Austria - Francja transmisja

Austria – Francja: gdzie oglądać? Transmisja na żywo za darmo (17.06)

Austria – Francja gdzie oglądać na żywo poniedziałkowy mecz naszych rywali grupowych? Już 17. czerwca czeka nas starcie Austrii z Francją, a więc drugi mecz 1. kolejki naszej grupy. Stąd też przed telewizory to spotkanie przyciągnie wielu kibiców. My mamy dla Was informacje, na temat transmisji meczu Austria – Francja, a także gdzie obejrzeć to spotkanie za darmo online i w internecie.

Austria – Francja: gdzie oglądać mecz na żywo?

Poniedziałkowe spotkanie 1. kolejki grupy D pomiędzy reprezentacją Austrii, a Francji można oglądać na żywo w Telewizji Publicznej. Transmisję z meczu pomiędzy Austriakami, a Francuzami przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport.

Telewizja Polska tak samo przeprowadzi transmisję wszystkich meczów Euro w Niemczech. Tym samym w taki sposób nie przegapisz żadnego spotkania w tym meczu Austria – Francja.

Austria – Francja: gdzie obejrzeć transmisję online?

Jeżeli nie masz dostępu do naziemnej TV i będziesz chciał obejrzeć streama z meczu pomiędzy reprezentacją Austrii, a Francji to polecamy skorzystać z aplikacji TVP Sport. Dodatkowo na internecie polecamy skorzystanie ze strony tvp.sport.pl. Tam również będzie emitowane spotkanie Austriaków z Francuzami, które będzie meczem 1. kolejki w grupie D Euro 2024.

Drugim rozwiązaniem na oglądanie meczu Austria – Francja online jest pobranie apki WP Pilot. Dzięki temu możemy uruchomić darmowy strumień z TVP 1, który wyemituje to towarzyskie spotkanie.

Austria – Francja: informacje o transmisji meczu

  • poniedziałek, 17 czerwca, godzina 21:00
  • 1. kolejka – grupa D
  • Stadion: Merkur Spiel-Arena
  • Miasto: Dusseldorf
  • transmisja na żywo: TVP 1, TVP Sport
  • transmisja na żywo za darmo: TVP 1, TVP Sport, WP Pilot
  • stream w internecie: TVP Sport
  • online: WP Pilot

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie oglądać Austria – Francja na żywo (17.06)?

Transmisję ze spotkania pomiędzy Austrią, a Francją na żywo możesz oglądać w telewizji publicznej. Przekaz przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport.

2️⃣ Czy można oglądać Austria – Francja na żywo za darmo?

Tak, mamy sposób na oglądanie spotkania pomiędzy reprezentacją Austrii, a Francji za darmo. Wystarczy odpalić telewizor lub pobrać apkę WP Pilot na telewizorze ze Smart TV, który umożliwi oglądanie za free.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę