zł na dowolny zakład z meczu Brazylia – Kolumbia, a jeżeli jeżeli Vinicius wykona jeden udany drybling otrzymasz 200 zł bonuus! O szczegółach specjalnej promocji Superbet 200 zł Brazylia – Kolumbia (03.07) dowiesz się z naszego artykułu.

200 zł za udany drybling Viniciusa z Kolumbią
Zagraj za 2 zł na dowolny zakład z meczu Brazylia - Kolumbia i odbierz za drybling Viniego
Premia

200 PLN

Brazylia – Kolumbia 200 zł promocja Superbet – jak odebrać?

Z okazji starcia pomiędzy reprezentacją Brazylii, a Kolumbii na Copa America 2024 legalny bukmacher Superbet przygotował aż 200 zł bonusu za choćby JEDEN udany drybling Viniciusa. Wystarczy zagrać za 2 zł na dowolny zakład z meczu Brazylia – Kolumbia (nie musi być nawet wygrany), a jeżeli Vini raz udanie zadrybluje dla Ciebie wpadnie 200 PLN!

Aby aktywować możliwość odebrania 200 zł na Brazylia Kolumbia w promocji Superbet należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

Instrukcja krok po kroku:

  • załóż nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na dowolne zdarzenie z meczu Brazylia – Kolumbia z kursem min. 1.14 ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • w przypadku, gdy Vinicius Junior wykona choćby jeden udany drybling w meczu to bukmacher Superbet dopisze 200 zł do Twojego konta

Po założeniu profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus Superbet, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Brazylia – Kolumbia promocja Superbet 200 zł – jaki minimalny depozyt do odebrania?

Wpłata minimalna ustalona do specjalnej oferty bukmachera Superbet, w której za udany drybling Viniciusa w meczu z Kolumbią możesz odebrać aż 200 zł została ustalona na przyjaznym poziomie i wynosi minimum 50 zł.

Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna. Dodatkowo przy wysokości tego depozytu otrzymasz darmowe 35 PLN od Superbet.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę