Belgia, typy

Belgia – Rumunia: typy, kursy, zapowiedź 22.06 | Euro 2024

Belgia – Rumunia typ i kursy na mecz drugiej kolejki piłkarskich mistrzostw Europy. Obie drużyny rozpoczęły turniej kompletnie odmiennie – Belgia od blamażu ze Słowacją, a Rumunia od sensacyjnego rozgromienia Ukrainy. Kursy na Belgia – Rumunia wskazują, że znaczącym faworytem meczu są Belgowie. Typy na Belgia – Rumunia znajdziecie w poniższym artykule, zapraszamy!

300 PLN za wygraną Belgii lub Rumunii
Zagraj za 2 zł na zwycięstwo wybranej reprezentacji i odbierz premię 300 zł
Premia

300 PLN

W STS możesz odebrać 300 zł za wygraną Belgii lub Rumunii (do wyboru). Wystarczy do tego stawka zaledwie 2 zł! Otwierasz konto TUTAJ, następnie wpłacasz minimum 50 zł, grasz z regularnej oferty za 2 zł na wygraną wybranej reprezentacji i jeżeli ograją swoich przeciwników na Twoje konto wpadnie 300 zł!

Belgia – Rumunia: typy bukmacherskie

Belgia w pierwszym spotkaniu kompletnie zawiodła. Mimo tego, że po pierwszych pięciu minutach powinna już prowadzić 2:0, to po siedmiu… przegrywała 0:1. Taki wynik utrzymał się już do końca spotkania. Słowacy więcej nie zagrozili bramce Belgów w znaczącym stopniu. Czerwone Diabły walczyły, ale były nieskuteczne. Lukaku był cieniem samego siebie. Doku natomiast dryblował niezmiernie chaotycznie.

Poniżej 3 bramek w meczu
Typ od redakcji Betside
KURS:

1.65

Kursy mogą ulec zmianie

Rumunia natomiast jest drużyną, która bardzo dobrze pracuje w defensywie. Oraz wbrew temu co pokazał mecz z Ukrainą – ofensywa wcale nie jest jej mocną stroną. Nasz typ na Belgia – Rumunia to poniżej 3 bramek w meczu. W przypadku równej liczby trzech goli otrzymujemy zwrot stawki. Im dłużej Rumuni nie pozwolą Belgom się przełamać tym bardziej ataki będą nerwowe.

Belgia – Rumunia: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na Belgia – Rumunia:

  • Kurs na wygraną Belgii: 1.50
  • Kurs na remis: 4.65
  • Kurs na wygraną Rumunii: 7.00

Bukmacherscy analitycy wyznaczyli już kursy na Belgia – Rumunia. Klarownie z nich wynika, że sporym faworytem meczu są Belgowie, na których współczynniki zaczynają się od 1.46, a kończą 1.50. Kursy na podział punktów zawierają się w przedziale od 4.40 do 4.65. Mnożniki na zwycięstwo Rumunii znajdują się w zakresie od 6.40 do 7.00.

Najwyższy kurs na wygraną Belgii proponuje bukmacher LVBet, a wartość ta wynosi 1.50. Natomiast największa wartość mnożnika na zwycięstwo Rumunii jest w ofercie bukmachera Superbet i jest to 7.00.

Belgia – Rumunia: wysoki kurs 100.00 w Superbet

W Superbet możesz typować mecz Belgia – Rumunia z wysokim kursem 100.00. Dzięki temu przy wkładzie zaledwie 2 zł w wygraną Belgów w tym meczu odbierzesz 200 zł!

200 zł za wygraną Belgii z Rumunią
Zagraj za 2 zł na wygraną Belgii z Rumunią i odbierz 200 zł
Premia

200 PLN

Aby obstawić zakład na zwycięstwo Belgii z wysokim kursem 100.00 w Superbet wystarczy założyć konto TUTAJ, podać kod o treści BETSIDE, zaakceptować zgody marketingowe, wpłacić minimum 50 zł i zagrać za 2 zł z regularnej oferty na to, że Belgia wygra z Rumunią.

Belgia – Rumunia: zapowiedź meczu

Pomocnik reprezentacji Belgii – Onana – wspominał, że jest pewny o awans swojej reprezentacji do fazy play-off. Jednakowoż jeżeli tutaj Belgom powinie się noga to będą mogli mieć problem. Spotkanie odbędzie się 22 czerwca o godzinie 21:00.

Belgia – Rumunia: sytuacja w grupie E

Belgowie przez niespodziewaną porażkę znajdują się dopiero na trzecim miejscu. Zakładamy jednak, że trudno o tak wielką tragedię, by drużyna ta nie wyszła z grupy E. Rumuni natomiast dzięki wysokiemu zwycięstwu zrobili ogromny krok do fazy play-off.

# Mecze Punkty Bramki zdobyte Bramki stracone Bilans
1. Rumunia 2 3 3 2 +1
2. Belgia 2 3 2 1 +1
3. Słowacja 2 3 2 2 0
4. Ukraina 2 3 2 4 -2

Rumuni tak naprawdę najprawdopodobniej wystarczy niewysoko przegrywać następne mecze, by uzyskać awans. Znając ich wysokie umiejętności gry w defensywie – na grę w dalszej fazie turnieju jest ogromna szansa.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę