Atalanta - Raków typy

Atalanta – Raków Częstochowa: kursy, typy, zapowiedź (21.09)

W czwartek swoją przygodę w europejskich pucharach rozpocznie Raków Częstochowa. W 1 kolejce Ligi Europy zmierzy się z trudnym rywalem – Atalanta Bergamo. Oczywiście zdecydowanie większe szanse na wygraną daje się drużynie Atalanty, jednak Raków z pewnością będzie szukał swoich szans w ofensywie i będzie chciał pokusić się o sprawienie niespodzianki. W ofertach bukmacherów są już dostępne kursy – my je analizujemy i zapraszamy na typy na Atalanta – Raków Częstochowa.

Atalanta – Raków Częstochowa typy bukmacherskie

Przechodząc od razu do najważniejszego, czyli do typów na mecz Atalanta – Raków Częstochowa warto wziąć pod uwagę ostatnią formę zespołów. Drużyna Medalików nieco oszczędzała się w weekendowym starciu, ale mimo wszystko je wygrała. Raków dobrze prezentował się w eliminacjach do Ligi Mistrzów i ulegli na ostatniej prostej z FC Kopenhagą. Teraz zmierzą się z rywalem o jeszcze jedną półkę wyżej. Dodatkowo to Atalanta zagra u siebie i wydaje się, że nie ma opcji, aby Raków mógł wywalczyć punkty w tym spotkaniu.

Spodziewamy się, że Atalanta narzuci swój styl gry i wypunktuje drużynę z Rakowa. Oczywiście zespół Szwagry potrafi umiejętnie się bronić, ale dużo będzie zależało od tego też jak spisze się Kovacević na bramce. Typ na mecz Atalanta – Raków Częstochowa to wygrana Atalanty oraz poniżej 3.5 gola. Gramy taki kupon w Betfan, gdzie możemy skorzystać z BetBuildera i mamy łączny kurs na poziomie 1.98.

W naszej opinii Raków nie urwie tutaj niestety punktów. Większe szanse będzie miał w Polsce. Natomiast nie spodziewamy się też blamażu, albowiem Raków jak wspominaliśmy dobrze broni i Atalanta może dość długo męczyć się z wbiciem pierwszej bramki. Wydaje się, że maks jaki osiągną to 2-3 gole. Raków natomiast będzie miał ciężko, aby dorzucić coś od siebie – oby oczywiście udało się z kontry, jednak raczej skłonni jesteśmy ku temu, że zakończy z zerowym dorobkiem.

Atalanta – Raków Częstochowa kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich ofertach przedstawili już kursy na spotkanie Atalanta – Raków Częstochowa. Jasno z nich wynika, że faworytem do wygrania mecz jest Atalanta (kursy oscylują od 1.23 do 1.26). Na Raków natomiast kursy zostały wystawione na poziomie 11.50 – 12.50. Remis to natomiast wycena u bukmacherów na poziomie współczynnika 6.10.

Poniżej w tabeli zestawienie najwyższych kursów na 1X2 w meczu Atalanta – Raków:

AtalantaRemisRaków Częstochowa
Kurs 1.26Kurs 6.10Kurs 12.50

Najwyższy kurs na Atalantę oferuje bukmacher Superbet, natomiast najlepsze kursy na Raków Częstochowa ma dwóch bukmacherów – Betfan oraz STS.

Kursy na gole w meczu Atalanta – Raków

Dodatkowo warto przyglądnąć się kursom na gole w meczu Atalanta – Raków Częstochowa. Te mają ciekawe i wysokie mnożniki. Na przykład under 3.5 gola w meczu został wyceniony na poziomie 1.52.

Poniżej zestawienie kursowe na gole Atalanta – Raków:

Poniżej 1.5 gola5.05 – Betfan
Powyżej 1.5 gola1.20 – Superbet
Poniżej 2.5 gola2.23 – STS
Powyżej 2.5 gola1.63 – Fortuna

Dodatkowo BTTS w meczu Atalanta – Raków to wycena 2.25, a brak BTTS-u to kurs 1.65.

Atalanta – Raków Częstochowa zapowiedź meczu

Raków jak do tej pory dobrze radził sobie na europejskich boiskach. Grał już na trudnych terenach, jednak z rywalami o półkę słabszymi. W tych spotkaniach pokazali, że są w stanie dobrze rozwiązywać mecze taktycznie, natomiast Atalanta to inny poziom i wydaje się, że nie da zbyt wielu szans na przedarcie się pod własne pole karne.

600 zl za gola legii lub rakowa sb 2

Mają oczywiście słabości, ale na własnym boisku przegrali ostatni raz w maju z Juventusem, więc wydaje się że i w meczu z Rakowem nie dadzą sobie odebrać 3 punktów.

Atalanta – Raków Częstochowa przewidywane składy

Atalanta: Carnesecchi – Toloi, Scalvini, Kolasinac – Zappacosta, de Roon, Ederson, Ruggeri – Koopmeiners – De Ketelaere, Lookman

Raków Częstochowa: Kovacević – Tudor, Kovacević, Rundić – Sony Kittel, Papanikolau, Kochernig, Plavsić – Cebula, Piasecki, Yeboah

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jakie typy warto wybrać na Atalanta – Raków?

Według nas warte uwagi typy na Atalanta – Raków to te na poniżej goli. Raków ma solidną defensywę i nie powinien pozwolić sobie wbić więcej niż 3 bramek.

2️⃣ Który bukmacher ma najlepsze kursy na Atalanta – Raków?

Najlepsze kursy na Atalanta – Raków posiada legalny bukmacher Betfan. Ma on mnożniki o 2% wyższe od konkurentów na rynku bukmacherskim.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę