Atalanta, typy

Atalanta – Liverpool: typy, kursy, zapowiedź 18.04

Atalanta – Liverpool typy i kursy na rewanżowe spotkanie ćwierćfinału Ligi Europy. Pierwszy mecz zakończył się zaskakująco wysoką wygraną drużyny z Włoch – aż 3:0. Kursy na Atalanta – Liverpool wskazują, że mimo tego faworytem meczu są goście. Typy na Atalanta – Liverpool znajdziecie w poniższym artykule. Zapraszamy!

Kurs 300.00 na JEDNEGO gola Leverkusen
Zagraj za 1 PLN na bramkę Bayeru z West Ham i odbierz 300 PLN
Kurs

300.00

W forBET możesz odebrać 300 zł przy wkładzie zaledwie 1 zł w choćby jednego gola Bayeru Leverkusen w tym spotkaniu. Otwierasz konto TUTAJ, wpłacasz min. 50 zł i grasz za 1 zł z regularnej oferty na bramkę Leverkusen.

Atalanta – Liverpool: typy bukmacherskie

Mecz w Liverpoolu zakończył się wynikiem 0:3, który delikatnie mówiąc – był sensacyjny. Atalanta niekoniecznie dobrze spisuje się w meczach wyjazdowych, więc taka dyspozycja była sporym zaskoczeniem. Włochom udało się wypracować ogromną przewagę i zakładamy, że bez problemu dowiozą awans. Co więcej – Liverpool niekoniecznie musi wyjść pierwszym składem i wszelkimi siłami odbijać straty.

Atalanta strzeli i +0.5 gola w 1. połowie
Typ od redakcji Betside
KURS:

1.55

Kursy mogą ulec zmianie

Nawet częściowo rezerwowy skład Liverpoolu będzie chciał rzucić się od samego początku meczu do ataku. Czy zdobędzie bramkę? Trudno stwierdzić, aczkolwiek powinien być w stanie wykreować sobie sytuacje, jednocześnie odpuszczając bronienie narażając się na kontry. Nasz typ na Atalanta – Liverpool to Atalanta zdobędzie bramkę & powyżej 0,5 gola w pierwszej połowie.

Atalanta – Liverpool: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na Atalanta – Liverpool:

  • Kurs na wygraną Atalanty: 4.60
  • Kurs na remis: 4.55
  • Kurs na wygraną Liverpoolu: 1.67

Bukmacherzy wystawili już oferty na Atalanta – Liverpool. Wynika z nich, że faworytem meczu są gości – mimo klęski w pierwszym meczu. Kursy na nich wynoszą od 1.64 do 1.67. Współczynniki na remis w spotkaniu zawierają się w przedziale od 4.30 do 4.50. Natomiast mnożniki na wygraną gospodarzy zaczynają się od 4.00, a kończą na 4.60.

Najwyższy kurs na wygraną Liverpoolu proponuje bukmacher LVBet, wartość ta wynosi 1.67. Natomiast największa wartość współczynnika na zwycięstwo Atalanty znajduje się w ofercie bukmachera Totalbet i wynosi 4.60.

Atalanta – Liverpool: zapowiedź meczu

Rewanżowe spotkanie dwumeczu, który teoretycznie jest przesądzony. Praktycznie nie takie rzeczy się w piłce działy, ale rodzi się pytanie – czy Liverpool będzie się aż tak mocno starał kosztem potencjalnej słabszej dyspozycji w weekend w Premier League? Mecz odbędzie się 18 kwietnia o godzinie 21:00.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę