Atalanta, typy

Atalanta – Marsylia: typy, kursy, zapowiedź 09.05

Atalanta – Marsylia typy i kursy na rewanżowy mecz półfinału Ligi Europy. W pierwszym spotkaniu między tymi drużynami padł remis 1:1. Kursy na Atalanta – Marsylia wskazują na to, że faworytem meczu jest drużyna gospodarzy. Typy na Atalanta – Marsylia znajdziecie w poniższym artykule, zapraszamy do sprawdzenia!

Atalanta – Marsylia: typy bukmacherskie

Pierwszy mecz, który był rozegrany we Francji, zakończył się wynikiem 1:1. Naszym zdaniem rezultat dobrze odzwierciedlił to co działo się na boisku. Przewaga którejkolwiek z drużyn nie była widoczna. Atalanta jest jednak drużyną, która o wiele bardziej woli grać na własnym stadionie, więc można się spodziewać, że to ona będzie dyktować tempo i prowadzić grę w rewanżu. W jej meczach pada dosyć mało rzutów rożnych, więc skoro gra będzie pod jej dyktando to zakładamy, że dzisiaj będzie podobnie.

Poniżej 11.5 rożnych
Typ od redakcji Betside
KURS:

1.60

Kursy mogą ulec zmianie

W europejskich pucharach w meczu Atalanty z Liverpoolem były tylko trzy rzuty rożne. We wcześniejszym spotkaniu ze Sportingiem było ich sześć. Jeszcze poprzednio cztery. Nasz typ na mecz Atalanta – Marsylia to poniżej 11,5 rzutów rożnych w meczu. Atalanta lubi grać ofensywnie, ale na własnym stadionie jest po prostu skuteczna, co przekłada się na małą liczbę sytuacji, w których rywale są obijani i piłka ląduje na rożnym.

Atalanta – Marsylia: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na mecz Atalanta – Marsylia:

  • Kurs na wygraną Atalanty: 1.75
  • Kurs na remis: 3.95
  • Kurs na wygraną Marsylii: 4.75

Bukmacherzy zdecydowali się już wystawić kursy na Atalanta – Marsylia. Na ich podstawie możemy wywnioskować, że faworytem jest drużyna z Włoch, a współczynniki na nią zaczynają się od 1.72, a kończą na 1.75. Kursy na remis zawierają się w zakresie od 3.75 do 3.95. Natomiast mnożniki na wygraną Marsylii znajdują się w przedziale od 4.40 do 4.75.

Najwyższy kurs na wygraną Atalanty oferuje bukmacher eTOTO i wynosi on 1.75. Natomiast największy mnożnik na wygraną Marsylii proponuje bukmacher Totalbet i wynosi on 4.75.

Atalanta – Marsylia: zapowiedź meczu

Spotkanie, które zadecyduje o tym kto zagra w finale rozgrywek. Naszym faworytem jest drużyna z Włoch, ale piłka już nie takie cuda sprawiała. Mecz odbędzie się 9 maja o godzinie 21:00.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę