300 gp bahrajnu max

300 zł za wygraną Verstappena w GP Bahrajnu w promocji Betfan

Już w czwartek czeka nas wielki powrót Formuły 1, albowiem będziemy świadkami sezonu 2024. Pierwszym wyścigiem będzie GP Bahrajnu, a z tej okazji legalny bukmacher Betfan przygotował promocję dla nowych graczy, w której za wygraną Maxa Verstappena można odebrać 300 zł freebetu finansowego. Co więcej – wystarczy zagrać zaledwie za 30 zł na dowolny zakład z wyścigu F1 GP Bahrajnu, a niezależnie od wyniku kuponu masz szansę na 300 zł! O szczegółach promocji Betfan 300 zł za wygraną Verstappena w GP Bahrajnu 2024 informujemy w naszym artykule.

300 zł w promocji Betfan za wygraną Verstappena w GP Bahrajnu 2024

Z okazji startu nowego sezonu Formuły 1 w Grand Prix Bahrajnu Zakłady Bukmacherskie Betfan przygotowały promocję, w której za wygraną Maxa Verstappena w sobotnim wyścigu możesz odebrać 300 zł darmowej kasy w formie freebetu.

300 verstappen baner

Najważniejszą zasadą odbioru dodatkowej darmowej kasy za zwycięstwo holenderskiego kierowcy podczas Grand Prix Bahrajnu w promocji od licencjonowanego bukmachera Betfan jest rejestracja nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ.

Jak skorzystać z promocji krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza z hasłem promocyjnym: BETSIDE w BETFAN lub za pomocą TEGO linku, który automatycznie przeniesie Cię do oferty promocyjnej na wygraną Verstappena w GP Bahrajnu 2024
  • Dokonaj depozytu w kwocie dokładnie 30 zł
  • Zagraj za dokładnie 30 zł zakład SOLO lub AKO z oferty regularnej BETFAN na dowolne zdarzenia z wyścigu Formuły 1 GP Bahrajnu z min. kursem 2.00
  • Do swojego zakładu możesz dodać inne selekcje, jednak muszą zostać rozliczone do 02.03.2024 do godz. 23:59
  • Jeśli Verstappen wygra GP Bahrajnu 2024 otrzymasz freebet 300 zł
  • Inne zdarzenia na kuponie AKO nie są zależne – czyli np. jeżeli nie wejdą, a Holender wygra i tak otrzymasz 300 zł z promocji Betfan
  • Aby wykorzystać freebet, przygotuj dowolny kupon i po prostu nim zagraj. Jeżeli trafisz, wygrana pomniejszona o stawkę freebetu trafi na konto główne.

Twój pierwszy zakład do aktywacji specjalnej promocji bukmacherskiej Betfan na zwycięstwo aktualnego Mistrza Świata w Formule 1 to nie jedyna korzyść, ponieważ jako aktywny gracz, który założy konto będziesz mógł skorzystać z wszystkich kolejnych promocji bukmacherskich dla stałych typerów w Betfan Zakłady Bukmacherskie.

Betfan promocja 300 zł freebetu na wygraną Verstappena – jaki zakład zagrać?

Jak już wspominaliśmy przede wszystkim należy wejść w TEN LINK promocyjny. Następnie grasz zakład z regularnej oferty bukmachera Betfan z sobotniego wyścigu F1 GP Bahrajnu 2024 na dowolne zdarzenie. Niezależnie od wyniku zakładu, jeżeli Verstappen wygra na Twoje konto trafi 300 zł freebetu.

Pamiętaj, że promocyjny zakład w Betfan online ze specjalną nagrodą w formie freebetu 300 zł za wygraną Verstappena możesz zagrać przez intuicyjną aplikację mobilną bukmachera Betfan (np. na smartfonie). Możesz betować także przez stronę internetową www (np. przez laptopa lub komputer stacjonarny).

Za ile mogę maksymalnie zagrać w promocji Betfan na wygraną Verstappena w GP Bahrajnu?

Maksymalna i zarazem minimalna stawka do odbioru 300 zł freebetu za wygraną Maxa w GP Bahrajnu 2024 została ustawiona na poziomie 30 zł. Za dokładnie taką sumę należy zagrać specjalny zakład przygotowany przez Betfan Zakłady Bukmacherskie. Maks. został zawarty w zasadach promocji.

300 zł w Betfan za wyścig Formuły 1 – Grand Prix Bahrajnu 2024 dostępny jest tylko dla 500. pierwszych typerów z kodem BETSIDE (obecnie jest on aktywny – jeżeli się to zmieni poinformujemy Was o tym).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Czy Betfan ma promocję na wygraną Verstappena w GP Bahrajnu?

Tak, legalny bukmacher Betfan przygotował promocję na wyścig otwierający nowy sezon w Formule 1, w której możesz zgarnąć aż 300 zł freebetu finansowego. Wystarczy, że Verstappen wygra sobotni wyścig.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Betfan 300 zł za wygraną Verstappena w GP Bahrajnu?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać promocję bukmachera Betfan na Grand Prix Bajranu, ponieważ wystarczy, że Verstappen wygra zawody, a przy wkładzie zaledwie 30 zł masz szansę zgarnąć aż 300 zł freebetu.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę